ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«У Сергіївці – спокійно та затишно…»

Нафтохіміки задоволені відпочинком на морському узбережжі

На сторінках «НК» вже повідомлялося, що згідно з рішенням Наглядової ради і керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» цього року працівники підприємства разом з дітьми мають можливість відпочивати та оздоровлюватися на базі відпочинку «Сонячний беріг», що в селі Сергіївка на Одещині.

Журналісту «НК» вдалося поспілкуватися з нафтохіміками, які разом з дітьми вже повернулися з відпочинку на узбережжі Чорного моря.

– Я разом із дочкою перебувала в Одесі з 10 по 20 червня, – розповідає інженер першої категорії управління забезпечення виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Наталія Коцеловська. – У Сергіївці я не вперше. Щоправда, минулого року ми проживали на базі відпочинку «Плай», а тепер у «Сонячному березі». Умови проживання тут хороші. В номері є холодильник, санвузол, плазмовий телевізор… Погода під час відпочинку теж була сприятливою. За всі десять днів жодного разу не було дощу…

Поїздки на катері до моря через лиман були включені у вартість. Також сподобалося, що тепер харчування дітей із табору відбувається в окремому корпусі, а тому можна відпочити від гамору. Крім того, якщо минулого року їжу давали кожному порційно, то тепер харчування відбувається за принципом «шведського столу».

Загалом враження від відпочинку позитивні. У Сергіївці – спокійно та затишно. Відпочивальники, котрі бажали більше розваг, їздили в аквапарк у Затоку.

Поділився враженнями від відпочинку з дітьми і провідний фахівець відділу забезпечення енергоресурсами управління забезпечення виробництв підприємства Володимир Гришик:

– У Сергіївці я відпочивав з сім’єю вже не вперше. Вхід у море пологий, водичка тепла та чистенька. Охайними були і номера, а їх прибирання здійснювалося регулярно.

Загалом умови для відпочинку чудові, а от замовлення квитків на потяг – це справжня проблема. Їх немає вже фактично через 5-10 хвилин від початку продажу. Також складно самостійно добиратися і з Одеси чи Білгород-Дністровського до бази відпочинку. Хотілося б, щоб у майбутньому організатори відпочинку розглянули можливість укладення договору з «Укрзалізницею» та придбання квитків для всіх нафтохіміків, які виявили таке бажання.

Позитивні враження від відпочинку на Одещині залишилися і в слюсаря цеху КВПтаА з обслуговування виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Володимира Картуша.

– У Сергіївці я відпочивав разом з друзями і нам сподобалося, – ділиться враженнями Володимир. – Умови проживання хороші, є все, що необхідно. У кімнатах дещо спекотно, але рятував вентилятор.

Щодо моря, то воно теж порадувало. Вода була тепла та чистенька…

Єдине з чим були проблеми, це із замовленням квитків на потяг до Одеси. Мені, приміром, довелося їхати з Тернополя, адже з Івано-Франківська квитків не було.

Нагадаємо, що вартість 11-денного відпочинку для працівників підприємства складає 1815 гривень.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

04.07.2019

Команда «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у HR Wisdom Summit

11 липня у Києві в академії ДТЕК (корпоративний університет для навчання та розвитку працівників компанії) відбувся саміт для HR-директорів, власників бізнесу і рекрутерів – HR Wisdom Summit 2019. «КАРПАТНАФТОХІМ» на цьому пізнавальному та змістовному заході представляли радник голови Наглядової ради Світлана Есауленко, заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм Оксана Крижанівська та провідний фахівець […]

Як відпочивається дітям нафтохіміків на морському узбережжі?

Як уже інформувалося на сторінках «НК», цього року, згідно з рішенням Спостережної ради ТОВ «КАРПАТНФТОХІМ», діти працівників підприємства можуть відпочивати та оздоровлюватися в дитячому таборі «Сонячний берег» (с. Сергіївка Одеської обл.) або «Дружба» (с. Новоселиця Долинського району). Крім того, є можливість відпочити і дітям спільно з батьками на базі відпочинку «Плай» (с. Сергіївка). Минулого тижня […]