ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Команда «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у HR Wisdom Summit

11 липня у Києві в академії ДТЕК (корпоративний університет для навчання та розвитку працівників компанії) відбувся саміт для HR-директорів, власників бізнесу і рекрутерів – HR Wisdom Summit 2019.
«КАРПАТНАФТОХІМ» на цьому пізнавальному та змістовному заході представляли радник голови Наглядової ради Світлана Есауленко, заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм Оксана Крижанівська та провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька.
– Програма саміту складалася з трьох блоків – диджиталізація, дерегуляція та диверсифікація, – зазначає І. Білецька. – Простіше кажучи, лектори розповідали присутнім, як оцифрувати людину, співробітника, кандидата або топ-менеджера і які HR-процеси можна замінити алгоритмами, а які залишити на рівні особистих рішень. Також йшлося про бюджети підприємств, нові системи розрахунку вартості праці та премій. Крім того, виступаючі проаналізували роботу апарату Президента України і розповіли, як формується оточення глави держави.

Фактично всі доповідачі наголошували на тому, що у сучасному бізнесі центральне місце поступають особистості, а відтак ключове завдання для керівників – трансформувати і посилити їх навички, вміння і таланти через цифрові технології. Для успішного працевлаштування спеціалістів варто пам’ятати, що для них цінними є гідна оплата праці, публічне визнання їхніх досягнень та створення умов для розвитку і постійного безперервного навчання.

До слова, спікерами заходу були понад 20 провідних фахівців у сфері управління персоналом та організаційного розвитку.

Після виступів та дискусій було оголошено ТОП-100 кращих HR-директорів України, до числа яких увійшла Світлана Есауленко.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

19.07.2019

«У Сергіївці – спокійно та затишно…»

Нафтохіміки задоволені відпочинком на морському узбережжі На сторінках «НК» вже повідомлялося, що згідно з рішенням Наглядової ради і керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» цього року працівники підприємства разом з дітьми мають можливість відпочивати та оздоровлюватися на базі відпочинку «Сонячний беріг», що в селі Сергіївка на Одещині. Журналісту «НК» вдалося поспілкуватися з нафтохіміками, які разом з дітьми вже […]

Як відпочивається дітям нафтохіміків на морському узбережжі?

Як уже інформувалося на сторінках «НК», цього року, згідно з рішенням Спостережної ради ТОВ «КАРПАТНФТОХІМ», діти працівників підприємства можуть відпочивати та оздоровлюватися в дитячому таборі «Сонячний берег» (с. Сергіївка Одеської обл.) або «Дружба» (с. Новоселиця Долинського району). Крім того, є можливість відпочити і дітям спільно з батьками на базі відпочинку «Плай» (с. Сергіївка). Минулого тижня […]