Івано-Франківська область, м. Калуш, (вул. Промислова 4)
ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

запрошує на роботу:

 

– провідного інженера (з ремонту рухомих механізмів).     

Офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, можливість кар’єрного росту, оплата праці від 12 000 грн.

Вимоги до кандидата: освіта: інженер-механік (автомобілі і автомобільне господарство); досвід роботи з ремонту та експлуатації автокранів, автонавантажувачів, екскаваторів.

Телефон для довідок: 7-35-06.

 

 

 

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

запрошує на роботу:

 

– начальника транспортного відділу

Офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, можливість кар’єрного росту, оплата праці від 16 000 грн.

Вимоги до кандидата: кваліфікація – інженер з організації перевезень на залізничному транспорті (організація перевезень і управління на залізничному транспорті); досвід роботи за спеціальністю.

Телефон для довідок: 7-35-06.

 

 

 

 

На постійну роботу у залізничний цех ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» потрібні:

– машиністи тепловоза та помічники машиніста.

Гарантується:

– заробітна плата від 8 тис. грн. (помічник машиніста);

– повний соціальний пакет;

– можливість кар’єрного росту.

Для працевлаштування машиністом тепловоза необхідною умовою є наявність посвідчення на право управління локомотивом, для помічника машиніста тепловоза – посвідчення помічника машиніста.

Телефон для довідок: 7-38-56 (відділ роботи з персоналом).

 

 

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

потрібні на роботу:

– апаратники нафтохімічного виробництва;

– майстри (з ремонту та обслуговування технологічного устаткування).

Офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, можливість кар’єрного росту.

Перевага надається особам з технічною освітою (техніки-технологи хімічного виробництва, техніки-механіки, інженери-хіміки-технологи, бакалаври та магістри хімічних спеціальностей) та особам з досвідом роботи на виробництвах підприємства.

Наша адреса: м.Калуш, вул. Промислова, 4 (відділ роботи з персоналом). Телефон для довідок: 7-38-59.

18.10.2017