ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

 

 

 

Кореспондент (журналіст)
Обов’язки Готує  оперативну інформацію та інші матеріали, власні публікації з життя підприємства.

Встановлює контакти  з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами для одержання необхідної інформації; вчасно інформує про майбутні події.

Виїжджає на місця для висвітлення подій, здійснює збір оперативної інформації на місцях подій, підготовляє питання для запланованих інтерв’ю, зустрічається з тими, у кого бере інтерв’ю.

Вивчає зібрану інформацію, обробляє матеріали, представляє їх у вигляді інтерв’ю, публікацій, коментарів по визначеній тематиці, здійснює підготовку нарисів, статей.

Редагує авторські матеріали, забезпечує правильність цитат, що приводяться, імен, цифр і інших фактичних даних.

Складає добірки, рубрики, готує їх для друку та ін.

Вимоги до кандидата Людина з освітою журналіста з прагненням до навчання та саморозвитку. Комунікативні навички на високому рівні. Впевнений користувач ПК (пакет МS Office, поштові програми, інтернет).

Ініціативність, комунікабельність, системність, відповідальність, швидкість.

Умови роботи Робота у одну зміну (8-ми годинний робочий день)
Оплата праці 13 000 – 15 000 грн.
Соціальні пільги та гарантії Оплачувані відпустки, медичне страхування, безкоштовне перевезення на роботу та з роботи, програма для молоді “Перспектива” та ін.
Контакти м.Калуш, вул. Промислова, 4 (відділ роботи з персоналом); Тел. +380347273506; Е-mail: personal@knh.com.ua

 

Бактеріолог
Обов’язки Бактеріолог керує і організовує роботи по проведенню мікробіологічних, паразито-логічних і гідробіологічних аналізів випробування сировини, напівфабрикатів і готової продукції для визначення відповідності чинним технічним умовам і стандартам. Проводить необхідні розрахунки в межах виконаних аналізів, аналізує одержані результати і систематизує їх. Керує або є технічним виконавцем при проведенні експериментальних  досліджень. Бере участь у розробленні технологічних процесів і впровадженні стандартів і технічних умов на сировину, напівфабрикати, що використовуються на виробництві. Приймає участь в розробленні нових і вдосконаленні діючих  методів виконання лабораторних випробувань.
Вимоги до кандидата Освіта за спеціальністю «Біохімія», або лікаря-бактеріолога
Умови роботи Робота у одну зміну (8-ми годинний робочий день)
Оплата праці Від 10000 грн.
Соціальні пільги та гарантії Оплачувані відпустки, медичне страхування, безкоштовне перевезення на роботу та з роботи, програма для молоді “Перспектива” та ін.
Контакти м.Калуш, вул. Промислова, 4 (відділ роботи з персоналом); Тел. +380347273506; Е-mail: personal@knh.com.ua
01.04.2020