ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

 ФСК «Нафтохімік»

Фізкультурно-спортивний клуб «Нафтохімік» заснований у 2003 році.  Головним завданням клубу є організація та проведення навчально-тренувальних занять, спортивно-масової та оздоровчої роботи з працівниками виробництв і структурних підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», членами їх сімей, дітьми, підлітками, учнівською молоддю.

Для цього організовуються  літня та зимова спартакіада серед працівників структурних підрозділів з таких видів спорту, як волейбол, гирьовий спорт, армреслінг, плавання, настільний теніс, шахи, шашки, перетягування канату, а також змагання з рибної ловлі, збирання грибів, спортивного туризму, міні-футболу та пляжного волейболу.

В цілому в літній та зимовій спартакіадах беруть участь більше 500 калуських нафтохіміків. У клубі нині діють секції з шахів, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, фітнесу. У клубі працює тренажерний зал, який останнім часом поповнився новими професійними тренажерами. Із числа працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» створена волейбольна команда «Нафтохімік», яка бере участь в обласній першості серед команд I ліги.

Також при клубі створена  секція   з настільного тенісу, учасники якої під керівництвом тренера, кандидата в майстри спорту Тимчишина Івана беруть участь у першості України серед школярів.

В останні роки в клубі за спонсорства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» організовуються турніри з волейболу, присвячені Дню Святого Миколая серед хлопчиків, до Дня 8-го березня серед дівчат, а також з настільного тенісу та баскетболу. Участь у цих змаганнях беруть учні шкіл м. Калуша та Калуського району. Це одні з наймасовіших змагань, в яких постійно беруть участь 150-200 дітей. Уже традиційно, до Дня підприємства організовується легкоатлетична естафета серед шкіл міста та району, в якій беруть участь команди 10 шкіл м. Калуша та 12 району. Кожного дня ігровий, тренажерний, шаховий, тенісний зали відвідує від 150 працівників нашого підприємства, для яких створені всі умови для активного відпочинку.

Спортивний зал ФСК «Нафтохімік» знаходиться в місті Калуші за адресою: Євшана, 9 і працює щоденно з 9.00 до 21.00

Адреса клубу :
77300 м. Калуш Івано–Франківської обл., вул. Євшана, 9,  тел. для довідок:  8(03472) 4–27–61.

 

 

27.06.2017