ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

  Фізкультурно–спортивний клуб “Нафтохімік” (ФСК “Нафтохімік”) заснований в листопаді 2003 року об’єднаною організацією профспілки “ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ”. ФСК є юридичною особою і неприбутковою організацією. Він має свої атрибути: прапор, емблему та вимпел. Членами клубу можуть бути юридичні особи, працівники виробництв і структурних підрозділів ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, члени їх сімей, жителі м. Калуша, які дотримуються вимог Статуту і сплачують членські внески.

     Основна діяльність клубу згідно Статуту – організація та проведення навчально-тренувальних занять, спортивно–масової і оздоровчої роботи з працівниками виробництв і структурних підрозділів ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, членами їх сімей, дітьми, підлітками, учнівською молоддю. Для роботи клубу взято в оренду спортивне приміщення колишнього інженерного корпусу ВАТ “Оріана”. В 2005 році до клубу приєднали дільницю з обслуговування стадіону “Хімік”. При клубі створено ДЮСШ, де з дітьми займаються професійні тренери з таких видів спорту, як спортивна гімнастика, легка атлетика, шахи, спортивне орієнтування та туризм.

    Тут готуються спортсмени високих спортивних розрядів.

    Для дорослих проводяться робітничі літні та зимові спартакіади з основних видів спорту, а саме: з футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, шахів, шашок, плавання, а в літній період збір грибів, рибна ловля, туризм. Проводяться різні міні–спартакіади, приурочені визначним датам нашої держави та пам’ятним подіям в житті підприємств.

    В приміщенні клубу працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, спортивного танцю, тренажерний зал. В клубі щоденно займається більше 100 чол. працівників ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” і члени їх сімей.

Адреса клубу :
77300 м. Калуш Івано–Франківської обл., вул. Євшана, 9,  тел. для довідок:  8(03472) 4–27–61.

Іван Тимчишин – призер міжнародного турніру

На базі відпочинку «Залив» в селищі Затока Одеської області пройшов традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу. Цьогоріч тут були організовані та проведені уже 28-і за рахунком змагання, в яких взяли участь 172 тенісисти різних вікових категорій з України, Молдови, Білорусі та Литви.

Місто Калуш представляв на цьому міжнародному турнірі тренер з настільного тенісу ФСК «Нафтохімік», кандидат у майстри спорту України Іван Тимчишин. Наш земляк змагався з тенісистами вікової категорії 30-39 років, в якій виступали 22 спортсмени.

На шляху до фіналу Іван Тимчишин переміг представників з Молдови та Білорусі, але у вирішальному поєдинку поступився одеситові, кандидатові у майстри спорту України Юрію Царьову. Він і став серед тенісистів вікової категорії 30-39 років чемпіоном міжнародного турніру.

Друге місце посів кандидат у майстри спорту України Ігор Сіньковський з міста Суми. А Іван Тимчишин здобув «бронзу» міжнародного турніру, перемігши в поєдинку за третє місце представника з Києва.

Наш кор.

Богдан Войтович: «Двері ФСК «Нафтохімік» щоденно відчиненні для всіх охочих займатися спортом»

 

Фізкультурно-спортивний клуб «Нафтохімік» на сьогодні практично залишається в Івано-Франківській області єдиною такого типу неприбутковою спортивною організацією, що функціонує при підприємстві. Подібні спортивні клуби, які були створені та діяли при підтримці місцевих підприємств в Івано-Франківську, Надвірній, Коломиї, Долині, кілька років тому припинили свою діяльність через фінансову скруту та неспроможність забезпечувати оновлення матеріально-технічної бази спорткомплексів.

– Я постукаю по столі, але ми поки що тримаємося на плаву і не маємо якихось серйозних проблем у діяльності ФСК «Нафтохімік», – говорить голова клубу Богдан Войтович. – І це завдяки фінансовій підтримці від об’єднаного профкому ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який є засновником фізкультурно-спортивного клубу, та адміністрації підприємства. Спортивний комплекс ФСК «Нафтохімік», що розташтований в приміщенні колишнього інженерного корпусу ВАТ «Оріана» і цим товариством справляється з нас плата за оренду, функціонує у звичному режимі. Його двері щоденно відчинені для працівників підприємства, членів їх сімей, а також всіх охочих займатися фізичною культурою та спортом.

Чи не складно вам працювати в такому режимі, тобто навіть у неділю та святкові дні?

– Ми зацікавлені в тому, щоб наші зали – ігровий, тенісний, шаховий і тренажерний – постійно відвідувало якнайбільше дітей, підлітків і дорослих, маючи можливість займатися оздоровчою фізкультурою, любительським та професійним спортом у зручний для них час і день. А людина, яка працює п’ять, шість днів на тиждень, звісно, може собі дозволити позайматися тим чи іншим видом спорту або після роботи, або у вихідні. Тому, як правило, у суботу і неділю в нас буває великий наплив відвідувачів. Наприклад, у неділю, в тенісному залі постійно займаються працівники підприємства з 10.00 до 13.00, наші ветерани – з 13.00 до 16.00. Останні також приходять в суботу пограти в настільний теніс.

Цей вид спорту полюбляють і генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк, і його заступник Олександр Болецький, і головний інженер підприємства Василь Оленюк. Вони також часто приходять у тенісний зал.

В ігровому залі в неділю з 10.00 до 12.00, а інколи й довше регулярно проводять свої тренувальні заняття волейболісти ФСК «Нафтохімік». Після них займається волейболом група школярів. Так само багато учнів навчальних закладів приходять до нас пограти у баскетбол. Крім того, з групою юних баскетболістів у нашому ігровому залі віднедавна три рази на тиждень (у понеділок, середу, п’ятницю) з 15.00 до 16.30 проводить навчально-тренувальні заняття тренер БК «Калуш». А раніше упродовж півроку, допоки встановлювали нові баскетбольні щити та табло в ігровому залі ДЮСШ «Сокіл», тут регулярно тренувалися дорослі гравці чоловічого баскетбольного клубу міста.

В тенісному залі теж завжди людно. Сюди, крім груп дітей, з якими займається тренер ФСК «Нафтохімік» Іван Тимчишин, приходять на заняття з шейпінгу та фітнесу працівниці підприємства та інші жінки і дівчата.

Подобається нафтохімікам та багатьом калушанам і наш тренажерний зал. Буває, що в ньому одночасно можуть займатися десятеро, а то й більше осіб. Особливо зачастили до нас відвідувачі після того, як місяць тому в цьому залі встановили дві нові тренажерні професійні лінії, які призначені для зміцнення спини, тазу, м’язів ніг та поліпшення фізичного стану інших частин тілі, а також оснастили приміщення сучасними гантелями вагою від 8 до 18 кг. Весь цей інвентар придбали за кошти, які надав об’єднаний профком підприємства.

У будні не завжди хтось виявляє бажання позайматися в шаховому залі. А якщо приходять до нас люди пограти в шахи, то переважно у вечірню пору. Щоправда, в суботу і неділю кількість відвідувачів шахового залу різко зростає. Пограти в шахи приходять дорослі і діти, сім’ї. Але найбільш активними є старші люди, пенсіонери, ветерани нашого підприємства.

– З тих відвідувачів ФСК «Нафтохімік», які не є працівниками ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» чи їхніми родичами, але займаються в залах клубу, справляєте якусь плату?

Відповідно до нашого статуту та чинного законодавства про фізкультурно-спортивні товариства, ми не маємо повноважень надавати платні послуги. Так би мовити стороннім особам, яким надаємо приміщення для занять і право користуватися спортивним обладнанням, пропонуємо написати відповідну заяву, щоб стати членом ФСК «Нафтохімік» і сплачувати членські внески. Але цей збір абсолютно мізерний і клуб за рахунок тільки членських внесків не зміг би функціонувати.

– Ви згадали про нещодавнє придбання сучасного спортивного інвентаря для тренажерного залу. А взагалі за останній час, можливо, що ще було закуплено для поліпшення матеріально-технічної бази ФСК «Нафтохімік»?

– Я б злукавив, якби сказав, що вирішенню проблем, які стосуються ремонту приміщення спорткомплексу, оновлення матеріально-технічної бази клубу, об’єднаним профкомом чи адміністрацією підприємства приділяється недостатня увага. Навпаки, за останні роки було вкладено чимало коштів у ремонтні роботи та створення належних умов для занять фізкультурою і спортом у спорткомплексі ФСК «Нафтохімік», а також проведення в ньому різних змагань і турнірів. На сьогодні у нас є і душові, і роздягальні, й інші побутові кімнати, і камери для відеоспостереження. В залах підтримується чистота, порядок, тому в них приємно займатися і змагатися.

Практично все є в нас із спортивного інвентаря, туристичного спорядження, яке використовується для проведення змагань, а при потребі надається працівникам підприємства, котрі вирушають у походи в гори, здійснюють туристичні експедиції тощо. Попри це, постійно закуповується необхідне нове сучасне спортивне обладнання. Зокрема, нещодавно придбали дві пневматичні гвинтівки, які використовуватимуться при проведенні змагань з кульової стрільби.

У травні цього року вперше в Калуші у нашому ігровому залі проводився фінал клубного чемпіонату України «Регіональна ліга» (західний регіон) з настільного тенісу сезону 2017-2016 рр. В ньому, окрім команди ФСК «Нафтохімік», брали участь ще сім команд, за які виступали й майстри спорту України. Власне, на етапі підготовки до цих змагань всеукраїнського рівня ми придбали ще один професійний стіл для гри в настільний теніс. Учасники турніру змагалися за чотирма тенісними столами. У безкомпромісній боротьбі за першість спортсмени проявляли свої найкращі технічні та вольові якості, тож калуським уболівальникам і тим, хто сам займається цим видом спорту, було насправді цікаво дивитися на таке спортивне дійство.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

 

У змаганнях з настільного тенісу перемогли олефінівці

25 березня в спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулися змагання з настільного тенісу в залік Зимової робітничої спартакіади ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Участь брали чотири команди у цих змаганнях. Розпочалися вони після жеребкування. За підсумками змагань найкраще виступила згуртована команда виробництва етилену і поліетилену (олефінівці). Другою на цей раз була команда управління підприємства, а на третьому місці розташувалися залізничники, які випередили команду виробництва ПХВСС і КС.

Завершиться робітнича спартакіада 22 квітня. У цей день у ФСК «Нафтохімік» відбудуться змагання з шахів і шашок.

Віктор Панасько.

Команда Новицького НВК перемогла в волейбольному турнірі на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

Минулого тижня у спортивному залі ФСК «Нафтохімік» відбулися фінальні ігри традиційного дівочого волейбольного турніру серед загальноосвітніх навчальних закладів Калуша і Калуського району на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Загалом у турнірі взяло участь 14 команд, з яких 8 – команди шкіл району та 6 – команди шкіл міста. До фіналу після декількох ігор увійшли команди Новицького НВК, гімназії, ЗОШ №2 та школи с. Підмихайля.

У результаті запеклої боротьби І місце виборола команда Новицького НВК, яка з рахунком 2:1 перемогла команду ЗОШ №2. Третє місце посіла команда гімназії.

Всі призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, вимпелами та волейбольними м’ячами. Солодкі подарунки одержали всі учасники турніру.

Крім того, були визначені кращі гравці турніру. Ними стали Тетяна Дутко (Новицький НВК), Юлія Тимків (ЗОШ №2), Катерина Бабій (гімназія) та Анна Глух (Підмихайля). Всі вони одержали в подарунок наколінники.

Тетяна КУРТАШ.

Як нафтохіміки обіграли своїх колег з Бурштина

Уже традиційним став турнір з настільного тенісу між командами найбільших промислових підприємств Прикарпаття, якими є Бурштинська ТЕС та «КАРПАТНАФТОХІМ».

Минулої неділі в приміщенні ФСК «Нафтохімік» відбулося чергове протистояння спортсменів цих підприємств.

– На цей раз ми прагнули залучити до участі в турнірі команди з інших підприємств як Калуша, так й Івано-Франківщини, – розповідає один із організаторів турніру, капітан збірної калуських нафтохіміків Василь Луцький, – але, як з’ясувалося, активних спортсменів з цього виду спорту є дуже мало. Тому знову довелося змагатися між собою, але це аж ніяк не позначилося на серйозності турніру і на тій впертій боротьбі, що спостерігалася в кожному поєдинку.

Проте більш підготовленим до змагань на цей раз виявилися тенісисти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». У підсумку вони здобули більше перемог в п’яти одиночних поєдинках і в трьох парних. Абсолютним переможцем турніру став ветеран спорту калуського підприємства Василь Луцький, який зумів обійти в турнірній таблиці свого колегу Ігоря Мірчука.

У команді гостей відзначився їх лідер і капітан Володимир Кава, який пообіцяв калушанам таку ж «гостинність» у наступному протистоянні команд, яке планується провести через два місяці в Бурштині.

Степан Василів.

30 спортсменів позмагалися в турнірі з настільного тенісу пам’яті Ярослава Барнича

      24 лютого у спортивному залі ФСК «Нафтохімік» уже вшосте відбулася відкрита особиста першість з настільного тенісу, присвячена пам’яті неодноразового чемпіона Івано-Франківської області та призера України з цього виду спорту серед інвалідів Ярослава Барнича.

Турнір зібрав 30 спортсменів з різних регіонів області і навіть Львова. Усі призові місця здобули учасники з Тисмениці. Зокрема, переможцем турніру став Віталій Савчук, а друге та третє місця між собою розділили Володимир Максимів та Любомир Шешурак. Переможець і призери отримали дипломи, пам’ятні медалі та грошові премії. Нагадаємо, що змагання організував учень Ярослава Барнича, а зараз тренер з настільного тенісу ФСК «Нафтохімік» Іван Тимчишин.

Тетяна КУРТАШ.

У Калуші відбудеться турнір з настільного тенісу пам’яті Ярослава Барнича

        24 лютого у спортивному залі ФСК «Нафтохімік» відбудеться відкрита особиста першість з настільного тенісу, присвячена пам’яті неодноразового чемпіона Івано-Франківської області та призера України з цього виду спорту серед інвалідів Ярослава Барнича.
До слова, ці змагання проводитимуться в Калуші уже вшосте. Щороку за фінансової підтримки «КАРПАТНАФТОХІМу» їх організовує та проводить колишній учень Ярослава Барнича, а нині кандидат у майстри спорту з настільного тенісу Іван Тимчишин.
Початок змагань о 10.00. До участі запрошуються всі бажаючі. Переможець і призери турніру будуть нагороджені пам’ятними медалями та грошовими преміями.

Тетяна КУРТАШ.

Богдан Войтович: «Основна мета роботи ФСК «Нафтохімік» залишається незмінною»
Фізкультурно-спортивний клуб «Нафтохімік» – місце для здорового відпочинку після трудових буднів працівників ТОВ «КАРАПАТНАФТОХІМ» та й всіх охочих до занять спорту калушан.

Адміністрація закладу займається організацією та проведенням навчально-тренувальних занять, спортивно-масової і оздоровчої роботи. Про особливості роботи клубу в літній період та найближчі плани журналісту НК розповів його керівник Богдан Войтович.
– Богдане Володимировичу, які основні завдання зараз ставить адміністрація ФСК «Нафтохімік»?
– Основна мета роботи нашого клубу залишається незмінною. Ми завжди прагнемо залучити до занять спортом якнайбільшу кількість людей. У нашому клубі спортом займаються не тільки нафтохіміки, а й всі охочі мешканці Калуша, які сплачують членські внески. Також активно розвиваємо роботу з дітьми. Не забуваємо й про ветеранів, проводимо серед них змагання. Запрошуємо на ці турніри дітей, щоб подати їм хороший приклад.
Хочу зауважити, що наш фізкультурно-спортивний клуб – залишається єдиним, який ще функціонує при підприємствах, не лише у нашому місті, а й у всій області. Ми завжди відчуваємо вагому підтримку від адміністрації «КАРПАТНАФТОХІМу», особливо в плані фінансування, адже членських внесків, які отримуємо, не вистачає для проведення турнірів, виїзду на змагання чи тренувальний збір.
– Щорічно влітку відбувається робітнича спартакіада. Цього року вона буде?
– Так, традиційна літня робітнича спартакіада якраз днями стартувала. Цьогоріч відкрили її пізніше, ніж зазвичай – 23 липня. Це пов’язано із пуском підприємства, адже ми розуміли, що вся увага нафтохіміків була зосереджена на ньому.
Стартувала спартакіада зі змагань із рибної ловлі. Відбувалися вони в с. Лука Калуського району. Перемогу здобула команда цеху із виробництва етилену і поліетилену, яка наловила 5,8 кг риби. Друге місце посіла команда заводоуправління, їм вдалося наловити 3 кг риби, а на третій позиції – залізничники, їхній улов – 2,8 кг.
Наступні змагання у рамках спартакіади будуть з пляжного волейболу, їх плануємо провести 30 липня.
– Що у планах ФСК на найближче майбутнє?
– Хотіли б продовжити минулорічне нововведення – сплав команди молодих спеціалістів підприємства річкою Дністер. Також, сподіваємося, що до Дня Незалежності відбудеться традиційне сходження адміністрації і профспілкового активу підприємства на одну із карпатських вершин. Наша волейбольна команда зараз готується до участі в першості області, що відбудеться восени.
Щорічно взимку та весною організовуємо змагання з волейболу та настільного тенісу, а також шахмат між школами міста на призи генерального директора. Для переможців цих змагань на 24 серпня заплановані літні спортивні ігри.
– Дякую.
Розмову вела Уляна ФІРИЧ.

Спартакіади

Олефінівці – «зимові» чемпіони

Минулої неділі відбулися змагання з шахів і шашок та перетягування линви серед працівників ТОВ КАРПАТНАФТОХІМ» та інших виробничих підрозділів і сервісних служб нафтохімічного комплексу, якими завершилася зимова спартакіада ФСК «Нафтохімік».

У змаганнях з шашок і шашок перемогу в загальному заліку святкувала команда сервісних служб. Друге місце посіла команда управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а третє здобула команда виробництва етилену і поліетилену.

Команда сервісних служб виявилася найсильнішою і в змаганнях з перетягування линви, перемігши у фінальному протистоянні команду виробництва етилену і поліетилену. А третє місце в цьому виді програми зимової спартакіади посіла команда залізничного цеху.

За підсумками всіх шести видів змагань зимової спартакіади вперше за історію її проведення аж в трьох команд виявилась однакова кількість очок – по 15. Тож «зимового» чемпіона було визначено за більшою кількістю перших і призових місць. Таким чином чемпіонське звання здобула команда виробництва етилену і поліетилену, а друге і третє місця дісталися відповідно командам управлянні та сервісних служб.

Віктор ПАНАСЬКО.

27.06.2017