ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Поліетиле́н – термопластичний насичений полімер.  Є одним із найпоширеніших пластиків у світі. Використовується для виробництва матеріалів і виробів для пакування: плівки і пластикових пакетів з неї, ємностей (пляшок, каністр тощо). Також використовується для виробництва труб, як ізолюючий матеріал в електротехнічній та радіоелектронній промисловості, при виробництві кабелів, матеріалів для гідроізоляції (геомембран).

Поліетилен низького тиску марки HXF 4810H фасується у мішки по 25 кг, може відвантажуватись автомобільним чи залізничним транспортом навалом чи палетами.

Призначений для виробництва пакетів для покупок, бакалійних пакетів, облицювальних мішків та листів методом екструзії.

 

Полівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, PVC — Polyvinyl chloride) – Аморфний полімер вінілхлориду з високою міжмолекулярною взаємодією. ПВХ – атмосферостійкий, білий порошок без запаху і смаку, не розчинний у воді, стійкий до дії лугів, розбавлених кислот та спиртів, самозгасаючий при горінні.

Полівінілхлорид суспензійний марки KSR-67 фасується у паперові мішки по 25 кг, біг-беги по 800 та 1000 кг, відвантажуватись автомобільним чи залізничним транспортом, також передбачено відвантаження насипом у автополімеровозах.

Призначений для виробництва жорсткого, напівжорсткого і пластифікованого ПВХ, труб, профілів, плівок, листів.

Полівінілхлорид суспензійний марки KSF-70 фасується у паперові мішки по 25 кг, біг-беги по 800 кг, відвантажуватись автомобільним чи залізничним транспортом, також передбачено відвантаження насипом у автополімеровозах.

Призначений для виробництва пластифікованих плівок, профілів, ізоляції, деталей виготовлених литтям під тиском.

 

Етилен – безбарвний газ із слабким приємним запахом. В сучасній промисловості етилен застосовується досить широко для виробництва важливих полімерних матеріалів (поліетилен та ін.) і синтезу етилового спирту, а також для інших органічних речовин.

Передбачено відвантаження етиленопроводом в Угорщину та автоцистернами.

 

Пропілен безбарвний газ зі слабким запахом. Пропілен є сировиною нафтохімічної промисловості. Використовується при виробництві пластмас, каучуків, олив, присадок і мийних засобів (три- і тетрамери), високооктанових компонентів моторних палив, розчинників.

Передбачено відвантаження залізничними цистернами.

 

Бензол нафтовий – безбарвна летка рідина з характерним запахом. Бензол є важливою сировиною для хімічної промисловості. Використовується як сировина у виробництві фенолу, нітробензолу, ізопропілбензолу, вибухових речовин, фарб і мастик. Передбачено відвантаження залізничними цистернами.

Сода каустична – безбарвний розчини гідроксиду натрію із концентрацією 50%. Виробляється мембранним методом, який вважається найбільш досконалим з існуючих на сьогоднішній день.

Сода каустична застосовується в багатьох галузях промисловості та у побуті:

  • Каустик застосовується в целюлозно-паперової промисловості для делігніфікації (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, деревно-волоконних плит.
  • Для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших миючих засобів.
  • В хімічних галузях промисловості — для нейтралізації кислот і кислотних оксидів, як реагент або каталізатор в хімічних реакціях, в хімічному аналізі для титрування, для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів, в нафтопереробці — для виробництва олив.
  • Для виготовлення біодизельного палива — яке отримують з рослинних олій і використовують для заміни звичайного дизельного палива.

 

Фракція бутилен – бутадієнова (фракція С4) – суміш вуглеводнів, що містить в основному 1,3 – бутадієн, і-бутен.

Бутилен-бутадієнова фракція використовується як сировина у виробництві синтетичного каучуку та метилового ефіру трет-бутилового спирту(МТБЕ) – як високооктовоної добавки при виробництві берзмнів..

 

Фракція С9 – суміш ароматичних і ненасичених вуглеводнів, яка утворюється на етиленовій установці при піролізі вуглеводневої сировини.

Використовується для отримання світлих нафтополімерних смол, які застосовуються у виробництві лакофарбових матеріалів, а також безпосередньо в якості сольвенту для лакофарбових матеріалів.

 

Важка смола піролізу – горюча в’язка рідина, що містить ароматичні вуглеводні С10 і вище і поліциклічні ароматичні вуглеводні.

Застосовується у виробництві технічного вуглецю, як компонент сировини для отримання малоактивних саж, коксу, чорних нафтополімерних смол, суперпластифікаторів бетонів, як компонент котельного палива.

26.07.2019