ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Як відпочивається дітям нафтохіміків на морському узбережжі?

Як уже інформувалося на сторінках «НК», цього року, згідно з рішенням Спостережної ради ТОВ «КАРПАТНФТОХІМ», діти працівників підприємства можуть відпочивати та оздоровлюватися в дитячому таборі «Сонячний берег» (с. Сергіївка Одеської обл.) або «Дружба» (с. Новоселиця Долинського району). Крім того, є можливість відпочити і дітям спільно з батьками на базі відпочинку «Плай» (с. Сергіївка).

Минулого тижня стартував останній заїзд на відпочинок дітей нафтохіміків без батьків на морському узбережжі. Триватиме він до 12 серпня. Під час цього заїзду фотокореспондент «НК» декілька днів провела в таборі разом з дітьми і розпитала їх про враження від відпочинку. Вдалося поспілкуватися їй також і з вожатою Іриною Мотрученко, яка опікується дітьми нафтохіміків упродовж усього періоду їхнього перебування в таборі.

– Заходи на кожен день у нас розписані погодинно, – розповідає І. Мотрученко. – Ранок традиційно розпочинається із зарядки. Після цього діти готуються до відпочинку на морі, де ми перебуваємо аж до обіду. Після обіду у нас так звана тиха година. Близько 16.00 ми знову вирушаємо на море або ж проводимо розважальну програму.

Доволі насичений відпочинок для дітей і після вечері. Зокрема, проводимо різноманітні шоу, дискотеки та інші заходи. Відбій о 23.00.

Щодо вражень дітей, то вони різноманітні: чимось діти захоплені, а дещо їх, на жаль, розчаровує. Зокрема, 14-річна Софія Кохан розповіла, що їй дуже подобається море, але умови в кімнаті, в якій проживає, не сподобалися.

– Нам пощастило, що погода на час відпочинку гарна, – зазначає дівчина. – Щодо моря, то воно – чудове. Вода тепла і чистенька, а захід у море весь у піску і пологий.

Коли ми перебуваємо у воді, за нами весь час спостерігає вожата. Також вона розважає нас.

Їда загалом мені подобається. Є деякі страви, які не їм, але голодною жодного разу не була. Завжди можна вибрати щось, що тобі смакує. Все було б супер, якби кімнати були у кращому стані. Меблі старі та понищені, а душові навіть трохи ржаві.

– Мені дуже сподобалися вечірні програми, зокрема дискотеки, – додає 17-річний Олег Шулик. – Також цікаво було покататися на катері через лиман. Сподобався мені і конкурс, коли кожен бажаючий міг спробувати себе в ролі вожатого.

До речі, мені дуже приємно, що мене обрали старостою, тобто помічником вожатого. Поки що мені все подобається. Я б із задоволенням поїхав сюди ще раз.

10-річна Яна Ярема, своєю чергою, порівняла відпочинок в Одесі з відпочинком за кордоном:

– Раніше я разом з мамою і сестрою відпочивала у Єгипті, то там в кімнатах було красивіше, був більший вибір їжі, але тут мені теж подобається. Я подружилася з дівчатами, ми разом весело проводимо час. На березі вожаті спеціально натягують простирадла між трубами, щоб зробити затінок для тих, хто хоче трохи сховатися від сонця. Мені подобається тут відпочивати, щоправда, сумую за батьками та друзями.

Найбільше ж усім дітям сподобалося, звичайно, море. (Фоторепортаж із відпочинку див. на 12 стор.).

Насамкінець залишається нагадати, що якщо для діток без батьків це вже останній заїзд, то для дітей разом із батьками останній заїзд ще попереду. Він, зокрема, триватиме з 19 по 29 серпня.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

13.08.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]