ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Ігор Мацьків: «Надіємося на допомогу тих, кому не байдужа доля підприємства»

Безперечно, що подією номер один у Калуші вже ось другий місяць вважається підготовка до пуску виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМу».

Про це говорять люди на зупинках і в автотранпорті, у магазинах та під час зустрічей. Бо й справді, вже так склалося в нашому місті, що без роботи його найпотужнішого підприємства якось сумно та не комфортно всім, починаючи від самих нафтохіміків і закінчуючи торгівельниками на ринку.

А як сприймає таку неприховану зацікавленість до відновлення роботи «КАРПАТНАФТОХІМу» його керівництво, колектив у цілому журналіст «НК» поцікавився у заступника генерального директора підприємства Ігоря Мацьківа.

– Так вже склалося історично, – розповідає Ігор Михайлович, – що Калуш ототожнювався з КХМК, Хлорвінілом», «Оріаною», а тепер «КАРПАТНАФТОХІМом». Вони завжди як самими калушанами, так і мешканцями інших регіонів уособлювалися як щось єдине і неділиме.

Зважаючи ще й на те, що підприємство є найбільшим платником податків у місті, найбільшим його роботодавцем, то майбутній його пуск керівництво сприймає з великою відповідальністю. Усі добре розуміють, що відновлення роботи «КАРПАТНАФТОХІМу», дасть нові можливості для поліпшення життя в місті, в тому числі, як уже згадувалося для пожвавлення торгів на ринках міста, активізації роботи підприємств з надання різноманітних послуг й інше.

А ще дуже важливим моментом є те, що люди, а це не тільки майже дві тисячі нафтохіміків, а працівники багатьох підприємств, які надають нам різноманітні послуги, матимуть роботу.

– Наскільки готове підприємство до повноцінної роботи, зокрема?

– Ще сьогодні не особливо всім помітно, що «КАРПАТНАФТОХІМ» готується до пуску, але вже всі служби підприємства задіяні на виконання робіт з підготовки виробництв до ведення пусконалагоджувальних робіт. Це, зокрема, технічна служба, економічна, комерційна, кадрова.

Найбільше питань доводиться нині вирішувати керівництву і спеціалістам технічної служби. Вони вже місяць проводять безпосередньо на виробництвах щоденні оперативні наради, на яких підбиваються підсумки зробленого за минулий день і навіть добу, зважаючи, що на окремих об’єктах ремонтники працюють у дві зміни.

Працівники економічної служби шукають найбільш оптимальні шляхи фінансування пускових робіт, а комерційної – ведуть пошуки ринків сировини та збуту готової продукції. Показовим свідченням цього буде конференція «КАРПАТНАФТОХІМ – 2017 нові можливості для технологій і бізнесу», яка відбудеться в Києві, 19 квітня і участь у якій візьмуть представники підприємств, що працюють на ринку переробки полімерної продукції. Вистачає нині клопотів і працівникам кадрової служби.

– До речі, а чи відчуває підприємство труднощі з кваліфікованими кадрами?

– Під час тривалого простою нам все ж вдалося зберегти більшу частину кваліфікованих кадрів у колективах виробничих підрозділів. Але в зв’язку з тим, що терміна введення виробництв переносилися, то якась певна кількість персоналу звільнилася. Навіть і тепер, коли через затримки із вчасною поставкою запчастин до імпортного обладнання довелося перенести дати пуску установок, окремі працівники теж звільнилися. Терпляче очікуючи три роки того моменту, коли поступить команда про пуск виробництва, вони тепер чомусь розраховуються. Жаль…

На їхнє місце ми нині приймаємо нових працівників. І хоча вони в більшості мають відповідну освіту, але без набуття практичних навиків їм ще буде дуже непросто самостійно працювати. З цією метою керівниками підрозділів розробляються графіки більш інтенсивного використання у ході ведення як пусконалагоджувальних робіт, так і в майбутньому під час пуску установок досвідчених працівників і спеціалістів.

Хочу з цього приводу також повідомити, що на наше прохання допомогти вести виробництва відгукнулися ті наші колишні працівники, які вже перебувають на заслуженому відпочинку. І частина із них нині вже в цехах, передаючи молодим свій досвід та навики. Надіємося на допомогу ветеранів, яким не байдужа доля підприємства, і в майбутньому.

– Чи передбачається разом із пуском виробництв впровадження нових соціальних гарантій, зокрема підвищення рівня оплати праці?

– Зрозуміло, що коли введемо підприємство в дію, то зростуть і соціальні блага для працюючих, в тому числі й рівень зарплати. Хоча певні позитивні зміни вже маємо. З 1 квітня, приміром, на сім відсотків зросте рівень зарплати для всіх працюючих. Наступні етапи росту заробітної плати передбачаються в липні та наприкінці 2017 року. І якщо нині середній рівень зарплати на підприємстві становить 5,8 тис. гривень, то наприкінці року він мав би становити 9-10 тис. гривень.

Але це, як мовиться, не догма. В значній мірі рівень зарплати залежатиме від результатів пуску виробництв та їх роботи. В разі успішного виконання цих завдань рівень зарплати може бути й вищим.

– Щоб ще хотіли сказати, Ігоре Михайловичу?

– Користуючись нагодою, хочу привітати з прийдешнім святом Воскресіння Христового наших працівників, їхні родини й усіх калушан. Бажаю вам здоров’я, миру та благополуччя!

А ще хочу висловити надію, що завдяки нашим зусиллям підприємство запрацює і від цього зросте добробут працівників, поліпшиться економіка міста і що це буде нашим конкретним внеском у розвиток держави України.

Записав Анатолій Гетьманчук.

27.06.2017

Команда «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у HR Wisdom Summit

11 липня у Києві в академії ДТЕК (корпоративний університет для навчання та розвитку працівників компанії) відбувся саміт для HR-директорів, власників бізнесу і рекрутерів – HR Wisdom Summit 2019. «КАРПАТНАФТОХІМ» на цьому пізнавальному та змістовному заході представляли радник голови Наглядової ради Світлана Есауленко, заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм Оксана Крижанівська та провідний фахівець […]

«У Сергіївці – спокійно та затишно…»

Нафтохіміки задоволені відпочинком на морському узбережжі На сторінках «НК» вже повідомлялося, що згідно з рішенням Наглядової ради і керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» цього року працівники підприємства разом з дітьми мають можливість відпочивати та оздоровлюватися на базі відпочинку «Сонячний беріг», що в селі Сергіївка на Одещині. Журналісту «НК» вдалося поспілкуватися з нафтохіміками, які разом з дітьми вже […]