ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

160 дітей працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» відпочиватимуть у «Перлині Карпат»

24 червня відбудеться перший заїзд у дитячий заклад санаторного типу «Перлина Карпат», що в с. Витвиця, Долинського району. Там протягом вже чотирьох останніх років щоліта оздоровлюються і відпочивають діти калуських нафтохіміків.

Як повідомила провідний фахівець відділу оплати праці і соціальних допомог ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Любов Машталір, загалом за чотири заїзди там планують оздоровити 160 дітей працівників підприємства.

Вартість повної путівки  становить 4060 грн., але нафтохімікам вона обійдеться всього у 812 грн., адже 80% від вартості покриє «КАРПАТНАФТОХІМ». Також за кошти підприємства буде організовано проїзд дітей та їх батьків до санаторію, а після 14-денного відпочинку, назад додому.

Санаторій «Перлина Карпат» має свій бювет мінеральних вод, тут організоване водолікування, болотолікування. Функціонують фізіотерапевтичний та масажний  кабінети, а також інгаляторій, кабінет кисневої та аромотерапії, фітобар, підводний душ-масаж тощо.

Окрім цього, дітям буде запропоновано насичену програму розважальних і спортивних заходів, екскурсій та п’ятиразове харчування. Придбати путівки нафтохіміки можуть у профкомі підприємства. Заїзди відбудуться 24 червня, 10, 26 липня та 10 серпня.

Уляна ФІРИЧ.

27.06.2017

Команда «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у HR Wisdom Summit

11 липня у Києві в академії ДТЕК (корпоративний університет для навчання та розвитку працівників компанії) відбувся саміт для HR-директорів, власників бізнесу і рекрутерів – HR Wisdom Summit 2019. «КАРПАТНАФТОХІМ» на цьому пізнавальному та змістовному заході представляли радник голови Наглядової ради Світлана Есауленко, заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм Оксана Крижанівська та провідний фахівець […]

«У Сергіївці – спокійно та затишно…»

Нафтохіміки задоволені відпочинком на морському узбережжі На сторінках «НК» вже повідомлялося, що згідно з рішенням Наглядової ради і керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» цього року працівники підприємства разом з дітьми мають можливість відпочивати та оздоровлюватися на базі відпочинку «Сонячний беріг», що в селі Сергіївка на Одещині. Журналісту «НК» вдалося поспілкуватися з нафтохіміками, які разом з дітьми вже […]