ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«З усіх нафтохімічних підприємств України повноцінно працює лише «КАРПАТНАФТОХІМ»

17 травня в місті Кременчузі на базі місцевого підприємства з виробництва технічного вуглецю відбулися збори Союзу хіміків України, в яких взяв участь заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександр Болецький.

Журналіст «НК» зустрівся з Олександром Ярославовичем і попросив прокоментувати цю подію.

– Відразу хочу висловити своє задоволення від того, що Союз хіміків завдяки перш за все енергії та ентузіазму його президента Олексія Голубова в Україні існує, – наголосив він. – Ця, по суті, громадська організація є хорошим помічником, а в певних випадках і рушійною силою для багатьох вітчизняних підприємств галузі в ході вирішення цих чи інших питань. – І те, що на цьому зібранні були предствленні керівники всіх нині існуючих підприємств галузі, підтверджує, що такий об’єднюючий орган нам потрібен.

– На зборах були представники як хімічних, так і нафтохімічних підприємств?

– Усі вони, наскільки мені відомо, запрошувалися. І коли з хімічних підприємств хоча й не на повну потужність, але працюють такі підприємства, як черкаський «Азот», «Рівнеазот», Одеський припортовий завод й деякі інші, то ситуація на нафтохімічних підприємствах України нині вкрай важка. Винятком є лише наш «КАРПАТНАФТОХІМ». Всі інші підприємства, зокрема такі потужні нафтопереробні заводи, як Дрогобицький, Надвірнянський, Одеський нині простоюють. З діючих в Україні НПЗ частково працює лише Кременчуцький. Складною ситуацією є нині ситуація й на інших вітчизняних нафтохімічних підприємствах.

Наскільки представницьким був склад учасників зібрання і що особливо запам’яталося?

Минулого року збори Союзу хіміків проходили в Калуші на базі нашого підприємства й тоді його учасники відзначали хорошу організацію та участь у них перших керівників регіональних органів влади та поважних гостей. Тож і цьогорічні господарі в особі адміністрації ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» все теж належно організували і запросили представників Полтавської обласної держадміністрації, ЦК галузевої профспілки, керівників міста, представників ЗМІ, зокрема й всеукраїнських.

Що стосується вражень, то мені особливо імпонувала та увага, яка приділялася з боку учасників зборів, виступаючих, а також гостей до діяльності нашого підприємства. Я вже не вперше брав участь у такому заході, але на останньому мені було по-справжньому приємно і  навіть був гордий за своє підприємство,  за те, що ми робимо, що нас цінують.

Не вдаючись у деталі всієї інформації, яка прозвучала на зібранні, скажу без перебільшення, що промисловість України, зокрема й нафтохімічна галузь, перебувають нині у великій кризі, а тому слова про те, що виробництва з випуску поліетилену, полівінілхлориду суспензійного, соди каустичної і хлору «КАРПАТНАФТОХІМу» працюють на повних навантаженнях, сприймалося як щось надзвичайне.

Особливо присутніх цікавило те, як нам вдалося відновити роботу виробництв після такого тривалого простою. Доводилося ділитися спогадами про цей справді дуже пам’ятний період в історії підприємства. А ще відповідати на запитання, що стосувалися реалізації продукції, адже те, що вона має нині попит як на ринку України, так і за його межами, теж дуже важливо для стабільної роботи.

З виступів, які прозвучали, запам’яталися слова міського голови Кременчуга про те, наскільки важлива для економіки міста повноцінна діяльність його потужних стратегічних підприємств, адже тоді бюджет міста має гарантовані щомісячні грошові надходження.

Записав Анатолій Гайовий.

На знімку: Олександр Болецький (в центрі)  серед учасників зборів Союзу хіміків, що проходили в травні минулого року в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

27.05.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]