ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом.

Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора з економіки і фінансів Яремою Рудиком.

«Щодо важливості підприємства загалом для України, то воно є нині єдиним виробником в Україні таких унікальних продуктів як поліхлорвінілова смола суспензійна, поліетилен, тобто тих видів, які дуже необхідні нашій державі України для відбудови її інфраструктури та відродження промислового виробництва.

Підприємство зреагувало на умови війни, надійно законсервувавши обладнання. Але ця вимушена зупинка не позначилася на кількості працюючих у колективі, тобто жоден із працівників не був скорочений і всі вони нині забезпечені зарплатою»,  – наголосив Ярема Богданович.

– Вже минуло п’ять років з того часу, як КАРПАТНАФТОХІМ відновив свою виробничу діяльність після майже також ж періоду простою, якою є частка підприємства щодо наповнення бюджетів Калуської громади і держави загалом?

– Коли вдатися до цифр, то із середини 2017 року і по вересень 2022 року в державний, місцевий бюджети та позабюджетні фонди було загалом сплачено майже 1,8 мільярда гривень. І це при тому, що в перші два роки підприємство було вимушено спрямувати значні кошти, а це ще близько двох мільярдів гривень, на відновлення діяльності установок, їх ремонт та модернізацію, аби залишатися конкурентними на ринку продукції та забезпечувати нею в повному обсязі споживачів.

Чим був пам’ятним для колективу минулий 2021 рік?

Він нас справді порадував в економічному плані, незважаючи на те, що працювати довелося в умовах пандемії. 2021 рік, можна сказати, був рекордним  для нашого підприємства. Так, приміром, у жовтні вперше було випущено рекордні 25894 тонни полівінілхлориду суспензійного. Були впроваджені важливі проєкти з покращення якості продукції та енергоефективності виробництва. Товариство досягло вагомих успіхів на ринках промислового виробництва: ми забезпечували тоді понад чверть обсягів реалізації промислової продукції Прикарпаття; сто відсотків в загальнодержавному виробництві полімерів (полівінілхлориду суспензійного та поліетилену). Підприємство було бюджетоутворюючим для Калуської громади – майже 30 відсотків  бюджетних надходжень громади – це були податки  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

– Наскільки війна позначилася на діяльності підприємства? Які його підрозділи нині працюють і як колектив допомагає нині Українській армії?

– Хочу з цього приводу сказати що, незважаючи на зупинку основних установок, у складі підприємства сьогодні повноцінно працюють цехи, які забезпечують життєдіяльність міста та  підприємств промислової зони Калуша. Це, зокрема, очисні споруди, які є в складі нашого цеху нейтралізації та очистки промислових стічних вод, куди надходять і побутові стоки із житлових масивів Калуша, та цех розділення повітря, де, як уже всім відомо, в 2020 році було налагоджено виробництво рідкого медичного кисню, який ми й сьогодні безкоштовно надаємо медичним закладам Прикарпаття та сусідніх областей. Загалом ми його благодійно надали медичним закладам Калуша, області та Україні більш як 2.5 тисячі тонн.

Ми також продовжуємо в повному обсязі сплачувати податки в державний і місцеві бюджети та обов’язкові  платежі в державні фонди.

Наше підприємство відразу ж відгукнулося на потреби  Збройних Сил, територіальної оборони, а також державних органів влади щодо надання фінансової та матеріальної допомоги з метою поліпшення обороноздатності України. Своєю чергою з боку КАРПАТНАФТОХІМ були проявлені та реалізовані власні ініціативи. Загалом на допомогу нашим ЗСУ з початку війни підприємство  спрямувало більше 50 млн гривень.

Хочу також сказати, що кожен працівник підприємства індивідуально підтримав нашу Українську армію, переказуючи власні кошти на відповідний рахунок.

Варто ще відзначити, що чимало наших нафтохіміків воюють нині з ворогом, а також несуть службу в підрозділах територіальної оборони. А ще ми сьогодні все робимо можливе, аби зберегти кістяк колективу, який зможе вчасно відновити роботу наших виробництв.

02.11.2022

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]