ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Виробничники відчули переваги нового методу завантаження продукції

У грудні минулого року в цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було завершено реконструкцію естакади наливу бензолу. Всі роботи з реалізації проєкту калуські нафтохіміки виконали власними силами.

Про те, що зумовило проведення такої реконструкції журналісту «НК» тоді розповів начальник цього підрозділу нафтохімічного підприємства Роман Слюзар. І ось ми знову в нього…

– Хочу відразу сказати, – розповідає Роман Ігорович, – що реконструкція естакади за проєктом спеціалістів проєктного відділу підприємства та виконані всі необхідні роботи з виготовлення та монтажу обладнання працівниками нашого ремонтного управління, впроваджена спеціалістами служби КВПіА система автоматизованого управління процесом наливу бензолу й інші роботи, до яких долучався технологічний персонал цеху і служби головного енергетика, виправдали всі наші найкращі надії. – Тепер ми вже повністю перейшли на нову схему наливу бензоду,  що ми змогли задовільнити побажання споживачів цієї продукції.

– Що маєте на увазі?

– Останнім часом все частіше до спеціалістів маркетингової служби підприємства, його керівництва стали звертатися наші партнери з проханням, аби ми вантажили бензол не у звичні 60-тонні цистерни, а так звані танк-контейнери, в які заливається 25 тонн продукції. Розміщуються вони на залізничних платформах (по два танк-контейнери на кожній).

Вигідність нової схеми завантаження вигідна як споживачам продукції, так і нам – її виробникам. Адже завантажена в танк-контейнера продукція відразу без використання переливних баз (морських терміналів) потрапляє до адресата. Позитивним моментом є також те, що танк-контейнера можна транспортувати як на залізничних платформах, так і автомобільним транспортом.

– Чи маєте нині достатньо танк-контейнерів, аби забезпечити поставку бензолу споживачам?

– Для перевезення цієї продукції маємо 112 танк-контейнерів, які розміщуються, відповідно, на 56 платформах. Для транспортування продукції споживачам формуються потяг із 28 платформ, одна із яких (див. на знімку) і зараз знаходиться в цеху на естакаді наливу продукції.

Хочу також сказати, що коли на початку роботи завантаження бензолу за новою схемою відчувалися певні труднощі, то тепер персонал цеху повністю освоїв новий метод роботи і люди відчули його переваги.

Підготував Анатолій Гайовий.

30.06.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]