ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Володимир Троян розпочав навчання в Європейській бізнес-асоціації

13 березня начальник цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Троян побував у Києві, де взяв участь у першому модулі навчання, яке проводилося Центром професійного розвитку Європейської бізнес-асоціації (ЕВА) з курсу «Програма розвитку для управлінців Pre-MBA».

ЕВА – це найбільше об’єднання іноземного та вітчизняного бізнесу в Україні, до якого входить більше тисячі компаній і підприємств, у тому числі й товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» (з 2019 року. – Ред.). Власне, за сприяння Наглядової ради підприємства Володимир Анатолійович отримав можливість у Європейській бізнес-асоціації підвищити свою кваліфікацію як управлінця, набути нові знання, навички лідерства й управління персоналом для впровадження їх у практику.

– Мені та деяким іншим начальникам, заступникам начальників цехів, виробництв, керівникам й провідним фахівцям відділів і служб підприємства було надіслано від Наглядової ради листа з пропозицією перейти за вказаним у ньому посиланням на сайт ЕВА та ознайомитися з освітніми заходами (програмами, тренінгами, курсами тощо), які цьогоріч проводить ця відома асоціація й рекомендує їх відвідати чи стати учасником навчань з метою професійного розвитку, – говорить Володимир Троян. – З чималого переліку заходів мене найбільше зацікавили проєкти сегменту «Лідерство, менеджмент та управління персоналом», а конкретно – навчання за програмою розвитку для управлінців Pre-MBA. Відповідно про своє рішення я повідомив Наглядову раду й отримав схвалення на проходження навчання в Європейській бізнес-асоціації, а підприємство внесло за це необхідну плату.

– Що означає абревіатура Pre-MBA?

– Pre – це початковий чи перший рівень. МВА – магістр ділового адміністрування, однак не вчений ступінь у традиційному розумінні, а ступінь, якщо можна так сказати, професійності в галузі управління бізнесом.

– Якщо не секрет, чому саме цю програму навчання обрав?

– Передусім тому, що вона незорієнтована на дистанційне навчання, а по-друге, для мене особисто є дуже цікавою та корисною в аспекті отримання нових знань з провадження бізнес-діяльності, сфокусованої на покращення виробництва і збуту продукції, а також на подальший розвиток нашого підприємства.

– Ці модульні заняття за програмою розвитку для управлінців Pre-MBA проводитимуться в Києві щомісячно чи з якоюсь іншою періодичністю?

– Другий навчальний модуль «Стратегічний менеджмент» має пройти 10 квітня. А наприкінці травня має відбутися четвертий навчальний модуль «Фінансовий менеджмент». У літні місяці буде лише один модуль (19 червня), що стосуватиметься сучасного ефективного лідерства. Три наступні модулі відповідно пройдуть у вересні, жовтні та листопаді. А завершити навчання управлінців Pre-MBA Європейська бізнес-асоціація планує 20 листопада. Тоді слухачі курсу, яких вже на першому занятті розподілили на групи, мають презентувати свої групові проєкти. Після цього ми отримаємо сертифікати про проходження навчання за відповідною програмою.

– Яке враження склалося від першого модульного навчання в Києві?

– Відверто кажучи, воно пройшло на найвищому організаційному рівні. Навчання, яке мало назву «Системний підхід у створенні інновацій», проводилося в Креативному центрі «Арсенал». Це три поверхи висококласних інноваційних бізнес-просторів з повним спектром операційних сервісів й унікальним ком’юніті.

На практичному занятті ми працювали в групах майже три години, створюючи шлях клієнта на так званій мапі Opportunity Canvas, описуючи його поведінку та ілюструючи кроки взаємодії з компанією під час отримання послуги. Виконувати це завдання було дуже цікаво і мені, і іншим.

– А скільки всього було учасників на першому модульному навчанні?

– Більше двох десятків. Переважно це представники компаній, які спеціалізуються на продажах. Також були виробничники сільськогосподарської техніки, будівельних сумішей, мабуть, четверо представників фармацевтичних фірм, в т. ч. і жінка-менеджер чи керівниця одного із департаментів найбільшої вітчизняної фармацевтичної компанії «Дарниця». Лектор не перевіряв присутність людей за списком у журналі, а на бейджиках в учасників навчання були вказані тільки прізвища, імена та по батькові. Але з Івано-Франківщини ніхто, крім мене, в цьому заході участі не брав.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

26.03.2021

На установці етилену проведено заміну трубопроводів до однієї з печей піролізу

Всі інші продовжували працювати в звичному режимі Відповідно до затвердженого в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» графіка ремонтних робіт на виробництві етилену і поліетилену, тут у цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу продовжується поетапна повна заміна трубопроводів, по яких подається сировина й пара в печі піролізу. Раніше механо-монтажні роботи із заміною трубопроводів були виконані на першій, сьомій та […]

Молоді спеціалісти-нафтохіміки висадили сакури і магнолії біля прохідної виробництва

2 квітня наприкінці робочого дня молоді спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАТОХІМ» на чолі із головою та заступником Ради молодих спеціалістів підприємства Іваном Лазоришиним та Володимиром Вінтонівим провели акцію з висадження саджанців екзотичних для нашого краю дерев, як сакура та магнолія. Як повідомив Володимир Вінтонів, саджанці, зокрема три сакури і три магнолії, вирішили посадити на території між будівлями […]