ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Володимир Оленич: «Працюємо в режимі ремонту обладнання, відвантаження продукції та прийому сировини»

Попри те, що минулого тижня в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочався зупинковий ремонт технологічного обладнання, трубопроводів й інших важливих вузлів, стадій, систем виробничого процесу, колективи деяких цехів зайняті не тільки цією роботою. Звісно, вона є нині пріоритетною, однак не єдиною. Адже працівники тих підрозділів, які безпосередньо зайняті виробництвом товарної продукції, повинні забезпечувати її реалізацію споживачам. Власне, вищесказане стосується і колективу цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом.

– Сьогодні ми працюємо в режимі ремонту обладнання, відвантаження продукції та прийому сировини, – говорить начальник цього цеху Володимир Оленич. – Зокрема, нещодавно на склад сировини і готової продукції було прийнято два вагони кальцію хлористого. Тобто рух сировини до нас не припиняється і під час зупинкового ремонту.

Щоправда, кухонну сіль з ДП «Артемсіль» наразі не отримуємо, бо у відділенні розвантаження насипом солі та приготування розсолу проводиться чистка, ревізія та ремонт конвеєрних систем. Тут основні ремонтно-відновлювальні роботи виконуються працівниками цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва ПХВС і КС та УЗВ ремонтного управління підприємства, а чисткою і фарбуванням обладнання займаються наші дві бригади, сформовані з технологічного персоналу.

Щодо товарної каустичної соди, то її відвантажуємо щоденно. Ця продукція, як і раніше, доставляється до споживачів автомобільним і залізничним транспортом.

Чи залучено сторонні організації до ремонтних робіт у вашому цеху?

– У нас працюють чотири ланки спеціалістів ТОВ «РЕММАШРЕСУРС». Ця харківська фірма вперше бере участь у зупинковому ремонті, що проводиться в «КАРПАТНАФТОХІМі». У нас її в основному зайняті роботами, які пов’язані з проведенням ревізії фільтрів вологого водню і хлору та сухого хлору у відділенні електролізу, сушки та компримування хлору й заміною фільтрувальних елементів. При їх відкритті й огляді на фільтрах вологого хлору не було виявлено забруднень і пошкоджень. Натомість інші фільтри були дещо забрудненими. Їх очищення технологічний персонал під керівництвом старшого майстра відділення електролізу, сушки та компримування хлору Михайла Масляного практично вже завершив. Нашим працівникам залишилось тільки очистити хлорний трубопровід.

Заміну фільтрувальних елементів на фільтрі вологого водню вже завершено. Наближаються до завершення і роботи із заміни фільтрувальних елементів на інших фільтрах у цьому відділенні.

Також спеціалістами фірми «РЕММАШРЕСУРС» та ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» проводяться ремонти ємностей, реакторів, теплообмінного й іншого обладнання. Вони ж залучаються до додаткових робіт, які не були заплановані, але нагальна потреба їх виконати виникла лише тепер, коли все повідкривали.

Крім того, до ремонту водневих і хлорних компресорів із заміною в них підшипників задіяно спеціалістів сумської фірми «ТЕХНОЛОГ».

А яку частину із загального набору робіт на сьогодні вже виконано ремонтниками та технологічним персоналом цеху?

– Якщо говорити у відсотковому вимірі, то десь приблизно 70-80%. Надіюся, що 9 листопада вже вдасться завершити останні ремонтні роботи, циркулюватиме система розсолу й цього, або наступного дня розпочнемо просушувати хлорну систему та готувати цех до пуску.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

На знімку: спеціаліст «РЕММАШРЕСУРСу» завершує монтаж фільтрувальних касет на фільтрі вологого водню.

09.11.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]