ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

В цеху розділення повітря змонтували нову систему управління турбодетандером

Про необхідність виконання таких робіт у ході планового зупинкового ремонту виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ще в серпні цього року говорив в інтерв’ю для «НК» начальник цеху розділення повітря виробництва ПХВС і КС Михайло Кизимишин.

Він тоді, зокрема, зазначив, що з усіх ремонтних робіт, які заплановано виконати в цеху, найважливішою буде заміна системи управління турбодетандером, яка вже тривалий час експлуатується.

Завітавши 4 листопада в цех, відразу помітив присутність ремонтників сторонніх підприємств. За написами на спецівках зрозумів, що це представники спеціалізованого підприємства «ТЕХНОЛОГ» з міста Суми, яке є давнім партнером калуського підприємства і спеціалізується на ревізії та ремонті компресорного обладнання. А ще тут були присутні спеціалісти цеху КВПтаА «КАРПАТНАФТОХІМу» на чолі з заступником начальника цього підрозділу Миколою Мазуром, який і прокоментував хід ведення робіт із заміни системи управління турбодетандером.

– Діюча до цього часу система німецької фірми Siemens Simatic S5, – розповідає Микола Богданович, – уже експлуатується близько 25 років, а тому, зрозуміло, як морально, так і фізично застаріла. Саме її зношеність, а також відсутність до неї запчастин на ринку призводили до зупинок цієї машини й відповідно всієї установки розділення повітря. У зв’язку з цим керівництвом підприємства було прийнято рішення про придбання нової системи управління турбінним детандером виробництва тієї ж фірми Siemens, але вже найсучаснішого зразка.

Договір на її поставку та заміну був підписаний ще на початку серпня. Весь цей період спеціалісти служби головного метролога підприємства та цеху розділення повітря вели підготовку до виконання усіх робіт з демонтажу старої системи та встановлення нової. Обладнання нам поставила фірма ТОВ «ТГІ СІСТЕМ» з Івано-Франківська, яка виготовила допоміжне обладнання, запрограмувала контролер та панель управління. У роботах з прийняття нового обладнання та його пусконаладки брали участь спеціалісти групи інженерно-технічного забезпечення та програмування разом з працівниками дільниці №1 цеху КВПтаА. Загалом працівникам цеху на виконання цих завдань було визначено чотири доби, але ми їх виконали за неповних дві. Цього вдалося досягти перш за все завдяки належній підготовці до проведення цих робіт, а також умілим та кваліфікованим діям спеціалістів, які не тільки замінили стару систему управління турбодетандером, а й налагодили її роботу до початку монтажу, а після цього перевірили працездатність приладів.

Хочу також відзначити високий рівень знань і навиків спеціалістів ТОВ «ТГІ СІСТЕМ», які, до речі, проведуть її пуск після завершення всіх ремонтних робіт у цеху розділення повітря.

Більш детально про те, які планові ремонтні роботи вже виконані в цеху і коли планується ввести установку в дію, я поцікавився в начальника цеху Михайла Кизимишина.

– Хотів би ще пару слів додати з приводу впровадження нової системи управління турбодетандером, яка є новою версією фірми Siemens, – зазнавич він. – Перш за все заміна донедавна діючої була очікуваною для колективу цеху подією, і ми всі дуже задоволені, що це вже відбулося.

Серед інших важливих робіт, які нині ведуться в цеху, слід відзначити ті, які проводять спеціалісти фірми «ТЕХНОЛОГ» з діагностики підшипників наших трьох компресорів – кисневого, азотного і повітряного. Спочатку роботи з виміру зазорів у підшипниках були проведені на кисневому компресорі, який був зупинений разом із цехом з виробництва хлорвінілу, а нині сумчани спільно з нашими спеціалістами їх виконують на азотному і вже приступили до них на повітряному.

Мета проведення цих робіт полягає у необхідності визначення вимірів зазорів підшипників у компресорах, аби ремонтники «ТЕХНОЛОГа» могли відреставрувати уже наявні у нас вживані підшипники. Таке відповідальне завдання було доручено ремонтникам із Сум невипадково, адже вони вже неодноразово підтверджували на різних виробничих об’єктах нашого підприємства свою професійність. Зокрема, в нашому цеху вони дуже якісно та оперативно провели ремонт турбодетандера влітку цього року.

А ще в період зупинкового ремонту вже технологічним персоналом цеху був виконаний значний обсяг робіт з ревізії та чистки обладнання, заміни масел й ряд інших. Було виконано також одним із місцевих підприємців роботи з вакуумування двох кисневих ємностей.

Щодо пуску установки, то думаю, що 5 листопада ми зможемо розпочати роботи з введення її в дію.

Записав Анатолій Гайовий.

На знімках: машиніст повітророзділювальних установок цеху Оксана Ониськів біля нової локальної панелі контролю за роботою турбодетандера.

 

06.11.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]