ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

В оптимальні терміни і за новітніми технологіями калуські нафтохіміки оновлюють під’їзні колії

Їх ремонт дозволить зменшити тривалість ведення вантажо-розвантажувальних робіт та поліпшити маневреність рухомого складу залізничного цеху

У період з 15 по 19 червня в цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були виконані важливі роботи з ремонту під’їзних колій.

Про те, які саме роботи були виконані і хто їх виконував журналіст «НК» поцікавився у начальника відділу з ремонту  будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Стефанюка.

– Почну з того, – розповідає Володимир Васильович, – що роботи з ремонту залізничних колій на території виробництва етилену і поліетилену ми розпочали ще минулого року. Але основні завдання з оновлення колійного господарства залізничного цеху підприємства, зокрема з ремонту під’їзних колій до естакад від станції «Хімік-Новий», ми запланували на цей рік. Згідно з відповідним наказом генерального директора підприємства Івана Підсадюка, всі ремонтні роботи на ділянках під’їзних колій передбачено виконати в два етапи. Перший із них ми успішно завершили опівночі 19 червня.

Що стосується виконавця цих робіт, то тут до уваги бралася їх   специфіка, а також необхідність надійного проведення в оптимальні терміни, зважаючи на виробничі потреби підприємства щодо забезпечення його виробництв сировиною та відвантаження готової продукції споживачам. З цією метою було вирішено укласти відповідну угоду з АТ «Укрзалізниця», яке має в своїй структурі спеціалізовані підрозділи як з демонтажу старих ділянок колій, так і встановлення нових у виді 25-метрових рейко-шпальних решіток.

Вибір саме цього виконавця був пов’язаний також із тим, що  підприємство єдине в Україні, яке має великий досвід їх проведення, адже постійно цим  займається і в організації робіт у них все чітко передбачено, що сприяло нашій потребі виконати їх в оптимальні терміни.

Тож за чотири дні ми в цілому демонтували існуючу основу під рейками, дерев’яні шпали та оновили верхню будову колій на кількох ділянках із повною їх заміною загальною довжиною 775 метрів. Задля їх виконання АТ «Укрзалізниця» використала потужний залізничний кран, який підіймає і демонтує старі рейкові конструкції, автопоїзд, що доставив рейко-шпальні решітки, хопер-дозаторні вагони, виправно-рихтувальну машину, бульдозери і навантажувач. Усю цю техніку забезпечив виконавець робіт

Чи всі заплановані роботи виконані?

Основна частина робіт, що ми передбачали, виконана. Ще залишилося аналогічним методом і теж за участю бригад АТ «Укрзалізниця» замінити кілька ділянок колій загальною довжиною 500 метрів у цьому ж цеху розливу вуглеводнів. Ці роботи ми плануємо розпочати вранці 24 червня.

Про те, що зумовило виконання робіт з ремонту під’їзних колій ми поцікавилися у начальника залізничного цеху Миколи Хоми.

– Перш за все такі роботи були заплановані з метою забезпечення надійної експлуатації нашого рухомого складу і вчасного завантаження готової продукції та розвантаження прямогонного бензину, газових сумішей та інших видів сировини, – розповідає він. – Працівники цеху власними силами підтримували в належному стані як під’їзні колії, так ті, що знаходяться під естакадами, але за тривалий період експлуатації як основа під рейками, так і ще існуючі на окремих ділянках дерев’яні шпали суттєво зносилися і потребували заміни на нові залізобетонні, що нині встановлені за сучасними технологіями. А це в свою чергу забезпечить більшу маневреність нашого рухомого складу і таким чином зекономить час у ході проведення вантажо-розвантажувальних робіт. Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати керівництву нашого підприємства, його Наглядовій раді, які підтримали ініціативу з організації та проведення таких робіт.

На знімку: працівники АТ «Укрзалізниця» ведуть роботи з монтажу нових рейко-шпальних решіток.

25.06.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]