ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» працювали аудитори Бюро Верітас

З 21 по 24 липня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебувала група провідних аудиторів Бюро Верітас Сертифікейшн Україна у складі чотирьох осіб. Фахівці цієї відомої міжнародної компанії проводили на підприємстві ресертифікаційний аудит та два наглядові аудити на відповідність його систем стандартам ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 45001:2018.

Як уточнив після приїзду аудиторів на підприємство керівник групи Олексій Прилипко, їхнє завдання полягає в тому, щоб провести ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості і наглядові аудити систем екологічного менеджменту та менеджменту безпеки праці.

– В епоху глобального бізнесу без стандартів і сертифікації систем менеджменту не обійтися, – пояснював Олексій Іванович. – На підприємстві, де виробляється продукція, повинні бути впевнені в її якості, надійності, екологічній чистоті та в усьому іншому, що задовольняло б потреби споживачів. Бо споживачі сумнівну продукцію не купуватимуть і не захочуть надалі мати справу з таким виробником, який не забезпечуватиме виконання своїх зобов’язань, прописаних у договорі, та де невідповідально ставитимуться до дотримання вимог щодо екологічних чинників та безпеки праці. А порушення чинного законодавства, непрацездатність на підприємстві систем менеджменту, управління чи їх невідповідність тим чи іншим міжнародним стандартам, як відомо, призводять до втрати споживачів продукції, зменшення грошових надходжень та загалом до негативних наслідків його економічно-господарської діяльності.

У замовників продукції також є зобов’язання перед своїми споживачами. Тому зазвичай глобальні корпорації вимагають від постачальників документи, які підтверджують наявність робочих систем менеджменту, що стосуються передусім якості, екології та безпеки праці.

– Олексію Івановичу, ресертифікаційний сертифікат, мабуть проводиться з певною періодичністю, а не кожного року?

– Так, цикл ресертифікації становить три роки. Але кожного року потрібно підтверджувати те, що на підприємстві стандарт ISO 9001:2015 підтримується та виконується. Під час перевірки в «КАРПАТНАФТОХІМі» ми повинні в цьому переконатися й після позитивного звіту про проведення аудиту, погодженого в центральному офісі Бюро Верітас Сертифікейшн Україна, підприємство отримає новий сертифікат з терміном дії на наступні три роки. Але якщо в системі менеджменту якості будуть виявлені невідповідності міжнародному стандарту, то спершу на підприємстві мають їх усунути.

– Де плануєте побувати та що перевірити під час проведення на підприємстві ресертифікаційного та наглядових аудитів?

– Всі аудити проводитимемо за вибірковим принципом перевірки підрозділів і служб підприємства. Але ми обов’язково перевірятимемо наявність необхідної документації, виконання вимог чинного законодавства та стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 і ISO 45001:2018. Також побуваємо на двох виробництвах, в цеху нейтралізації та очищення промислових стічних вод, працюватимемо в службах маркетингу та продажу, закупівель, головного механіка та головного енергетика, метрологічного забезпечення, газорятувальній службі та в багатьох відділах підприємства. Передбачено перевірки щодо того, як проводяться в «КАРПАТНАФТОХІМі» екологічний контроль та контроль якості, моніторинг здоров’я персоналу тощо. Тобто ми повинні подивитися, перевірити і переконатися в тому, що всі вищезгадані міжнародні стандарти, впроваджені на підприємстві, належним чином працюють і підтримуються.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

23.07.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]