ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» посилено контроль за станом гідроспоруд та водних ресурсів

У зв’язку з настанням нерестового періоду, під час якого відбувається відтворення рибних запасів, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» посилили контроль за станом водних ресурсів. Також на підприємстві запроваджено суворий режим щодо охорони водойм, бо в цей період живі водні організми (гідрофауна і гідрофлора) особливо чутливі до якості водного середовища. Про це повідомив начальник управління забезпечення виробництв Володимир Шевчук.

– З метою недопущення негативного впливу виробничої діяльності на розмноження риб на підприємстві постійно ведеться контроль за станом каналізаційних мереж, трубопроводів, перекачування агрегатних рідин, дамб накопичувачів, а також за кількісним та якісним складом стічних вод, що скидаються у поверхневі водойми через дощову каналізацію, – говорить Володимир Тарасович. На виробництвах етилену і поліетилену та ПХВСС і КС вжито додаткових заходів, які виключають можливість потрапляння шкідливих речовин в дощову каналізаційну мережу і на очисні споруди у завищених до встановлених норм кількостях. Проведено перевірку технічного стану всіх перекачувальних трубопроводів та ємностей, в яких зберігаються технологічні речовини й паливно-мастильні матеріали. Виявлені недоліки щодо їх герметичності оперативно усунуто. Такі ж заходи вжито щодо забезпечення надійної роботи каналізаційних мереж, що експлуатуються на промислових майданчиках іншими підприємствами.

Якість стічних вод контролюється працівниками санітарної лабораторії підприємства й ми оперативно реагуємо на те, щоб вживалися невідкладні заходи щодо припинення потрапляння можливих зайвих забруднень в каналізаційні мережі. Підприємства, які є абонентами очисних споруд «КАРПАТНАФТОХІМу», попереджено про неприпустимість у нерестовий період понаднормативного скиду забруднюючих речовин в мережі каналізаційних систем. За допущені порушення нами застосовуватимуться до них відповідні штрафні нарахування до оплати за очищення стоків.

Окрім того, лабораторією цеху аналітичного контролю подвоєно в нерестовий період частоту відбору проб якості стічних вод на загальному виході з цеху НіОПСВ.

За словами Володимира Шевчука, також проведено ряд робіт з підготовки Чечвинського водосховища до пропуску можливої весняної повені та паводків, захисту його гідротехнічних споруд від пошкоджень повеневими водами Хоча потрібно відзначити, що повну технічну готовність водосховища до цього було забезпечено ще минулого року. Там, зокрема, було демонтовано один із чотирьох сегментних затворів водозливної греблі, пошкоджений попереднім паводком, та встановлено новий затвор.

– Цієї весни виникнення на Чечвинському водосховищі якихось непередбачених ситуацій через танення снігу, якого вже й мало навіть у горах, чи через інтенсивні дощі ми не очікуємо, – майже з впевненістю каже Володимир Тарасович. – Але працівниками, які його обслуговують й експлуатують, вжито всіх заходів для надійної підготовки цього комплексу гідроспоруд до пропуску можливого паводка, в точу числі й рекомендованих Дністровським басейновим управлінням водних ресурсів. Крім того, ТОВ «Гідропауер», відповідно до нашого письмового звернення, перевірило й привело до надійного стану рибозахисний пристрій в місці забору води із Чечвинського водосховища для Сваричівської міні-ГЕС.

Василь ТКАЧУК.

06.04.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]