ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» ефективно діють програма «Перспектива» й нові форми навчання

Попри постійні обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ні на мить не припинявся процес організації і проведення навчання, підготовки, перепідготовки кадрів, підвищення кваліфікації працівників, залучення у колектив нафтохіміків молодих спеціалістів – випускників вузів і ще студентів для проходження практики у виробничих підрозділах (на робочих місцях) з виплатою їм заробітної плати. Ця робота проводиться безперервно та недаремно, адже вона в значній мірі сприяє успішній діяльності підприємства та його розвитку.

Як повідомила керівник групи з організації навчання та розвитку персоналу Ірина Білецька, за перше півріччя поточного року, коли через коронавірус ще продовжували діяти певні обмеження щодо організації для працівників підприємства начального процесу без відриву чи з відривом від виробництва, фактично на різних курсах побували та повністю їх пройшли 1206 чол./курс., в тому числі 585 інженерно-технічних працівників та 621 робітник. З них хтось міг бути тільки на одних курсах, а хтось і на кількох. Бо є навчання, які обов’язково чи з певною періодичністю повинні проходити інженерно-технічні працівники й робітники, навчання із спецдисциплін, виробничо-технічні курси, курси з обслуговування та експлуатації газоочисних установок, на кваліфікаційну групу з електробезпеки, з цивільного, протипожежного захисту та інші.

Також для багатьох працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» в першій половині 2021 року розпочались ті чи інші курси, на яких вони ще й нині продовжують навчатися.

– Значна увага на підприємстві приділяється роботі з молоддю та молодими спеціалістами, – говорить Ірина Вікторіна. – Для цього в «КАРПАТНАФТОХІМі» запроваджена й ефективно діє програма «Перспектива», відповідно до якої студентам вузів, коледжів, училищ надається можливість отримати на підприємстві безцінний практичний досвід за спеціальністю, яку здобувають, під час проходження виробничої практики на робочому місці з виплатою заробітної плати за їхню працю. Їм компенсуються витрати на житло, якщо це іногородні особи, надаються талони на харчування в їдальнях, які є на території підприємства. Крім того, всі студенти, що водночас практикуються чи стажуються, працюючи у виробничих чи інших підрозділах підприємства, забезпечуються спецодягом і засобами індивідуального захисту, не оплачують проїзд на роботу і назад до місця проживання в автобусах перевізників, з якими укладені відповідні договори про надання послуг для нафтохіміків.

Новоприйняті на роботу випускники ВНЗ також можуть за рахунок ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» здобути другу вищу освіту за спеціальностями, фахівці з яких йому найбільш потрібні.

За словами І. Білецької, всі, хто вперше влаштовується на підприємство на роботу, а також його працівники (працівниці), які з причин декретної відпустки чи інших не трудилися на своїх робочих місцях більше року та знову хочуть приступити до праці, в обов’язковому порядку повинні перед цим пройти п’ятиденний курс навчання з охорони праці для робітників та успішно скласти іспит з перевірки знань. А згідно з переліком посад інженерно-технічних працівників, які повинні проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці періодично (один раз на три роки), проводяться курси за тематичним планом і програмою навчання з питань охорони праці для ІТП.

Такі навчання проводять викладачі підприємства, серед яких переважна більшість – провідні фахівці відділу промислової безпеки, охорони праці та екології.

Загалом за перше півріччя поточного року навчальні курси з питань ОП пройшли 135 нафтохіміків, з яких 70 інженерно-технічних працівників та 65 новоприйнятих робітників.

Ірина Білецька водночас зауважила, що в «КАРПАТНАФТОХІМі» ефективно діє не лише програма «Перспектива», за якою навчаються, підбираються та працевлаштовуються молоді працівники відповідних спеціальностей, які необхідні підприємству. Дієвий ефект для здобуття працівниками необхідних знань і професійних навиків, підвищення ними своєї кваліфікації дають і інші спеціальні програми, нові форми і методи навчання. Вони розробляються, вдосконалюються і реалізовуються й фахівцями підприємства. Зокрема, цікаву програму навчання у формі курсів цільового призначення, які розраховані на 39 годин теоретичних занять, підготувала фармаколог цеху розділення повітря Галина Мельник. Вона сама уже з 31 травня й проводить для колективу цеху навчання про рідкий медичний кисень, який тут випускають, акцентуючи увагу слухачів на питаннях належної практики виробництва й застосування цієї фармацевтичної продукції.

– Варто також відзначити ще один важливий аспект порушеної теми щодо роботи з персоналом, – продовжувала Ірина Вікторівна. – З метою проведення для працівників навчань з охорони праці, спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, вивчення суміжних професій, підвищення їхньої кваліфікації, підготовки необхідних фахівців для підприємства ми тісно співпрацюємо з навчально-курсовими комбінатами, профільними навчально-методичними центрами та різними вищими навчальними закладами України. Також працівники мають можливість отримувати нові знання для професійного розвитку й кар’єрного росту на семінарах, конференціях, тренінгах та інших подібних заходах, що відбуваються в різних містах країни.

 

27.07.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]