ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У кабіні машиніста тепловоза – комфортний мікроклімат

До локомотивного парку залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не так давно повернувся перший капітально відремонтований цього року в заводських умовах тепловоз, де в кабіні машиніста ремонтники із Запоріжжя на замовлення підприємства створили комфортні умови для роботи локомотивної бригади. Нею, без перебільшення, надзвичайно задоволені машиністи й помічники машиніста, яким під час зміни доводиться там знаходитись і працювати.

– За кожним із восьми тепловозів, якими сьогодні цілодобово здійснюються маневрові перевезення вантажів по коліях на території підприємства, а також на залізничну станцію Рожнятів та в зворотному напрямку, закріплено по чотири локомотивні бригади, – розповідає заступник начальника залізничного цеху з технічних питань Микола Павлів. – Але за правилами і нормами «Укрзалізниці» на її магістральні колії загального користування не можуть бути допущені для перевезення до станцій і транспортування звідти вагонів з продукцією та іншими вантажами ті тягові одиниці підприємства, яким своєчасно не проведено капітальний ремонт чи їхній технічний стан не відповідає вимогам щодо безпеки руху. Тому ми суворо дотримуємося цих норм і правил, а також чинних законів, що стосуються вантажних перевезень залізничним транспортом. Планово-попереджувальні ремонти тепловозів, які експлуатуємо, постійно проводимо власними силами в локомотивному депо залізничного цеху, а їх капітальні ремонти довіряємо виконувати тільки спеціалізованим підприємствам з хорошою репутацією.

За словами М. Павліва, цього року вперше тепловоз відправили на капітальний ремонт на фірму «Локомотивпостач», передбачивши в договорі, щоб вони також відремонтували апаратуру, прилади та інші вузли управління в кабіні машиніста, створивши в ній комфортний мікроклімат для роботи локомотивної бригади. Виконавці зробили все своєчасно та якісно. У кабіні машиніста вони замінили старі вікна на сучасні склопластикові, встановили кондиціонер, обладнали мікрохвильову піч та холодильник. Тепер у ній приємно працювати машиністові тепловоза та його помічникові.

Микола Павлів також повідомив, що в другій декаді листопада на фірму «Локомотивпостач» було доставлено другий тепловоз залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» для проведення капітального ремонту та створення комфортного мікроклімату в кабіні машиніста. Відповідно до договору, цю роботу ремонтники повинні виконати за 90 робочих днів. А в перспективі залізничники планують при фінансовому сприянні керівництва й Наглядової ради підприємства поступово осучаснити кабіни машиністів та капітально відремонтувати всі інші тепловози, якими перевозять вантажі до залізничної станції Рожнятів та у зворотному напрямку.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: в оновленій кабіні тепловоза.

07.12.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]