ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

І теплообмінне обладнання очистили, і компресор оглянули.

Починаючи з 20 квітня, на установці з випуску етилену виробництва етилену і поліетилену ведуться планові роботи з очистки теплообмінного обладнання. Задля повного і належного проведення цих робіт установку на вісім днів було зупинено.

З чим пов’язано ведення таких робіт, кому доручено їх виконати, журналіст «НК» поцікавився у головного механіка підприємства Олександра Бобіва.

– Зупинка установки з виробництва етилену зумовлена необхідністю очищення труб та іншого теплообмінного обладнання від усіляких домішок, мулу й інших відходів технологічного процесу, – розповідає Олександр Богданович. – Час для проведення робіт був наперед спланований, адже саме у літній період, коли установка працює на повних навантаженнях, можуть виникати якісь непередбачувані ситуації в роботі обладнання. Тож з метою їх попередження й були заплановані заходи з його контролю та очищення.

Зважаючи на те, що до проведення цих робіт готувалися заздалегідь то й терміни їх були нетривалими. Зокрема, наперед були також укладені договори на виконання робіт із відповідними підприємствами.

Першочергово ми запросили наших давніх партнерів, якими є спеціалісти одеського підприємства «ГСІ–УКРНАФТОГАЗБУД» та нашого місцевого товариства «УБА». Саме їм, а також бригадам підприємства «Гребінківський машинобудівний завод», що на Київщині було доручено провести роботи з відкриття теплообмінників та іншого обладнання. Коли це зробили, то за справу з його гідроочистки взялися працівники київських підприємств «Рона Інжиніринг» та «Гідросервіс».

До виконання завдань також  були залучені й працівники цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену. І коли наші бригади та товариства «Гідросервіс» виконували роботи з допомогою стаціонарних гідроустановок, то фірма «Рона Інжиніринг» мала в своєму розпорядженні автомобілі, що ними обладнані. На певних ділянках ведення робіт це допомагало їх належно виконати. Аби не вдаватися в усі деталі того, що було зроблено в ході гідроочистки теплообмінного обладнання, скажу, що лише спеціалісти «Гідросервісу» за три дні провели гідроочистку 118 тисяч метрів труб.

Належна підготовленість до ведення робіт, чітка їх організація сприяли тому, що вже на 24 квітня сторонні підприємства завершили виконання всіх робіт з гідроочистки обладнання. Наступного дня завершили їх і працівники цеху, що дозволило перейти до монтажу теплообмінників та їх підготовки до пуску установки.

З метою вирішення нагальних питань із забезпечення робіт з очистки теплообмінного обладнання щоденно безпосередньо на майданчику установки етилену проводяться оперативні наради під головуванням генерального директора підприємства Івана Підсадюка та його першого заступника – головного інженера Василя Оленюка. Відбулася вона і 24 квітня. А після її завершення ми попросили начальника виробництва етилену і поліетилену Івана Федоріва прокоментувати хід ведення робіт і що ще, користуючись зупинкою установки,  вдалося в ці дні щось зробити.

– І хоча до ведення пускових робіт залишається ще три дні, але вже нині можу сказати, що основні завдання ми вже виконали, – відзначає керівник виробництва. – Теплообмінне обладнання установки очищене, і в даний час працівники підприємств «ГСІ УКРНАФТОГАЗБУД», «УБА» та Гребінківського машинобудівного заводу спільно з нашими спеціалістами монтують обладнання.

Що стосується інших робіт, то на період зупинки установки ми запланували перевірити стан пірогазового компресора. Ці роботи теж успішно виконані. Ми переконалися у правильності експлуатації компресора, що він чистий і що відсутній процес полімеризації. У даний час компресор знову змонтований і готовий до експлуатації.

Роботи з ревізії пірогазового компресора виробничники виконували спільно зі спеціалістами товариства «Технолог» з м.Суми, яке спеціалізується на цих роботах і з яким як наше виробництво, так і колективи установок розділення повітря й інших багато років співпрацюють.

Анатолій Гайовий.

27.04.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]