ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Студенти «Львівської політехніки» – гості «КАРПАТНАФТОХІМу»

На сьогоднішні проблема нестачі кваліфікованих кадрів на українському ринку праці, особливо на промислових підприємствах, є однією з найбільш актуальних. Турбує така ситуація і керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тому підприємство активно працює в напрямку залучення молодих фахівців – випускників коледжів, училищ і вищих закладів освіти, а також стимулює своїх працівників до підвищення кваліфікації.

Зокрема, в «КАРПАТНАФТОХІМі» діє програма щодо залучення молодих фахівців, у рамках якої студентам пропонують відвідати й ознайомитися з виробничими потужностями підприємства, пройти в його цехах виробничу практику і стажування, щоб отримати потрібний практичний досвід за фахом.

Чергова екскурсія студентів на «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася 27 квітня. Цього дня підприємство відвідало близько 30 студентів ІІІ і ІV курсів Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються за спеціальностями «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

– Напередодні до нас звернулося керівництво університету з проханням провести ознайомчу екскурсію на технологічні майданчики установок «КАРПАТНАФТОХІМу» для їхніх викладачів та студентів з метою поглиблення знань студентів, зокрема щодо роботи електротехнічного устаткування на промислових об’єктах та можливостей автоматизації технологічних процесів, ознайомлення з перспективами працевлаштування після завершення навчання, – розповідає провідний фахівець відділу підготовки кадрів підприємства Ірина Білецька. – Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу», звичайно ж позитивно відгукнулося на таку пропозицію й організувало перевезення учасників екскурсії до Калуша та назад до Львова.

Спершу гостям розповіли про підприємство, перспективи працевлаштування та провели інструктаж з охорони праці. До слова, на зустрічі був і голова Ради молодих спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Лазоришин, який також поспілкувався зі студентами й ознайомив їх із існуючими на підприємстві соціальними гарантіями для молодих спеціалістів.

Після цього студенти відвідали цехи виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди. Екскурсію для них провели старший енергетик виробництва ПХВСС і КС Ігор Лаврик, провідний фахівець відділу головного метролога Роман Бучинський та механік групи з обслуговування устаткування виробництва Олександр Шевага. Вони ознайомили гостей зі складними процесами випуску полівінілхлориду та каустичної соди, що викликало в них  захоплення і цікавість, тому було безліч запитань.

Після відвідин підприємства представниками «Львівської політехніки» їх гостинно прийняли в їдальні ВПУ №7. А на завершення поїздки студенти відвідали Народний музей історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Екскурсовод музею, ветеран нашого підприємства Володимир Гудзоватий розповів про історію зародження промислового виробництва в місті, розвиток галузі, яка піднесла його, а також про здобутки підприємства, яке змусило заговорити про Калуш далеко за його межами, – КХМК, «Хлорвініл», «Оріана», «ЛУКОР», «КАРПАТНАФТОХІМ».

Додому студенти «Львівської політехніки» поверталися з масою нових і приємних вражень.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

02.05.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]