ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Робота виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» в умовах карантину

Найголовніше для нас – життя і здоров’я працівників та їх сімей, забеспечення роботи цехів з безперервними виробничими процесами, бо від цього залежить добробут людей, нашого міста і економіки України, а також екологічна безпека регіону, яку ми повинні підтримувати в межах своїх можливостей та відповідальності.

Сьогодні товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», як соціально-відповідальне підприємство, вживає ряд профілактичних запобіжних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції, викликаної коронавірусом COVID-19. З цією метою ми створили штаб оперативного реагування та надання допомоги (консультаційної та матеріальної) сім’ям працівників.

«КАРПАТНАФТОХІМ» – це складне високотехнологічне підприємство, де виробництва працюють в єдиній технологічній схемі, яка поєднує дев’ять різних напрямків. Підприємство є тим промисловим об’єктом, де використовуються такі хімічно небезпечні речовини, як хлор, аміак, легкозаймисті та вибухонебезпечні продукти переробки нафтохімії та інші.

Постійної присутності технологічного персоналу на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вимагає чинний регламент зберігання небезпечних речовин, сировинних продуктів і готової продукції. Тому навіть при зупинці виробництва на технологічний або вимушений простій ці речовини залишаються в технологічних системах і вимагають відповідного нагляду і обслуговування, в тому числі з боку працівників допоміжних підрозділів, що забезпечують водопостачання, водовідведення, енергопостачання, очистку стоків, зокрема і з житлових масивів міста Калуш та інших підприємств регіону.

Невиконання цих робіт технологічним персоналом та ігнорування ними може призвести до складних екологічних наслідків як на нашому потенційно небезпечному підприємстві, так і в регіоні.

Розуміючи відповідальність за техногенну та екологічну безпеку в регіоні, ми продовжуємо працювати та забезпечуємо своїм працівникам безпечні умови праці, ведемо контроль за їх самопочуттям, надаючи засоби індивідуального захисту та проводячи постійну й посилену дезінфекцію приміщень.

Іван Підсадюк, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ

18.03.2020

У «КАРПАТНАФТОХІМі» вживають заходи із запобігання поширенню коронавірусу

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке є підприємством з високим ступенем соціальної відповідальності, з метою попередження можливого розповсюдження коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із введенням урядом карантину на території України, вжито такі додаткові запобіжні заходи: – обмежено направлення працівників у службові відрядження; – рекомендовано працівникам обмежити поїздки з особистих причин за кордон та в межах  України, а […]

З липня 2019 року вартість електричної енергії для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» подорожчала майже на 20 відсотків

У зв’язку з введенням нових тарифів на послуги диспетчерського управління та передачу електроенергії споживачам, вартість електричної енергії для промислових підприємств України значно подорожчала. Порівняно з минулими періодами її ціна зросла майже на 20 відсотків. Таке зростання настільки суттєве, що впливає на конкурентоздатність продукції підприємства як на внутрішньому, так і світовому ринку та може призвести до […]