Івано-Франківська область, м. Калуш, (вул. Промислова 4)
ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

…і пролунав на все село і його округи гучний звук церковного дзвона

20 березня працівники ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» порадували мешканців села Сваричів, що на Рожнятівщині, встановивши дзвін та куполи на дзвіниці місцевого храму Пречистої Діви Марії УГКЦ.

Як повідомив редакції «НК» начальник ремонтного  управління  Володимир Хоменко, виконанню цих робіт передувало звернення голови Рожнятівської районної державної адміністрації Василя Рибчака до генерального директора підприємства Івана Підсадюка, в якому він просив надати автомобільний кран громаді села для виконання робіт на новозбудованій дзвіниці.

– Керівництво нашого підприємства, – розповідає Володимир Максимович, – підтримало прохання громади села і голови Рожнятівської РДА, і вже через кілька днів у Сваричеві побували спеціалісти нашого управління для вивчення питання з організації виконання робіт.

– Слід було перш за все визначити вагу вантажу, місце розташування крана та вирішити ряд інших технічних питань, – розповідає провідний інженер ремонтного управління Олег Романчук, – аби на основі цих даних виготовити проект виконання вантажо-підіймальних робіт зокрема виникла потреба в підвісному кошику, з допомогою якого спеціалісти мали ще й встановити хрест на вершині  купола дзвіниці.

Виконати завдання зі встановлення дзвона, великого і малого куполів та хреста було доручено нашому досвідченому кранівнику Олегу Яціву. Задля цього вирішили задіяти потужний 60-тонний кран FAUN. Усі ці роботи доводилося виконувати на висоті 22-24 метри. Вага куполів становила відповідно 2,5 тонни і одна тонна.

З усіма необхідними роботами наш кранівник і представники релігійної громади справилися на відмінно, що  засвідчили гучні звуки дзвона, які буквально заполонили цей куточок Прикарпаття.

…Завдяки допомозі калуських нафтохіміків громада села Сваричів ще з більшою радістю зустрічатиме світле свято Воскресіння Христового.

Записав Анатолій Гайовий.

06.04.2018

Інші публікації

Студенти з Харкова завершили практику на підприємстві

В Україні останнім часом зменшується кількість підприємств, на яких майбутні спеціалісти можуть пройти повноцінну виробничу практику. Тому більшість студентів останніх курсів проходять її в навчальних закладах, лабораторіях, а не на виробництвах. Через це певний «кадровий голод» відчувається нині на багатьох підприємствах, особливо хімічної промисловості. З метою залучення молодих кваліфікованих кадрів у товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» діє відповідна […]

Калуську ТЕЦ реконструюють

Які саме роботи тут заплановано провести, поки що не відомо… Кабінет Міністрів України схвалив проект реконструкції Калуської теплоелектроцентралі. Про це йдеться у розпорядженні уряду, оприлюдненому на офіційному сайті Кабміну. «Реконструкція зазначеної ТЕЦ дозволить забезпечити її подальшу експлуатацію при досягненні максимально досяжних показників економічної ефективності і надійності виробництва та відпуску електричної і теплової енергії. Фінансування проекту […]