ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нагороди всеукраїнського фестивалю театр «Silentium» присвятив «КАРПАТНАФТОХІМу»

Завдяки благодійній допомозі підприємства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» молодіжний театр «Silentium» ПК «Юність» у травні взяв участь у ІІІ всеукраїнському фестивалі українського аматорського театру «День театру», який проходив у Києві на сценах професійних театрів. Колектив з Калуша представив свою роботу – мімічну драму за твором М. Твена «Екперимент: Адам і Єва» на малій сцені Київського національного академічного Молодого театру.

На чолі журі в складі 5 чоловік був відомий український письменник, драматург, сценарист Олександр Володарський. Виступ кожного колективу був чітко регламентований. Загалом виділялось 25 хвилин на встановлення декорацій та 50 хвилин на сам виступ.

– Ми більше хвилювались за монтаж декорацій, ніж за виступ, – згадує режисер театру «Silentium» Дмитро Карачун. – Але завдяки злагодженій роботі технічного персоналу Молодого театру (монтувальників, освітлювачів, звукооператорів) все було вчасно змонтовано. А ще незадовго до виступу ми отримали позитив від спілкування з народною артисткою України Тамарою Яценко, яка побажала нам  успіху.

І він не забарився. Вистава пройшла на одному подиху, викликала бурхливі оплески і приємно вразила глядача та журі. Після виступу голова журі Олександр Володарський запропонував творчу співпрацю калушанам, а організатор фестивалю Михайло Варшевер зазначив, що «Silentium» єдиний в Україні колектив, що працює в жанрі «мімічна драма».

Із 115 колективів-учасників фестивалю театр «Silentium» був відзначений високопрофесійним журі у двох номінаціях: «За пластичне рішення вистави» та «За зіграний акторський дует». А нещодавно отримав свої нагороди і цей успіх поділяє з вами, шановні читачі, та з великою вдячністю присвячує здобуті відзнаки ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на чолі з генеральним директором Іваном Підсадюком за надану благодійну допомогу.

Користуючись нагодою, запрошуємо калушан та гостей міста на перегляд яскравої постановки вистави за твором М. Твена – мімічної драми «Екперимент: Адам і Єва», яка визнана кращою професійним  журі у всеукраїнських фестивалях в Черкасах та Києві. Будемо раді бачити вас 30 червня в ПК «Юність» о 18.00.

Адміністрація театру «Silentium».

04.07.2019

Калуські школярі здобули відзнаку на всеукраїнському чемпіонаті «FIRST LEGO League»

Фінансово сприяло поїздці команди в Київ товариство «КАРПАТНАФТОХІМ»    Збірна команда учнів Калуського ліцею №10 та Калуської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. №2 для дітей зі зниженим слухом «Торнадо» днями повернулася із всеукраїнського чемпіонату «FIRST LEGO League» із суддівською відзнакою «Крізь терни до зірок: за стійкість та наполегливість». Захід відбувся в Києві і в ньому взяла […]

Калуські нафтохіміки і цього року матимуть медичний страховий захист

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» серед різних діючих соціальних програм, зорієнтованих на надання допомоги працюючим, особлива увага приділяється страховому захисту працівників. В останні роки підприємство постійно проводить добровільне страхування працівників, надаючи їм можливість користуватися послугами страхової компанії та безкоштовно отримувати (в межах визначеного ліміту страхового відшкодування) медичне обслуговування. Не став винятком і 2019 рік. – Відповідно до […]