ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків.

Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській області вперше в своїй практиці роботи з підприємствами та установами провело приймання онлайн-іспиту в працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», які були задіяні до дистанційного вивчення спецкурсу з Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. 30 слухачів цього курсу, самостійно вивчивши матеріал, наданий Івано-Франківським навчально-курсовим комбінатом житлово-комунального господарства, успішно склали іспити комісії Управління Держпраці в області. Відповіді на питання екзаменаційних білетів вони надавали, спілкуючись із членами комісії по скайпзв’язку. При цьому в навчальний клас відділу роботи з персоналом для підготовки та складання екзамену почергово запрошувалось таку кількість працівників, щоб в процесі іспиту було забезпечно дотримання всіх протиепідемічних заходів щодо протидії поширенню коронавірусу.

Наступного дня так само успішно склали іспит комісії Держпраці в Івано-Франківській області 28 працівників виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» із спецкурсу з Правил охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів, матеріали для дистанційного вивчення якого забезпечило ТОВ «Навчально-курсовий комбінат-Калуш». Щоправда, для них екзамен було організовано й проведено з дотриманням усіх протиепідемічних вимог не в онлайнрежимі, а безпосередньо в класі з охорони праці виробництва етилену і поліетилену.

Ще одна група працівників підприємства, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки, 26 травня склала іспит комісії Держпраці в Івано-Франківській області із спецкурсу з Правил будови й безпечної експлуатації фреонових холодильних установок. Проводився він для 18 його слухачів у формі відповідей на тестові запитання, розміщені на навчальній платформі ТОВ «КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС». На цей сайт нафтохіміки могли зайти за присвоєними їм логінами та паролями, дистанційно вивчити підготовлені для них матеріали й навіть попередньо пройти пробне тестування, щоб перевірити свої знання перед офіційним складанням іспиту.

Василь ТКАЧУК.

27.05.2020

Ярема Рудик: «Промисловий потенціал Калуша слід використати на користь громади»

До зустрічі із заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Яремою Рудиком мене спонукали як питання діяльності цього найбільшого промислового підприємства Прикарпаття в непростих нинішніх економічних умовах, спричинених коронавірусною інфекцією, так і передвиборчі перегони, в яких він є безпосереднім учасником. Але розмова наша розпочалася саме з питання роботи підприємства. Адже з часу відновлення його роботи після тривалого, […]

Ярослав Черних: «Наш відділ є щитом проти розтрат активів підприємства»

Він працевлаштувався у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» два роки тому, прибувши до Калуша з Миколаєва – міста корабелів. Тут закінчив Першу українську гімназію імені Миколи Аркаса, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Здавалося б, випускник цього уславленого вузу, який цьогоріч відсвяткував свій 100-річний ювілей, мав би будувати новий сучасний флот України, та Ярослав Черних, а мова йде […]