ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків.

Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській області вперше в своїй практиці роботи з підприємствами та установами провело приймання онлайн-іспиту в працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», які були задіяні до дистанційного вивчення спецкурсу з Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. 30 слухачів цього курсу, самостійно вивчивши матеріал, наданий Івано-Франківським навчально-курсовим комбінатом житлово-комунального господарства, успішно склали іспити комісії Управління Держпраці в області. Відповіді на питання екзаменаційних білетів вони надавали, спілкуючись із членами комісії по скайпзв’язку. При цьому в навчальний клас відділу роботи з персоналом для підготовки та складання екзамену почергово запрошувалось таку кількість працівників, щоб в процесі іспиту було забезпечно дотримання всіх протиепідемічних заходів щодо протидії поширенню коронавірусу.

Наступного дня так само успішно склали іспит комісії Держпраці в Івано-Франківській області 28 працівників виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» із спецкурсу з Правил охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів, матеріали для дистанційного вивчення якого забезпечило ТОВ «Навчально-курсовий комбінат-Калуш». Щоправда, для них екзамен було організовано й проведено з дотриманням усіх протиепідемічних вимог не в онлайнрежимі, а безпосередньо в класі з охорони праці виробництва етилену і поліетилену.

Ще одна група працівників підприємства, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки, 26 травня склала іспит комісії Держпраці в Івано-Франківській області із спецкурсу з Правил будови й безпечної експлуатації фреонових холодильних установок. Проводився він для 18 його слухачів у формі відповідей на тестові запитання, розміщені на навчальній платформі ТОВ «КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС». На цей сайт нафтохіміки могли зайти за присвоєними їм логінами та паролями, дистанційно вивчити підготовлені для них матеріали й навіть попередньо пройти пробне тестування, щоб перевірити свої знання перед офіційним складанням іспиту.

Василь ТКАЧУК.

27.05.2020

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]