ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Підняття затворів на Чечвинському водосховищі не впливає на підняття рівня води в річках

Минулого вівторка на засіданнях виконавчого комітету Калуської міської ради та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій велася мова про наслідки негоди – проливні дощів, які накрили Калущину 22-23 червня.

На цих засіданнях була оприлюднена інформації cтосовно наслідків повені на Калущині, а також висловлене припущення, що рівень води в річці Лімниця під час проливних дощів суттєво  піднявся через відкриття шлюзів Чечвинського водосховища товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Прокоментувати ситуацію редакція тижневика «Нафтохімік-Калуш» попросила начальника управління забезпечення виробництв цього підприємства Володимира Шевчука. Він, зокрема, повідомив наступне:

«Чечвинське водосховище, яке розташовано в середній течії ріки Чечва між селом Нижній Струтин (у верхів’ї) і урочищем Підмонастир села Сваричів Рожнятівського району, – це гідротехнічна споруда, яка створена ґрунтовою дамбою і живиться стоками гірської річки Чечва. Його експлуатацію здійснює ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відповідно до Правил експлуатації Чечвинського водосховища, які розроблені й затверджені Державним водним агентством України для забезпечення водою споживачів промислової зони міста Калуша.

Відповідно до цього проекту, гідротехнічний комплекс не може використовуватися в якості протиповеневого водосховища. Проєктний об’єм водосховища 12,0 млн куб. м не забезпечує необхідного об’єму регулювання (приймання) повеневих вод, приток яких в окремі періоди року сягає більше 1,5 млн куб. м в годину.

Відмітка нормально підпертого рівня (НПР) води у водосховищі становить 365 метрів над рівнем моря. Забезпечення НПР води у водосховищі є основним завданням експлуатаційного персоналу при регулюванні рівнів води у водосховищі.

Пропуск повеневих вод, які зі стоком річки Чечва надходять у водосховище, проводиться шляхом поступового відкриття затворів, які перекривають водоскидні вікна на водозливній греблі. Після водоскиду на верхній греблі повеневі води проходять середню і нижню водозливні греблі (без регулювання) і по відвідному каналу впадають у ріку Чечва. Слід також врахувати, що крім водоскиду з водосховища в ріку Чечва впадають води гірської  річки Дуба.

Зважаючи на вищесказане, експлуатація Чечвинського водосховища (пропуск повені – підняття затворів) не впливає на формування повені та підняття рівня води в басейнах річок Чечва та Лімниця».

 

26.06.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]