ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Першою після зупинкового ремонту буде введена в дію установка поліетилену

Як уже повідомлялося в попередніх номерах «НК», з 26 жовтня в цехах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочався зупинковий ремонт технологічного обладнання та трубопроводів. Чималий їх обсяг передбачено виконати і в підрозділіх виробництва етилену і поліетилену.

Про те, на якому етапі нині ведуться ремонтні роботи та які важливі завдання вже вдалося виконати, ми поцікавилися в заступника начальника виробництва Ярослава Шепіди.

– На даний момент (розмова велася 10 листопада. – Авт.) усі заплановані ремонтні роботи ведуться на завершальному етапі, – розповідає Ярослав Федорович. – За цей період було відкрито, проведено ревізію та чистку більше 120 одиниць теплообмінного обладнання, а також кількох десятків колон, ємностей та реакторів.

З-поміж уже виконаних важливих робіт слід першочергово відзначити ті, які були виконані в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу фірмою «ТЕХНОЛОГ» з міста Суми. Її спеціалісти у визначені терміни виконали ревізію торцевих ущільнень підшипникових вузлів пірогазового, етиленового і пропіленового компресорів. На компресорі пірогазу була також проведена сумчанами ревізія стану ротора. А ось наладка та пуск усіх трьох компресорів проходить під шефнаглядом та безпосередньою участю спеціалістів німецької компанії Siemens AG.

Зважаючи на стислі терміни, визначені для проведення зупинкового ремонту, було вирішено ремонтні роботи на водневих компресорах доручити виконати іншій фірмі із Сум – «CEНCI», яка на відміну від «ТЕХНОЛОГА», працювала у нас вперше.

Відповідальні роботи із заміни трубопроводу СПМ на установці піротолу вже завершують спеціалісти добре відомої нам одеської фірми «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖ» у цеху з виробництва вуглеводнів. У цьому підрозділі будуть також виконані роботи із заміни конвекційної зони однієї з печей. А в цеху з розливу вуглеводнів під час зупинкового ремонту був проведений капітальний ремонт підестакадних колій.

– Як проходитиме пуск цехів і коли цей процес розпочнеться?

– Згідно з графіком, першою в роботу на всьому підприємстві буде введена в дію установка з виробництва поліетилену. Всі ремонтні роботи, в тому числі й на редукторі насосу із заміною підшипників на ньому, тут виконані, а технологічні контури опресовані. Очікуємо, що 13 листопада установка буде введена в роботу і ми отримаємо готовий продукт – поліетилен.

Варто відзначити, що паралельно з веденням ремонтних робіт технологічний персонал цехів виконує відповідні операції з підготовки установок до пуску. Вводяться, зокрема, в роботу водооборотні та факельні системи, система підготовки обезсоленої води й інші.

Цим питанням як з боку самих цеховиків, так і керівництва виробництва і підприємства приділяється нині підвищена увага. Сприяють цьому щоденні виробничі наради безпосередньо в цехах за участю генерального директора підприємства Івана Підсадюка, його заступників та головних спеціалістів підприємства.

Розмову записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

12.11.2020

«КАРПАТНАФТОХІМ» готовий поставляти медичний кисень у лікарні області, хоча питання доставки медпрепарату ще потребує вирішення

Однією з важливих передумов боротьби з вірусною інфекцією COVID-19, що нині охопила всю планету і нашу Україну зокрема, є наявність у лікарнях медичного кисню. Як уже неодноразово йшлося на шпальтах газети «Нафтохімік-Калуш» та її сайті, товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» є виробником рідкого кисню, який останнім часом використовувався лише для виробничих потреб підприємства. Хоча ще в радянські часи […]

Cтуденти виявляють бажання проходити практику та працювати в “КАРПАТНАФТОХІМі»

Вже неодноразово на сторінках «НК» та в соціальних мережах йшлося про те, що в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» діє програма підтримки молодих кваліфікованих спеціалістів, які після закінчення вищих чи середніх-спеціальних навчальних закладів виявляють бажання працювати в колективі калуських нафтохіміків. Сприяло цьому як ще в минулому році, так і в кількох попередніх роках проведення на підприємстві  виробничих практик […]