ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Першою після зупинкового ремонту буде введена в дію установка поліетилену

Як уже повідомлялося в попередніх номерах «НК», з 26 жовтня в цехах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочався зупинковий ремонт технологічного обладнання та трубопроводів. Чималий їх обсяг передбачено виконати і в підрозділіх виробництва етилену і поліетилену.

Про те, на якому етапі нині ведуться ремонтні роботи та які важливі завдання вже вдалося виконати, ми поцікавилися в заступника начальника виробництва Ярослава Шепіди.

– На даний момент (розмова велася 10 листопада. – Авт.) усі заплановані ремонтні роботи ведуться на завершальному етапі, – розповідає Ярослав Федорович. – За цей період було відкрито, проведено ревізію та чистку більше 120 одиниць теплообмінного обладнання, а також кількох десятків колон, ємностей та реакторів.

З-поміж уже виконаних важливих робіт слід першочергово відзначити ті, які були виконані в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу фірмою «ТЕХНОЛОГ» з міста Суми. Її спеціалісти у визначені терміни виконали ревізію торцевих ущільнень підшипникових вузлів пірогазового, етиленового і пропіленового компресорів. На компресорі пірогазу була також проведена сумчанами ревізія стану ротора. А ось наладка та пуск усіх трьох компресорів проходить під шефнаглядом та безпосередньою участю спеціалістів німецької компанії Siemens AG.

Зважаючи на стислі терміни, визначені для проведення зупинкового ремонту, було вирішено ремонтні роботи на водневих компресорах доручити виконати іншій фірмі із Сум – «CEНCI», яка на відміну від «ТЕХНОЛОГА», працювала у нас вперше.

Відповідальні роботи із заміни трубопроводу СПМ на установці піротолу вже завершують спеціалісти добре відомої нам одеської фірми «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖ» у цеху з виробництва вуглеводнів. У цьому підрозділі будуть також виконані роботи із заміни конвекційної зони однієї з печей. А в цеху з розливу вуглеводнів під час зупинкового ремонту був проведений капітальний ремонт підестакадних колій.

– Як проходитиме пуск цехів і коли цей процес розпочнеться?

– Згідно з графіком, першою в роботу на всьому підприємстві буде введена в дію установка з виробництва поліетилену. Всі ремонтні роботи, в тому числі й на редукторі насосу із заміною підшипників на ньому, тут виконані, а технологічні контури опресовані. Очікуємо, що 13 листопада установка буде введена в роботу і ми отримаємо готовий продукт – поліетилен.

Варто відзначити, що паралельно з веденням ремонтних робіт технологічний персонал цехів виконує відповідні операції з підготовки установок до пуску. Вводяться, зокрема, в роботу водооборотні та факельні системи, система підготовки обезсоленої води й інші.

Цим питанням як з боку самих цеховиків, так і керівництва виробництва і підприємства приділяється нині підвищена увага. Сприяють цьому щоденні виробничі наради безпосередньо в цехах за участю генерального директора підприємства Івана Підсадюка, його заступників та головних спеціалістів підприємства.

Розмову записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

12.11.2020

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]