ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Озеро» в цеху ВтаК «КАРПАТНАФТОХІМу» не для купання та рибальства

Про це стверджують керівники цього підрозділу нафтохімічного комплексу

У системі водопостачання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» експлуатується шламонакопичувач, який багатьом відомий, як «озеро на ВіКу» або, «…що за «ТЕЦ». Але насправді це є двосекційна гідротехнічна споруда, яка призначена для складування шламів та освітлення води, що надходить зі станції очистки води, що теж знаходиться на території цеху водопостачання та каналізації нафтохімічного підприємства.

Як повідомив редакції «НК» заступник начальника цього важливого підрозділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Назар Хоменко, загальний об’єм води, яка надходить в цех з Чечвинського водосховища, у двох секціях шламонакопичувача становить 246,7 тис. м3. Площа цієї гідроспоруди в контурі підніжжя дамб сягає майже 10 га, а максимальна глибина водойми становить п’ять метрів.

– Гідротехнічна споруда призначена винятково для виробничих потреб нашого підприємства, – продовжує Назарій Володимирович, – і в жодному разі не можна в ній купатися, ловити рибу чи навіть просто відпочивати на її берегах.

З метою інформування людей про заборону відпочинку й рибальства по всьому периметру шламонакопичувача встановлено попереджувальні щити з інформацією: «Промислова зона ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Купатись, ловити рибу заборонено». Але, незважаючи на це, а також роз’яснювальну роботу з боку персоналу цеху, постійно спостерігається присутність відпочиваючих та рибалок на території шламонакопичувача, що підвищує ризик виникнення надзвичайних ситуацій на цьому об’єкті.

З метою запобігання загибелі людей у гідротехнічній споруді та користуючись нагодою оприлюднення цієї інформації, хотілося б у чергове нагадати жителям міста Калуша і району про небезпеку та заборону любительського рибальства і відпочинку на території шламонакопичувача товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Записав Степан ВАСИЛІВ.

20.05.2020

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]

Як на підприємстві дбають про здоров’я й безпеку працівників

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує дбати про здоров’я й безпеку працівників підприємства, які в умовах карантину вдень і вночі (змінний персонал. – Авт.) виконують свої обов’язки на виробництвах та в інших структурних підрозділах, відділах і службах товариства. Як повідомив начальник відділу оплати праці та соціальних програм Ігор Мельник, з початку запровадження в Україні обмежувальних заходів у зв’язку […]