«Озеро» в цеху ВтаК «КАРПАТНАФТОХІМу» не для купання та рибальства
«Озеро» в цеху ВтаК «КАРПАТНАФТОХІМу» не для купання та рибальства
Про це стверджують керівники цього підрозділу нафтохімічного комплексу
У системі водопостачання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» експлуатується шламонакопичувач, який багатьом відомий, як «озеро на ВіКу» або, «…що за «ТЕЦ». Але насправді це є двосекційна гідротехнічна споруда, яка призначена для складування шламів та освітлення води, що надходить зі станції очистки води, що теж знаходиться на території цеху водопостачання та каналізації нафтохімічного підприємства.
Як повідомив редакції «НК» заступник начальника цього важливого підрозділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Назар Хоменко, загальний об’єм води, яка надходить в цех з Чечвинського водосховища, у двох секціях шламонакопичувача становить 246,7 тис. м3. Площа цієї гідроспоруди в контурі підніжжя дамб сягає майже 10 га, а максимальна глибина водойми становить п’ять метрів.
– Гідротехнічна споруда призначена винятково для виробничих потреб нашого підприємства, – продовжує Назарій Володимирович, – і в жодному разі не можна в ній купатися, ловити рибу чи навіть просто відпочивати на її берегах.
З метою інформування людей про заборону відпочинку й рибальства по всьому периметру шламонакопичувача встановлено попереджувальні щити з інформацією: «Промислова зона ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Купатись, ловити рибу заборонено». Але, незважаючи на це, а також роз’яснювальну роботу з боку персоналу цеху, постійно спостерігається присутність відпочиваючих та рибалок на території шламонакопичувача, що підвищує ризик виникнення надзвичайних ситуацій на цьому об’єкті.
З метою запобігання загибелі людей у гідротехнічній споруді та користуючись нагодою оприлюднення цієї інформації, хотілося б у чергове нагадати жителям міста Калуша і району про небезпеку та заборону любительського рибальства і відпочинку на території шламонакопичувача товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».
Записав Степан ВАСИЛІВ.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]