ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Наслідки стихії калуські нафтохіміки ліквідували власними силами

Вони виконали важливі роботи на трасі етиленопроводу «Калуш-Західний кордон» та продуктопроводі «Дрогобич-Калуш»

Цех магістральних продуктопроводів – надзвичайно важливий підрозділ для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Адже серед завдань цього колективу є такі, як забезпечення технічної експлуатації станції приймання і перекачування етилену з етиленопроводу «Калуш – Західний кордон» та дизельного палива магістральним продуктопроводом «Дрогобич – Калуш», а також приймання, зберігання, транспортування та облік сировини і продукції (дизпалива, етилену) в установленому об’ємі, номенклатурі та асортименті.

І ці непрості завдання колективу слід вирішити на етиленопроводі довжиною 204 км та на продуктопроводі завдовжки понад 84 км.

А нещодавно працівники дільниці аварійно-ремонтних робіт під керівництвом заступника начальника цеху Руслана Михайловича виконали роботи з ремонту ділянки  етиленопроводу «Калуш – Західний кордон» на межі села Одиниця Долинського району, потреба в якому виникла внаслідок недавніх паводків.

– Подібні ремонтні роботи на етиленопроводі час від часу доводиться виконувати на території Івано-Франківської і Закарпатської областей з метою запобігання можливим аварійним ситуаціям, оскільки він проходить через ріки і гірську місцевість, де проявляють себе небезпечні екзогенні геологічні процеси, зокрема паводки та інші негативні явища, – наголошує Руслан Володимирович. – До цього об’єкта підвищеної небезпеки підприємства приділяється посилена увага з боку органів державного нагляду. Тому працівники нашого цеху, забезпечуючи експлуатацію, обслуговування та ремонт етиленопроводу, повинні робити все для того, щоб він завжди був у технічно справному стані. Все це забезпечується колективами трьох дільниць цеху: аварійно-ремонтних робіт, з експлуатації магістральних продуктопроводів та з електрохімічного захисту підземних комунікацій. Тільки при потребі виконання на цьому об’єкті великих за обсягом та специфічних робіт керівництвом підприємства залучаються спеціалізовані організації.

Як відомо, в період з 22-го по 24-е червня цього року території Івано-Франківської і Львівської областей знаходились під дією циклону, який спричинив сильні проливні дощів, що своєю чергою призвело до різкого підняття рівня води в гірських річках басейну ріки Дністер.

На початку липня 2020 року комісією підприємства за участю провідних спеціалістів було проведено позапланове обстеження повітряних переходів на продуктопроводі «Дрогобич – Калуш», а вже в другій половині липня цього року власними силами колективу цеху під керівництвом начальника дільниці Зеновія Кохана було виконано роботи з очистки опор повітряного переходу на річці Стрий продуктопроводу «Дрогобич – Калуш» від нанесених на нього так званих парусів (деревної та чагарникової рослинності).

Чималий обсяг ремонтних робіт виконано цього року і на етиленопроводі. Тут працівники дільниці аварійно-ремонтних робіт провели захист ділянок трубопроводу від механічних пошкоджень, виконали ремонт запірної арматури та відновили огорожу площадки лінійного крану на 109 км траси.

І такі непрості завдання через природні катаклізми доводиться останнім часом нерідко вирішувати працівникам нашого цеху та виконувати інші важливі роботи без допомоги сторонніх організацій, економлячи таким чином кошти підприємства.

Записав Анатолій Гайовий.

17.08.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]