ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки успішно ввели в дію установку етилену після планової зупинки

Як уже повідомлялося, 5 травня була зупинена на п’ять днів для проведення планових робіт з очистки та промивки обладнання установка з виробництва етилену.

А вже 11 травня на нараді під головуванням генерального директора підприємства Івана Підсадюка начальник виробництва етилену та поліетилену Іван Федорів доповів, що всі заплановані роботи виконані в повному обсязі та сьогодні о 17:00 розпочнуться роботи  з пуску установки.

У коментарі  з цього приводу вже 13 травня Іван Федорів зазначив:

«Пускові роботи тривали 12 годин і вже 12 травня о п’ятій годині ранку ми отримали готову продукцію – етилен. І хоча ми не ведемо обліку тривалості ведення пускових робіт на етиленовій установці, але мені важко навіть пригадати, хоча на цьому виробництві працюю більше 30 років, коли раніше ми справлялися з виконанням цих робіт за такий короткий термін».

Нагадаємо, що впродовж п’яти днів планового зупинкового ремонту у цехах піролізу, компримування та поділу пірогазу і з виробництва вуглеводнів силами їх технологічного персоналу, працівниками ремонтного управління, сторонніх підприємств «Станіслав-Монтаж», Гребінківського машинобудівного заводу, «Української будівельної асоціації» та ряду інших було очищено і промито 29 крупногабаратних теплообмінників.

Були також виконані роботи за участю спеціалістів-нафтохіміків і товариства «Технолог» із Сум щодо профілактики та очищення вузлів пірогазового компресора в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу та ін.

На знімку: спеціалісти «Технолога»  діагностують пірогазовий компресор.

14.05.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]