ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки і в умовах карантину навчаються та підвищують свою кваліфікацію

Введення карантину та надзвичайної ситуації в Україні для запобігання поширенню коронавірусної хвороби не спричинило серйозної проблеми колективу відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у вирішенні питань, пов’язаних з організацією та проведенням навчання для працівників підприємства. Вони і в цих умовах мають можливість підвищувати свою кваліфікацію. Власне, розповісти про це більш детально ми попросили керівника групи відділу роботи з персоналом Ірину Білецьку.

– В умовах карантину працівники відділу в рамках реалізації плану підвищення кваліфікації працівників підприємства водночас з дотриманням вимог протиепідемічної безпеки використовуються різні підходи щодо організації навчання персоналу, – говорить Ірина Вікторівна. – У тому числі проводиться навчання з використанням дистанційних технологій.

Зокрема, під час карантину навчальний матеріал щодо підвищення кваліфікації за напрямком протипожежного захисту об’єктів було освоєно провідним фахівцем з техногенної безпеки відділу промислової безпеки, охорони праці та екології Олегом Медведем за допомогою дистанційного навчання. Пройшовши успішно навчання та перевірку знань у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, він отримав відповідне посвідчення.

З цього приводу варто зазначити, що підвищення кваліфікації працівника підприємства за напрямком пожежної безпеки дає йому можливість в подальшому самостійно проводити курси з пожежно-технічного мінімуму для персоналу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

У зв’язку із впровадженням автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення на одній із установок та внесенням відповідних змін в діючу автоматизовану систему на підприємстві було організовано та проведено курси цільового призначення для 13 працівників виробничо-диспетчерського відділу (операторів АРМ системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення). Вони проводилися з метою отримання працівниками навиків роботи з програмно-технічними засобами комплексу автоматизованої системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення (АСРВО). Викладачами курсу були начальник служби зв’язку Андрій Гриців та інженер електрозв’язку І категорії служби зв’язку Михайло Кучера.

Провівши аналіз потреб навчання працівників в структурних підрозділах з професій та спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, відділом роботи з персоналом підготовлено та укладено відповідні договори з навчально-курсовими комбінатами про надання освітніх послуг для персоналу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». А вже більш інтенсивне навчання нафтохіміків плануємо організовувати та проводити після відміни карантину.

Василь ТКАЧУК.

15.05.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]