ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки підготували подарунки підшевним навчальним закладам з нагоди Дня знань

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує добру традицію і щороку перед першим вересня цікавиться потребами підшефних закладів та намагається придбати потрібні подарунки дня них. Зокрема, нафтохіміки допомагають Калуській гімназії ім. Д. Бахматюка, НВК «СЗОШ I-III ст. №10-ліцей», Калуській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату для дітей зі зниженим слухом, а також Калуському політехнічному коледжу.

Як повідомив редакції «НК» заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мацьків для Калуської гімназії та НВК «СЗОШ I-III ст. №10-ліцей» підприємство придбає комплекти шкільних меблів, політехнічному коледжу подарують комп’ютерну техніку, а спеціалізованій школі – медіапроектор.

– Ми попередньо порадилися із керівниками цих закладів та придбали їм те, в чому в них зараз є найбільша потреба, – зауважив І. Мацьків.

Принагідно журналіст «НК» вирішила поцікавитися у керівників підшевних закладів, які нововведення чекають на їхніх учнів та педколективи у новому навчальному році.

Тетяна Федорів, НВК «СЗОШ I-III ст. №10-ліцей»:

– Цьгоріч у нас багато нововведень. В одному із перших класів нашої школи-ліцею впроваджуватимемо навчання за науково-педагогічною програмою «Інтелект України». Це – вперше в Калуші. Проект передбачає навчання учнів у проектних класах за спеціально розробленими навчальним планом, програмами, посібниками та технічними засобами, затвердженими МОН України. А для десятикласників нашого закладу вводимо новий навчальний план. Наразі аналогів йому немає, адже розробили його ми самі та отримали на це згоду Міністерства освіти і науки. Такий метод навчання у НВК запроваджуємо, аби учні мали змогу отримати належний рівень підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Принагідно хочу подякувати ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за дуже доречний подарунок. Ми облаштували два нових класи, із придбанням меблів в один із них допомогла міська влада, а нафтохіміки замовили для іншого. Тож тепер два класи будуть повністю укомплектовані меблями».

Петро Гринькевич, директор Калуського політехнічного коледжу:

– У нас побільшало бажаючих освоїти технологічні спеціальності. Зокрема, на «Хімічні технології та інженерію» вступило 32 абітурієнтів, а це більше, ніж минулоріч. Стимулом для них, без сумніву, стало відновлення роботи базового підприємства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», адже більшість наших випускників згодом йдуть працювати на його виробництва.

Звісно, ми ще не досягли тих показників, які мали до зупинки підприємства, адже тоді набирали близько півсотні студентів на цю спеціальність. Але пожвавлення все ж відчутне. Впевнений, що за умови стабільної роботи Калуського нафтохімічного комплексу щороку кількість охочих навчатись на технологічних спеціальностях зростатиме ще більше.

Оксана ТАБАЧУК, директор Калуської гімназії ім. Д. Бахматюка.

У новий навчальний рік дивимось із оптимізмом і здобутих позицій у попередньому році втрачати не збираємось. Навпаки, будемо прагнути досягти ще вагоміших результатів.

Ми вельми вдячні «КАРПАТНАФТОХІМУ» за чергову допомогу. Нашому закладу дуже бракувало меблів, адже вони швидко зношуються, а завдяки підприємству отримаємо новенький комплект шкільних меблів.

Лілія Тачинська, заступник директора Калуської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом:

– Наше основне завдання з року в рік залишається незмінним – розвивати здібності та можливості учнів, чути їх мову. Дуже приємно що у нашій праці ми завжди відчуваємо опору та підтримку, зокрема і від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Їхня допомога завжди дуже доречна і вчасна. Тож щиро дякуємо.

Записала Уляна ФІРИЧ.

04.09.2017

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]