ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На поліетиленовій установці випробували новий каталізатор полімеризації

Колектив цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів завершив випробовування нового каталізатора полімеризації етилену в поліетилен. Про це повідомив редакції газети «НК» начальник цього підрозділу виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Дейнека.

– Каталізатор полімеризації китайського виробництва, який був закуплений спеціально для випробовування на придатність до можливого подальшого постійного застосування в процесі полімеризації етилену в поліетилен, ми використали за три доби, – говорить Володимир Іванович. – Приблизно об 11:00 5 липня, випорожнили його останні кілограми з другого контейнера і знову перейшли на каталізатор виробництва однієї з країн СНД, який віддавна використовуємо.

– Як пройшло випробовування нового каталізатора та чи досягнуто того результату, на який сподівалися?

– Безпроблемно, бо цьому сприяли й китайські спеціалісти. З ними контактував і при потребі консультувався заступник начальника виробництва етилену і поліетилену Ярослав Шепіда.

За три доби ми виробили 200 кілограмів китайського каталізатора полімеризації й випустили 900 тонн поліетилену. Приблизно 300 тонн цього продукту за добу отримували і при використанні каталізатора, з яким працюємо упродовж багатьох років.

Щодо результатів випробування китайського каталізатора, то він цілком придатний і підходить для процесу полімеризації етилену в поліетилен тієї марки, яку зараз випускаємо. За деякими параметрами випробувальний каталізатор навіть кращий, зокрема за співвідношенням компонентів алюмінію і хрому, здатністю підтримувати високі навантаження на поліетиленовій установці тощо.

Ми зараз готуємо письмовий звіт про випробування нового каталізатора, де все детально опишемо, в тому числі й результати аналізів вихідного продукту – поліетилену, якого бажають споживачі для виробництва тонкої плівки та інших виробів. Потім має відбутися виробнича чи технічна нарада під головуванням генерального директора підприємства, на якій мали б вирішити питання щодо повного чи часткового переходу на китайський каталізатор полімеризації етилену в поліетилен, або ж прийняти ще якесь інше рішення.

Записав Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

На знімках: начальник відділення полімеризації етилену Ростислав Мельник і апаратник полімеризації Василь Мельничук готують новий каталізатор до використання в процесі виробництва поліетилену;

в операторній ведуть процес переходу на новий каталізатор полімеризації апаратники Ростислав Грушевський і Роман Сулима.

22.07.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]