ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На підприємстві він очолив уже четвертий цех.

Тепер – один із найважливіших у його структурі

Серед нинішніх працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» непросто, мабуть, когось такого віднайти, хто за свою трудову діяльність був би начальником більш ніж чотирьох різних цехів. А ось у трудовій книжці цього чоловіка, власне, віднедавна з’явився вже четвертий запис «начальник цеху…» Тож відразу повідомлю, що сказане стосується 47-річного Василя Савківа.

Відповідно до наказу генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка, в один день відбулося переведення начальника цеху з виробництва хлорвінілу виробництва ПХВСС і КС Ігоря Михайлюка (за його згодою) головним технологом управління цього виробництва, а начальника цеху парогазопостачання управління забезпечення виробництв Василя Савківа (за його згодою) начальником цеху з виробництва хлорвінілу виробництва ПХВСС і КС.

Василь Степанович за не повні 22 роки роботи на калуській хімії (у жовтні 1997 року працевлаштувався у ВАТ «Оріана». – Авт.) пройшов на заводах і виробництвах досі найбільшого на Прикарпатті промислового підприємства шлях від апаратника, майстра зміни, старшого майстра, провідного інженера-теплотехніка до начальника цеху. Причому вперше начальником цеху став у грудні 2008 року вже у «КАРПАТНАФТОХІМі». Це був старий цех з виробництва хлору, що раніше входив до складу колишнього заводу «Діанат» ВАТ «Оріана», в який він перейшов працювати з дослідного виробничого об’єднання «КАРПАТНАФТОМАШ».

– У цьому цеху, який довший час був у структурі старого виробництва хлору і каустичної соди ЗАТ «ЛУКОР» і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», я відпрацював найбільше років, – каже В. Савків. – Ми випарювали рідкий хлор для цеху з виробництва хлорвінілу. Але коли вже став начальником цеху з виробництва хлору, то мені фактично довелося займатися підготовчими роботами до його ліквідації та безпосередньо процесом ліквідації. Технологічне обладнання демонтувалося, чистилося, промивалося, пропарювалося. Деякі агрегати, теплообмінники приводилися до належного технічного стану та готувалися до продажу, а частину демонтованого обладнання було збережено.

З новозбудованими цехами підприємства трудова діяльність Василя Савківа була пов’язана в 2011-2014 роках. У цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом працював провідним інженером-теплотехніком та старшим майстром. А в цеху з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної був начальником всього чотири місяці, коли виробниче приміщення з обладнанням передавалося в оренду. Тоді йому потрібно було більше дбати про вивільнених працівників і влаштування їх на роботу в інші підрозділи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

До переведення на посаду начальника цеху з виробництва хлорвінілу Василь Степанович понад чотири роки очолював цех парогазопостачання, у штаті якого перебувало до сорока працівників. Однак, як відверто зізнався, над пропозицією від керівництва підприємства очолити черговий новий для нього цех, але один з основних, найскладніших і найстаріших у «КАРПАТНАФТОХІМі», розмірковував досить довго. І не тому, що доведеться з більшим у рази колективом працювати.

– Мені складно було прийняти однозначне рішення, бо хоча понад 20 років постійно ходив попри цех з виробництва хлорвінілу, але в ньому ніколи не працював, – пояснював співрозмовник. – Стримувало й те, що я достеменно не знаю технології цеху та доведеться водночас її опановувати. Спілкувався з багатьма працівниками підприємства, знайомими, як маю вчинити. Звісно, і думка дружини, яка працює в цеху з виробництва хлорвінілу машиністом насосних установок, для мене була важливою. Вона переважила всі інші рекомендації. Та й зрештою сам себе запитав: а чому вагаюся, якщо не звик пасувати перед труднощами і завжди можу їх вирішувати?

За словами Василя Савківа, нині Ігор Михайлюк, з яким вони завжди були в добрих стосунках, навіть більше часу проводить у цеху з виробництва хлорвінілу, хоча він є головним технологом управління виробництва ПХВСС і КС. Попередник передає йому свій чималий досвід роботи на посаді начальника такого важливого для всього підприємства цеху. Допомагає освоювати технологію виробництва і досвідчений заступник начальника цеху Ігор Кулик.

– Щодо колективу цеху, то він, на мій погляд, хороший, – наголошує Василь Степанович. – Просто треба, щоб всі інженерно-технічні працівники і робітники зрозуміли, що будь-який колектив має бути як одна-єдина команда і працювати злагоджено. Людина повинна одна одній допомагати. Не може бути в колективі конфліктів між працівниками. А якщо виникають якісь складні проблемні виробничі чи інші питання, то їх потрібно  вирішувати інколи і всім колективом.

Василь ТКАЧУК.

14.03.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]