ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Михайло Гаврилишин: «КАРПАТНАФТОХІМ» для міської поліклініки є не просто партнером, а й помічником»

16 квітня працівники відділу оплати праці та соціальних програм ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» здійснили благодійну акцію, доставивши в медичні установи Калуша 100 літрів антисептичного засобу для обробки рук.

Від підприємства дезінфектор отримали Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, Калуська станція швидкої та невідкладної медичної допомоги Івано-Франківської обласної ради, інфекційне відділення Калуської районної лікарні та Калуська ЦРЛ.

Головний лікар Калуського міського центру ПМСД Михайло Гаврилишин у телефонній розмові щиро подякував власникам та керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за те, що вони в такий тривожний час не забувають про міську поліклініку та вишукали можливість благодійно надати закладу антисептичний засіб.

– Ми вже довгі роки тісно співпрацюємо з найбільшим промисловим підприємством міста Калуша, – говорить Михайло Богданович. – Наш заклад, якщо можна так висловитися, є надійним медичним підрядником для «КАРПАТНАФТОХІМу», адже його працівники постійно проходять в поліклініці медогляди, отримують необхідні послуги від нашого персоналу в медпунктах підприємства. Крім того, калуські нафтохіміки одержують всі необхідні поліклінічні послуги в нашому закладі за програмою медичного страхування. Окремі фахівці Калуського міського центру ПМСД, котрі додатково виконують доручення страхової компанії «ПАРАСОЛЬ», надають застрахованим працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» не лише консультації, а й сприяють їм в отриманні в аптеках тих чи інших ліків, призначених лікарем, у вирішенні проблемних питань щодо відшкодування коштів за страховими випадками, та багато в чому іншому.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» для міської поліклініки є не просто партнером, а й помічником в подоланні окремих складних перепон у поліпшенні матеріально-технічної бази закладу. Саме завдяки йому в свій час було закуплено для закладу дуже потрібне дороговартісне медобладнання. Сьогодні є гостра потреба в придбанні надсучасного 128-зрізового комп’ютерного томографа. Він коштує 28 мільйонів гривень, але вартує цих грошей. Таке діагностичне обладнання дозволяє забезпечувати проведення досліджень на високому рівні, із отриманням найвищої якості зображення при мінімальному променевому навантаженні на пацієнтів. З його допомогою ми б значно спростили та поліпшили діагностику захворювань, що відповідно позитивно вплине на лікування недуг.

Той комп’ютерний томограф, який є в міській поліклініці, вже експлуатується 13 років поспіль та морально зносився. Тому ми потребуємо нового діагностичного обладнання, яке, сподіваюся, товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» нам матеріально допоможе закупити.

Василь Ткачук.

– Від кого ще, крім ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМу», в період запровадження карантину й надзвичайної ситуації в Україні через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Калуська міська поліклініка отримала благодійну допомогу?

– Один підприємець, який просив його не називати, надав нашому закладу 120 л спирту, 20 літрів рідкого мила, 50 літрів антисептику для обробки рук та ще деякі захисні протиепідемічні засоби. Також централізовано ми дещо отримали при розподілі благодійної допомоги, яка надійшла від колишнього міського голови Калуша та міністра Ігоря Насалика. Від Національної служби охорони здоров’я та профільного міністерства абсолютно жодної допомоги не одержали для запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Там вважають, що Калуський міський центр ПМСД не є тим медичним закладом, де працюють з хворими на коронавірус, хоча насправді це не так. Також наша поліклініка не отримуватиме обіцяних урядом доплат з держбюджету для стимулювання працівників, котрі безпосередньо обслуговують та лікують пацієнтів з коронавірусною хворобою. Щоправда, із міського бюджету було виділено 1,7 млн грн на надбавки до зарплат медпрацівникам, задіяним у боротьбі з COVID-19. З них 110 тис. грн отримав Калуський міський центр ПМСД. Тому робота деяких працівників нашого медзакладу була також одноразово додатково винагороджена місцевою владою, а не державою.

– В якому режимі зараз працює поліклініка?

– У звичному, як і до карантину – з 8.00 до 20.00. Тільки в одну зміну, тобто з 8.00 до 14.00, працює рентген-кабінет, бо потребує постійної дезінфекції. Загалом дезінфекцію приміщень поліклініки проводимо двічі на день – зранку і ввечері.

У вихідні та святкові в нашому центрі працюють чергові лікарі.

– Чи не обмежено надання послуг у вашій медустанові у зв’язку з коронавірусною епідемією?

– Через ЗМІ, соціальну мережу та у спілкуванні з пацієнтами ми намагаємося людям пояснити, щоб без потреби зайвий раз не приходили до поліклініки, а з будь-якими питаннями, що їх турбують, передусім зверталися в телефонному режимі до своїх сімейних лікарів. Вони оцінять ситуацію й порадять, що робити в конкретному випадку тій чи іншій людині. При необхідності навідаються додому до пацієнтів.

А загалом людям, якщо немає загрози життю, не бажано приходити в поліклініку, щоб в умовах поширення коронавірусу не наражати себе, своїх рідних та інших осіб, в тому числі і медпрацівників, на небезпеку. Але водночас наші лікарі щоденний прийом хворих з температурою проводять у спеціально відведеному кабінеті на першому поверсі установи. Також ведеться в поліклініці плановий прийом хронічно хворих осіб, лікарі постійно консультують людей з короновірусною й простудною симптоматикою, іншими захворюваннями в телефонному режимі. Буває, що за день приймають більше півсотні дзвінків від пацієнтів.

Крім того, в нашій установі проводяться відбори мазків з горла і носа та дослідження матеріалу методом ПЛР, які відправляються на підтвердження в обласну вірусологічну лабораторію. Створені мобільні бригади виїжджають і на дім до пацієнтів, щоб відібрати мазки для проведення ПЛР на COVID-19. Але проведенню цих реакцій підлягають люди передусім з високою температурою та з відповідною симптоматикою захворювання.

Медичний персонал Калуського центру ПМСД веде спостереження за особами з гострими респіраторними захворюваннями, проводить рентгенологічних дослідження, ургентні аналізи крові підозрюваним на зараження інфекцією СОVID-19, здійснюється нагляд за особами із коронавірусним захворюванням, які вже виписані з лікарень і перебувають на самоізоляції. Багато роботи виконується нашими лікарями, яка невидима кожному пересічному калушанину чи мешканцю Калуського району.

– На сьогодні є серед працівників поліклініки такі, які захворіли на СОVID-19?

– На жаль, уже є і в нас хворі як на коронавірус, так і на простудні захворювання. На сьогодні коронавірус підтверджено у трьох працівників з числа лікарів і медсестер. Але є й багато ще лабораторно не підтверджених випадків захворювання.

– Штатного медперсоналу в міській поліклініці не поменшало за період карантину?

– З роботи розрахувалися двоє лікарів, троє медсестер і кілька санітарок. Загалом пішли від нас восьмеро працівників. Тому проблема з кадрами в певних напрямках роботи в Калуському міському центрі ПМСД існує. Але на сьогодні мене більше турбує проблема з доставкою окремих працівників поліклініки на роботу і з роботи, яку самотужки ми вирішити не можемо. Особливо багато молодшого медичного персоналу проживає в селах Верхня, Збора, Завадка, Бережниця, Завій, Грабівка, звідки нашим працівникам проблематично добиратися до Калуша на роботу. Водії автобусів, які перевозять працівників діючих промислових підприємств, відмовляються їм у транспортній послузі, а міська влада наразі на нашу проблему ще ніяк не відреагувала.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

23.04.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]