ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді диспетчери підприємства у вихідний знайомилися з роботою виробничих підрозділів

Минулої неділі головний диспетчер виробничо-диспетчерського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Гургула організував та провів для групи працівників диспетчерської служби виїзне навчання у виробничих підрозділах підприємства. Метою цього заходу було покращити ефективність роботи диспетчерської служби, склад якої за останні роки суттєво омолодився і деякі диспетчери ніколи не були в багатьох відділеннях, цехах виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС й не знайомі, як мовиться, в живу зі специфікою діяльності цих колективів.

– Необхідність проведення для працівників диспетчерської служби такої екскурсії на виробництва назріла давно, – розповідав Роман Володимирович. – Але через їх постійну зайнятість, бо працюють по змінах, зробити це не вдавалося. – Тому, проаналізувавши ситуацію, ми зрозуміли, що більш реальною можливістю зібрати групу диспетчерів у кількості 6-7 осіб, щоб побувати на виробництвах, може бути не буденний день, а вихідний. Власне, минулої неділі перша група з шести працівників диспетчерської служби і подалася зі мною у цехи, з яких і надходить до них та чи інша інформація передусім від майстрів змін. Саме до них було найбільше запитань від диспетчерів, які цікавилися роботою обладнання, операторних, зберіганням, завантаженням готової продукції і розвантаженням сировини та іншими процесами, що виконуються колективами.

Ми побували практично в усіх відділеннях цехів виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС, на оглядовому майданчику установки з виробництва етилену, з якого диспетчери побачили печі піролізу, паровий котел, колони розділення фракцій та інше технологічне обладнання, про використання якого в процесах виробництва продуктів розповіли майстри цехів піролізу, компримування і поділу пірогазу та з виробництва вуглеводнів.

Також група працівників диспетчерської служби відвідала залізничний цех і цех магістральних продуктопроводів, де ознайомилася з роботою цих колективів. Зокрема, майстер зміни цеху магістральних продуктопроводів Лариса Сондей більш детально ознайомила з процесом подачі етилену в цех з виробництва хлорвінілу та в етиленопровід «Калуш – Західний кордон», по якому може транспортуватися цей продукт в Угорщину та у зворотному напрямку на наше підприємство.

Надалі диспетчери продовжили своє знайомство з підрозділами підприємства вже на території виробництва ПХВСС і КС. Тут у цех з виробництва ХіКС мембранним методом якраз прибули вагони з технічною сіллю, де вони мали можливість побачити процес розвантаження цієї сировини.

Відвідувачі також у цьому цеху оглянули склад солі, резервуарний парк каустичної соди, побували в операторній. Потім завітали в цехи з виробництва хлорвінілу та ПХВСС, в останньому з яких завершили екскурсію на виробництва підприємства оглядом відділення фасування полівінілхлориду в мішки та біг-беги, складів готової продукції та місць її завантаження в автомобільний і залізничний транспорт.

За словами Романа Гургули, ознайомлення другої й третьої груп працівників диспетчерської служби виробничо-диспетчерського відділу з роботою виробничих підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» заплановано провести теж у неділю – відповідно 5 і 19 липня.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

19.06.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]