Молоді диспетчери підприємства у вихідний знайомилися з роботою виробничих підрозділів
Молоді диспетчери підприємства у вихідний знайомилися з роботою виробничих підрозділів
Минулої неділі головний диспетчер виробничо-диспетчерського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Гургула організував та провів для групи працівників диспетчерської служби виїзне навчання у виробничих підрозділах підприємства. Метою цього заходу було покращити ефективність роботи диспетчерської служби, склад якої за останні роки суттєво омолодився і деякі диспетчери ніколи не були в багатьох відділеннях, цехах виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС й не знайомі, як мовиться, в живу зі специфікою діяльності цих колективів.
– Необхідність проведення для працівників диспетчерської служби такої екскурсії на виробництва назріла давно, – розповідав Роман Володимирович. – Але через їх постійну зайнятість, бо працюють по змінах, зробити це не вдавалося. – Тому, проаналізувавши ситуацію, ми зрозуміли, що більш реальною можливістю зібрати групу диспетчерів у кількості 6-7 осіб, щоб побувати на виробництвах, може бути не буденний день, а вихідний. Власне, минулої неділі перша група з шести працівників диспетчерської служби і подалася зі мною у цехи, з яких і надходить до них та чи інша інформація передусім від майстрів змін. Саме до них було найбільше запитань від диспетчерів, які цікавилися роботою обладнання, операторних, зберіганням, завантаженням готової продукції і розвантаженням сировини та іншими процесами, що виконуються колективами.
Ми побували практично в усіх відділеннях цехів виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС, на оглядовому майданчику установки з виробництва етилену, з якого диспетчери побачили печі піролізу, паровий котел, колони розділення фракцій та інше технологічне обладнання, про використання якого в процесах виробництва продуктів розповіли майстри цехів піролізу, компримування і поділу пірогазу та з виробництва вуглеводнів.
Також група працівників диспетчерської служби відвідала залізничний цех і цех магістральних продуктопроводів, де ознайомилася з роботою цих колективів. Зокрема, майстер зміни цеху магістральних продуктопроводів Лариса Сондей більш детально ознайомила з процесом подачі етилену в цех з виробництва хлорвінілу та в етиленопровід «Калуш – Західний кордон», по якому може транспортуватися цей продукт в Угорщину та у зворотному напрямку на наше підприємство.
Надалі диспетчери продовжили своє знайомство з підрозділами підприємства вже на території виробництва ПХВСС і КС. Тут у цех з виробництва ХіКС мембранним методом якраз прибули вагони з технічною сіллю, де вони мали можливість побачити процес розвантаження цієї сировини.
Відвідувачі також у цьому цеху оглянули склад солі, резервуарний парк каустичної соди, побували в операторній. Потім завітали в цехи з виробництва хлорвінілу та ПХВСС, в останньому з яких завершили екскурсію на виробництва підприємства оглядом відділення фасування полівінілхлориду в мішки та біг-беги, складів готової продукції та місць її завантаження в автомобільний і залізничний транспорт.
За словами Романа Гургули, ознайомлення другої й третьої груп працівників диспетчерської служби виробничо-диспетчерського відділу з роботою виробничих підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» заплановано провести теж у неділю – відповідно 5 і 19 липня.
Василь ГОЛИНСЬКИЙ.
ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.
І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]