ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Керівники нафтохімічного підприємства та університету нафти і газу підписали договір про співпрацю

Як уже повідомлялося, на початку червня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася зустріч генерального директора підприємства Івана Підсадюка з ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським.

У перемовинах брали також участь заступники генерального директора та головні спеціалісти підприємства з одного боку, а з іншого – провідні науковці, проректори університету. Саме тоді й було вирішено провести наступну зустріч уже в стінах університету і, можливо, підписати новий договір про співпрацю.

І ось 15 липня Іван Підсадюк разом зі своїм заступником Яремою Рудиком відвідали ІФНТУНГ, де спочатку у супроводі  ректора університету Євстахія Крижанівського, першого проректора Олега Мандрика та проректора Максима Карташа ознайомилися з роботою основних кафедр цього вищого навчального закладу Прикарпаття, а після цього відбулися перемовини, які завершилися підписанням оновленого договору про співпрацю.

У своєму виступі з цього приводу генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» зазначив, що калуське нафтохімічне підприємство – це високорозвинений технологічний комплекс, де експлуатуються сучасні установки, що були збудовані за технологіями відомих німецьких та американських фірм. Зважаючи на це, підприємство нині зацікавлене в поповненні колективу висококваліфікованими молодими кадрами, яких готують у стінах технічного університету.

«А ще, готуючи цей договір, ми передбачили можливість спільної реалізації й кількох проєктів та інженерних розробок, зокрема щодо впровадження енергозберігаючих технологій, зменшення викидів парникових газів й інших. І я надіюся та вірю, що співпраця нашого підприємства і національного технічного університету нафти і газу буде взаємовигідною – наголосив Іван Підсадюк.

 

22.07.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]