ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» закупив для потреб медпунктів необхідні медикаменти

Минулого тижня для медичних пунктів заводоуправління та виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», де обслуговуються та отримують медичну допомогу працівники підприємства, було передано придбану партію необхідних медикаментів. Про це повідомив начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник.

– Відповідно до договору з Калуським міським центром первинної мадико-санітарної допомоги, підприємство оплачує послуги медпрацівників, що надають допомогу працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу», підвищення їхньої кваліфікації та адміністративні витрати цих медпунктів, – говорить Ігор Ярославович. А нещодавно за заявкою завідувачки медпунктами Наталії Кідашової для обслуговування працівників підприємством було придбано необхідну кількість медикаментів, виходячи з річної потреби медпунктів. Загалом це 95 позицій лікарських засобів. На їх закупівлю витрачено понад 23 тис. грн.

Всі медикаменти задокументовано сторонами відповідним актом передачі-приймання та вже розподілено між медпунктами заводоуправління й виробництва етилену і поліетилену. Крім того, частину необхідних медикаментів надано залізничному цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» для доукомплектування ними медичних аптечок у тепловозах.

Наразі, як зазначив І. Мельник, також керівництвом підприємства розглядаються пропозиції від медпунктів щодо покращення їхнього технічного оснащення потрібними апаратами й приладами. Зокрема, є потреба в придбанні нового кардіографа, бо старий вийшов з ладу й уже ремонту не підлягає, двох пульсооксиметрів для вимірювання частоти пульсу й рівня кисню в крові та глюкометра для вимірювання рівня цукру в крові.

Своєю чергою Наталія Кідашова зауважила, що допомога від «КАРПАТНАФТОХІМу» у вирішенні питання щодо придбання необхідних медикаментів для медпунктів була дуже потрібна, бо насправді їхні запаси з багатьох позицій обміліли чи взагалі вичерпалися.

– Ми щиро вдячні за це керівництву підприємства, – наголосила Наталія Степанівна, – а також сподіваємося, що буде позитивно задоволене й наше клопотання про закупівлю для медпунктів необхідних медичних приладів – пальцевих пульсооксиметрів, кардіографа й глюкометра з тест-смужками. Вони дуже потрібні, бо якщо раніше при доставці машиною швидкої допомоги пацієнта до лікарні від нас там вимагали тільки кардіограму серця, то зараз витребують й результатів аналізів рівня кисню та цукру в крові.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: медсестра задоволена таким забезпеченням необхідними ліками.

02.07.2020

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]