ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» відвантажив перші тонни медичного кисню для Калуської ЦРЛ

Про те, що підприємство вже готове благодійно відвантажувати цей медичний препарат лікарням Прикарпаття, на сторінках «НК»  вже повідомлялося.

А 2 грудня стало відомо, що працівники цеху розділення повітря, де виробляється рідкий кисень, завантажили у цистерни двох спеціалізованих автомобілів чотири тонни цієї продукції для потреб Калуської центральної районної лікарні.

За словами керівника цього структурного підрозділу товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Михайла Кизимишина, їх колектив був готовий ще два тижні тому постачати медичний кисень у лікарні Прикарпаття, зокрема і в Калуську ЦРЛ. Але перешкоджали цьому невирішене питання логістики, тобто доставки кисню в медзаклади, адже підприємство не має для цього необхідного автотранспорту.

– Однак тепер, коли до нас прибули автомобілі з цистернами, це питання теж вирішується, – зазначив начальник цеху.

Підтвердив це в розмові з журналістом «НК» і заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик. Він, зокрема, наголосив:

«На жаль, невирішене питання логістики справді не дозволяло постачати наш кисень у лікарні області.

Про цю проблему ми поінформували Івано-Франківську обласну державну адміністрацію, яка ініціювала наради за участю керівництва департаменту охорони здоров’я ОДА та нашого підприємства. А 24 листопада відбулася селекторна нарада за участю першої заступниці міністра охорон здоров’я Ірини Садов’як, т.в.о. голови обласної держадміністрації Марії Савки та інших посадовців. На ній, зокрема, Марія Савка сказала, що «КАРПАТНАФТОХІМ» може щоденно виробляти і постачати 4-7 тонн медичного кисню, яким будуть забезпечуватися лікарні Колимийського, Городенківського та Калуського районів.

Усі свої зобов’язання з цього приводу ми готові виконувати, а медичні заклади разом зі своїми місцевими адміністраціями повинні забезпечити автотранспорт, який доставлятиме медичний кисень у лікарні. З метою благодійного забезпечення цим препаратом лікарень Прикарпаття підприємство уклало відповідну угоду з благодійним фондом «Покуття».

Наш кор.

На знімку: автоцистерна на території цеху завантажується медичним киснем для потреб Калуської ЦРЛ.

04.12.2020

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]