ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» відновив виробництво рідкого медичного кисню

7 травня ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» отримало від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужби) ліцензію на право ведення господарської діяльності з виробництва лікарських засобів.

Йдеться, зокрема, про отримання в цеху розділення повітря нового виду товарної продукції — кисню медичного рідкого. Його тепер підприємству офіційно дозволено виробляти й реалізовувати медичним закладам, де у зв’язку з пандемією короновірусу виникла потреба в додатковому забезпеченні киснем.

За словами начальника технічного відділу Едуарда Маслова, азотно-киснева станція на підприємстві була побудована за проєктом німецької фірми «Лінде» під час проведення в 1991-1996 роках реконструкції установки з виробництва вінілхлориду. Основним завданням станції було забезпечення технічним газоподібним киснем цеху з виробництва вінілхлориду, оскільки до реконструкції тут стадія окислювального хлорування (оксіхлорування) етилену відбувалася при використанні хлористого водню й атмосферного повітря.

Оскільки реконструйована установка з виробництва вінілхлориду працює не на 100 відсотків навантаження, то частину технічного кисню, виробленого й перетвореного в рідкий стан, продають споживачам. Однак свого часу кисень купували і медичні заклади та підприємства, які цей продукт постачали як медичний. Адже цей кисень за своїми технічними й фізико-хімічними показниками відповідає всім медичним вимогам, тобто медичному кисню, зауважує Едуард Маслов.

Дежрлікслужба України переглянула й встановила більш жорсткі вимоги до технічних і якісних параметрів цього продукту, його транспортування, зберігання й т. п. Тому керівництво Наглядової ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» поставило завдання отримати ліцензію на виробництво зрідженого медичного кисню.

– Таке завдання поставили 2019 року — до спалаху захворювання на коронавірус, зауважує Едуард Маслов:

“Але до того ми ніколи не мали жодних справ, які б стосувалися виробництва лікарських засобів. Також Держлікслужба України встановила досить високі вимоги до підготовки всіх необхідних документів, що подаються туди разом із заявою про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з промислового виробництва лікарських засобів. Тому додатковий час знадобився для з’ясування певних організаційних, правових та інших моментів. А більш інтенсивно почали займатися підготовкою документів до заяви про отримання ліцензії разом зі спеціалістами управління аналітичного контролю нашого підприємства цього року, коли в Україні вже були запроваджені обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу”.

Документи пройшли кілька етапів погодження, а після цього Міністерство охорони здоров’я України уповноважило Держлікслужбу провести аудит на азотно-кисневій станції та в лабораторії з обслуговування цеху розділення повітря.

23 квітня на станції побували два аудитори Івано-Франківської філії Держлікслужби, які за результатами перевірки склали відповідний акт і надіслали його до Києва в центральний офіс. Тільки після цього Держлікслужба прийняла рішення про надання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» оформленої в електронному вигляді ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів — кисню медичного рідкого. Дата початку дії ліцензії — 7 травня 2020 року, термін — безстроковий.

Газоподібний технічний кисень на підприємстві споживає тільки цех з виробництва хлорвінілу. А надлишки його в зрідженому стані, що утворюються й зберігаються в спеціальній ємності, складають в середньому 80-100 тонн у місяць. Приблизно такий обсяг рідкого медичного кисню підприємство могло б щомісяця продавати.

 

04.06.2020

Ярема Рудик: «Промисловий потенціал Калуша слід використати на користь громади»

До зустрічі із заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Яремою Рудиком мене спонукали як питання діяльності цього найбільшого промислового підприємства Прикарпаття в непростих нинішніх економічних умовах, спричинених коронавірусною інфекцією, так і передвиборчі перегони, в яких він є безпосереднім учасником. Але розмова наша розпочалася саме з питання роботи підприємства. Адже з часу відновлення його роботи після тривалого, […]

Ярослав Черних: «Наш відділ є щитом проти розтрат активів підприємства»

Він працевлаштувався у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» два роки тому, прибувши до Калуша з Миколаєва – міста корабелів. Тут закінчив Першу українську гімназію імені Миколи Аркаса, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Здавалося б, випускник цього уславленого вузу, який цьогоріч відсвяткував свій 100-річний ювілей, мав би будувати новий сучасний флот України, та Ярослав Черних, а мова йде […]