ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» відновив виробництво рідкого медичного кисню

7 травня ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» отримало від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужби) ліцензію на право ведення господарської діяльності з виробництва лікарських засобів.

Йдеться, зокрема, про отримання в цеху розділення повітря нового виду товарної продукції — кисню медичного рідкого. Його тепер підприємству офіційно дозволено виробляти й реалізовувати медичним закладам, де у зв’язку з пандемією короновірусу виникла потреба в додатковому забезпеченні киснем.

За словами начальника технічного відділу Едуарда Маслова, азотно-киснева станція на підприємстві була побудована за проєктом німецької фірми «Лінде» під час проведення в 1991-1996 роках реконструкції установки з виробництва вінілхлориду. Основним завданням станції було забезпечення технічним газоподібним киснем цеху з виробництва вінілхлориду, оскільки до реконструкції тут стадія окислювального хлорування (оксіхлорування) етилену відбувалася при використанні хлористого водню й атмосферного повітря.

Оскільки реконструйована установка з виробництва вінілхлориду працює не на 100 відсотків навантаження, то частину технічного кисню, виробленого й перетвореного в рідкий стан, продають споживачам. Однак свого часу кисень купували і медичні заклади та підприємства, які цей продукт постачали як медичний. Адже цей кисень за своїми технічними й фізико-хімічними показниками відповідає всім медичним вимогам, тобто медичному кисню, зауважує Едуард Маслов.

Дежрлікслужба України переглянула й встановила більш жорсткі вимоги до технічних і якісних параметрів цього продукту, його транспортування, зберігання й т. п. Тому керівництво Наглядової ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» поставило завдання отримати ліцензію на виробництво зрідженого медичного кисню.

– Таке завдання поставили 2019 року — до спалаху захворювання на коронавірус, зауважує Едуард Маслов:

“Але до того ми ніколи не мали жодних справ, які б стосувалися виробництва лікарських засобів. Також Держлікслужба України встановила досить високі вимоги до підготовки всіх необхідних документів, що подаються туди разом із заявою про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з промислового виробництва лікарських засобів. Тому додатковий час знадобився для з’ясування певних організаційних, правових та інших моментів. А більш інтенсивно почали займатися підготовкою документів до заяви про отримання ліцензії разом зі спеціалістами управління аналітичного контролю нашого підприємства цього року, коли в Україні вже були запроваджені обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу”.

Документи пройшли кілька етапів погодження, а після цього Міністерство охорони здоров’я України уповноважило Держлікслужбу провести аудит на азотно-кисневій станції та в лабораторії з обслуговування цеху розділення повітря.

23 квітня на станції побували два аудитори Івано-Франківської філії Держлікслужби, які за результатами перевірки склали відповідний акт і надіслали його до Києва в центральний офіс. Тільки після цього Держлікслужба прийняла рішення про надання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» оформленої в електронному вигляді ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів — кисню медичного рідкого. Дата початку дії ліцензії — 7 травня 2020 року, термін — безстроковий.

Газоподібний технічний кисень на підприємстві споживає тільки цех з виробництва хлорвінілу. А надлишки його в зрідженому стані, що утворюються й зберігаються в спеціальній ємності, складають в середньому 80-100 тонн у місяць. Приблизно такий обсяг рідкого медичного кисню підприємство могло б щомісяця продавати.

 

04.06.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]