ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» відновив доставку працівників на роботу і з роботи додатковими рейсовими автобусами

У зв’язку з тим, що Калуш разом з ще дев’ятьма містами та одинадцятьма районами України потрапив до «червоної» зони за рівнем епідемічної небезпеки, на території яких заборонена робота громадського транспорту, в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» оперативно вжили заходи для відновлення доставки працівників на роботу і з роботи додатковими рейсовими автобусами перевізників.

– Оскільки нове епідемічне зонування почало діяти з 00:00 31 серпня, то ми подбали про те, щоб уже з цього дня працівники підприємства могли без проблем доїжджати на роботу і так само з роботи повертатися додому, – коментував ситуацію начальник відділу оплати праці і соціальних програм ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мельник. – Як і на початку жорсткого карантину, що був запроваджений в Україні й довго не послаблювався, підприємство і тепер знову погодило окремі угоди з автопідприємствами «КАЛУШ-ТРАНС» і «ЛЮКС ТРАНС» про надання послуг з перевезення працівників як з сіл Калуського району, так і з міста Калуша за додатковими рейсовими маршрутами.

Погоджуючи з перевізниками графіки руху автобусів, врахували й те, що за рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Калуші, починаючи з понеділка, 31 серпня, запроваджено регулярні спеціальні рейси для перевезення працівників до об’єктів критичної інфраструктури з 06:25 до 10:00 та 16:00 до 19:00 в межах кількості місць для сидіння за діючими в місті маршрутами і графіками руху громадського транспорту. Їхніми послугами теж можуть у період до виходу Калуша з «червоної» зони користуватися деякі нафтохіміки, списки яких ми підготуємо та подамо до 4 вересня в управління економічного розвитку міста Калуської міської ради. Але, думаю, що таких працівників в «КАРПАТНАФТОХІМі», котрі матимуть потребу ще й користуватися послугами таких спецавтобусів, набереться не багато. Адже складений нами з перевідниками графік руху автобусів з додатковими рейсами з сіл і міста дозволяє і денному, і змінному персоналу підприємства своєчасно доїжджати на роботу та повертатися додому.

За словами Ігоря Ярославовича, введеними додатковими рейсами охоплено напрямки руху автобусів в усі села, мікрорайони та житлові масиви Калуша, де проживають працівники «КАРПАТНАФТОХІМ» з врахуванням початку і завершення роботи виробничого й технологічного персоналу, який трудиться в змінах тривалістю 8 та 12 годин. Зокрема, зараз автобуси перевізників курсують за такими маршрутами: Завадка – Управління; Збора – Управління; Станькова – Управління; Управління – Гуменів – Негівці – Довгий Войнилів – Копанки – Технікум; Кадобна – Голинь – Пійло – Технікум; Роздоріжжя – Шахта, Шахта – Роздоріжжя. Також перевезення нафтохіміків здійснюються з Войнилова, Слобідки, Середнього Бабина, Бережниці, Підмихайля, Вістової, Новиці, Добровлян та інших населених пунктів Калуського району.

Ігор Мельник також повідомив, що у ТОВ КАРПАТНАФТОХІМ» через віднесення міста Калуша до «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19 посилено заходи щодо дезінфекції приміщень. Для цього використовується гіпохлорит натрію власного виробництва, розчин «Бланідас» та інші засоби.

На підприємстві продовжує діяти масковий режим. Кожного тижня працівникам видається по дві або по три захисні одноразові маски на добу залежно від тривалості перебування на роботі. Їдальні на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не працюють, але в них продовжують готувати для нафтохіміків обіди на виніс в одноразовому посуді.

Василь ТКАЧУК.

07.09.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]