ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» придбав для Калуської ЦРЛ нову кисневу станцію

Є надіє, що вона в скорім часі працюватиме й на кисні калуського виробництва

Як уже інформував у попередньому номері «НК» заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик, підприємство придбало для потреб Калуської ЦРЛ кисневу станцію вартістю один мільйон гривень, яка призначена для зберігання рідкого кисню та його газифікації. За словами Яреми Богдановича, кріогенна станція 21 жовтня вже була доставлена до Калуша.

Про те, як сприйняв цю новину колектив Калуської ЦРЛ і як раніше медичний заклад забезпечувався киснем, журналіст «НК» поцікавився в генерального директора КНП «Центральна районна лікарня» Івана Красійчука та його заступника Миколи Дмитерчука.

– З метою поліпшення ситуації в лікарні із забезпеченням хворих і в першу чергу на COVID-19 киснем, ми в свій час звернулися до керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу» з проханням віднайти можливість та придбати нам імпортну кисневу станцію, – говорить Іван Олексійович. – Позитивне сприйняття нашої проблеми з боку нафтохіміків відчулося відразу. Адже вже наступного дня заступник генерального директора підприємства Ярема Рудик повідомив, що спеціалістам відповідних служб дана вказівка вивчити це питання й запропонувати варіанти його вирішення. Невдовзі було підписано договір на поставку кисневої станції та оплачено кошти в сумі майже мільйон гривень. І сьогодні працівниками нашого медзакладу разом зі спеціалістами інших організацій міста підготовлено майданчик, де вона буде облаштована.

– А розмістимо її поряд із будівлею, що навпроти головного корпусу лікарні, де нині знаходяться чотири кріоциліндри для зберігання рідкого кисню місткістю 190 літрів кожен, – продовжує Микола Дмитерчук. – Уже газифікований кисень із них подається до відділень лікарні. Через нинішню велику потребу в медичному кисні та постійну роботу кріоциліндрів часто виникають перебої з його поставкою у відділення, особливо під час перемикання подачі кисню то з одного, то з іншого.

Що стосується нової кисневої станції, то її об’єм становить три тисячі 128 літрів кисню, що в чотири рази більше, ніж ми його нині можемо зберігати в чотирьох кріоциліндрах.

Варто також відзначити, що на ще діючій схемі подачі кисню він надходить у відділення під тиском 12-13 атмосфер, бо вже при подачі у 15 атмосфер кисень замерзав у кранах та редукторах. А із нової кисневої станції ми його зможемо подавати під тиском у 20, 40 і навіть 60 атмосфер.

– Важливо й те, – долучається знову до розмови Іван Красійчук, – що коли сьогодні для безперебійного забезпечення лікарні киснем нам його необхідно 80-90 балонів у добу, то після монтажу нової установки поставлятимемо його раз у 4-5 днів, а, може, й у тиждень. Доставляють нам його нині з Львівського хімічного заводу, звідки також орендуємо вже згадані кріоциліндри, потреба в яких теж відпаде.

З цього приводу ми дуже сподіваємося, що калуським нафтохімікам вдасться подолати всі перепони і зареєструвати рідкий кисень власного виробництва як медичний препарат, який можна буде використовувати для лікування хворих. Відомо, що «КАРПАТНАФТОХІМ» вже має відповідну ліцензію на виробництво рідкого кисню як товарного продукту, тож надіємося, що вже в скорім часі лікуватимемо хворих киснем калуського виробництва.

І тут для нас важливим є фінансовий бік цього питання, адже в період коронавірусної інфекції на придбання кисню ми витрачаємо в середньому до 250 тисяч гривень у місяць, тоді як, за словами Яреми Рудика, «КАРПАТНАФТОХІМ» поставлятиме нам його безкоштовно. Зекономлені кошти ми зможемо скерувати на інші нагальні потреби закладу, в тому числі на його медичне забезпечення.

Аби допомогти нафтохімікам у вирішенні всіх цих організаційних питань, ми зверталися до губернатора нашої області Віталія Федоріва, щоб він посприяв у цьому. Зрештою, питання забезпечення медичних закладів киснем не тільки нашої лікарні, а й Прикарпаття та України загалом є сьогодні настільки важливим, що воно обговорювалося на одному з останніх засідань уряду і з цього приводу були прийняті відповідні рішення.

Записав Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.

На знімку: киснева станція на території підприємства, але вже в найближчі дні вона буде доставлена в Калуську ЦРЛ.

23.10.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]