ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуський «Пролісок» не в’яне Народному аматорському ансамблю танців – 30 років

«Пролісок» – дітище відомих хореографів Володимира та Софії Баків, про яких ми розповідали в одному із попередніх номерів тижневика, вже три десятки років діє при ПК «Юність». За цей час там навчилися народних танців понад дві сотні калушан.  А минулої неділі колектив  відсвяткував День народження.

Ансамбль народного танцю «Пролісок» діє з 1987 року. Його заснували тоді вже відомі хореографи – заслужений артист України Володимир Бака з дружиною Софією. Зараз розпочату ними справу успішно продовжує їхня учениця, випускниця «Проліску» Олена Малиновська.

У  програмі ансамблю – українські народні танці та танці народів світу. Одразу після заснування «Пролісок» здобув популярність в нашому місті, а згодом почалися закордонні поїздки і гастролі Україною.

За 30 років у «Пролісока» назбиралося чимало здобутків. Це й перемоги на різного рівня конкурсах, численні гастролі та звання «народного». Але, мабуть, найвищим показником відданої роботи ансамблю та його керівників став повний зал глядачів на ювілейному концерті.

Танцівників зі святом вітали представники влади, колеги, випускники. До речі, більшість з тих, хто  перші свої хореографічні навики здобули в «Проліску», пов’язали життя із танцями. Багато з них живуть за кордоном, але привітати рідний колектив не забули – надіслали відеопривітання. Однак найбажанішими та найповажнішими гостями свята, безумовно, були батьки «Проліску» Володимир Петрович та Софія Михайлівна Баки.

– Ми щасливі, що колектив досі живе та розвивається, а народний танець залишається популярним в нашому місті, – поділився враження після концерту Володимир Петрович.

– Свято однозначно вдалося, – розповіла керівник ансамблю «Пролісок» Олена Малиновська. – Я рада, що колектив пам’ятають і люблять. Тож відсвяткували добре, а зараз готуємося до наступних виступів. Найближчі – на День міста. Також нас запросили до участі у фестивалі «Арканове коло», що відбудеться у червні в Івано-Франківську.

Уляна ФІРИЧ.

29.06.2017

Нагороди всеукраїнського фестивалю театр «Silentium» присвятив «КАРПАТНАФТОХІМу»

Завдяки благодійній допомозі підприємства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» молодіжний театр «Silentium» ПК «Юність» у травні взяв участь у ІІІ всеукраїнському фестивалі українського аматорського театру «День театру», який проходив у Києві на сценах професійних театрів. Колектив з Калуша представив свою роботу – мімічну драму за твором М. Твена «Екперимент: Адам і Єва» на малій сцені Київського національного академічного […]

Калуські школярі здобули відзнаку на всеукраїнському чемпіонаті «FIRST LEGO League»

Фінансово сприяло поїздці команди в Київ товариство «КАРПАТНАФТОХІМ»    Збірна команда учнів Калуського ліцею №10 та Калуської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. №2 для дітей зі зниженим слухом «Торнадо» днями повернулася із всеукраїнського чемпіонату «FIRST LEGO League» із суддівською відзнакою «Крізь терни до зірок: за стійкість та наполегливість». Захід відбувся в Києві і в ньому взяла […]