ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки монтують кисневу станцію для міської лікарні

11 березня заступниця міського голови Наталія Кінаш у соцмережі Фейсбук повідомила, що цього дня запрацювала нова киснева станція з газифікатором об’ємом дві тисячі літрів у Калуській ЦРЛ. Це дозволило стабілізувати подачу кисню до 180 точок у ковідні відділення та в палати інтенсивної терапії інших відділів лікарні.

А ще Наталія Кінаш повідомила, що в той же день відбулася робоча нарада з представниками ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», на якій було обговорено питання щодо завершення робіт з пуску кисневої установки для лікарні в Підгірках та початку монтажу нової кисневої станції для потреб Калуської міської лікарні, що на вул. Каракая.

У розмові із заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Яремою Рудиком дізнався, що ці обидві кисневі станції згідно з державною програмою були водночас доставлені в Калуш і керівництво міста та лікарень звернулося до підприємства з проханням, аби його спеціалісти їх змонтували та ввели в експлуатацію. А в тому, що саме спеціалістам нашого підприємства було доручено виконати ці відповідальні роботи, не останню роль відіграло те, що ще наприкінці минулого року підприємство придбало нову кисневу станцію місткістю більше трьох тисяч літрів для Калуської ЦРЛ, а нафтохіміки її успішно змонтували та ввели в експлуатацію.

Всі необхідні роботи з монтажу установки виконали працівники ремонтного управління та спеціалісти цеху розділення повітря ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», де нині виробляється медичний кисень, який підприємство надає через Благодійний фонд «Покуття» безкоштовно надаємо лікарням області.

– Якщо порівнювати виконання робіт з монтажу вже двох кисневих станцій у лікарні в Підгірках та в міській лікарні на вулиці Каракая, – розповідає начальник ремонтного управління Володимир Хоменко, – то вони суттєво відрізняються. Бо коли біля Калуської ЦРЛ вже давно є спеціально облаштований майданчик, звідки технічний персонал лікарні подавав кисень у її відділення, то чогось подібного немає в міській лікарні.

Тому до монтажу установки ми змогли приступити лише 16 березня, коли був підготовлений фундамент, а наші постачальники придбали для ведення робіт близько 100 метрів 25-міліметрової нержавіючої труби, кульові крани, металопрокат та інше. Спочатку ми зробимо обв’язку кисневої установки, підготуємо опори для прокладання труби, а коли завершимо ці роботи, то до справи візьмуться спеціалісти з цеху розділення повітря, які й введуть її в експлуатацію. Думаю, що до цих робіт вони зможуть приступити вже цього тижня.

Для проведення  монтажних робіт ми відрядили двох слюсарів-ремонтників та зварника, які працюють під керівництвом заступника начальника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену Володимира Футерка.

З головним лікарем Калуської міської лікарні Миколою Гудимом зустрілися на місці, де має бути обладнана нова киснева станція. У цей час працівники приватного підприємства завершували благоустрій навколо фундаменту установки, а нафтохіміки, які вирізнялися від них своїми фірмовими спецівками, монтували опори.

– В нинішній ситуації різкого росту захворюваності на COVID-19, – розповідає Микола Григорович, – для нас ця станція як рятівний круг. Адже з весни минулого року кисень у палати, де лікуються ковідні хворі, ми поставляли з балонів об’ємом 40 літрів. І сьогодні в зв’язку зі збільшенням таких хворих, особливо з важким перебігом хвороби, нам необхідно до 50 таких балонів до обіду і ще близько 30 ввечері, щоб мати кисень до ранку. У даний час в інфекційному відділенні, яке знаходиться в окремому корпусі, і терапевтичному, що в головному, перебуває 107 хворих з підтвердженим діагнозом на COVID-19. Кисень з балонів ми подаємо до них з двох тимчасових точок (рамп) і, на жаль, сьогодні виникають затримки з його належною подачею.

Тому перехід інфекційного відділення на забезпечення киснем від нової кисневої станції нам дуже і дуже допоможе в роботі, а, головне, дозволить його завжди мати у палатах для хворих. Про те, що «КАРПАТНАФТОХІМ» надає благодійно медичним закладам міста і області медичний кисень, а також, що минулого року підприємство придбало для Калуської ЦРЛ кисневу станцію, допомагає у забезпеченні індивідуальними засобами захисту та дезінфікуючими засобами, було відомо. Але коли постало питання: а хто змонтує нам нову кисневу станцію і під’єднає, то з’ясувалося, що це можуть зробити саме спеціалісти-нафтохіміки.

Дуже важливим для нас було й те, що підприємство не лише допомагає нам у пусконаладці кисневої установки, а й безкоштовно надало для цього все необхідне обладнання та матеріали, зокрема металічні труби, запірну арматуру й інше. Це, зокрема, підтвердив під час зустрічі зі мною заступник генерального директора Ярема Рудик. У ці дні нафтохіміки вже працюють, і ми переконані, що свої завдання вони виконують вчасно і якісно.

Тож, користуючись нагодою, хочу щиро подякувати за допомогу колективу «КАРПАТНАФТОХІМу», його генеральному директору Івану Підсадюку і особливо тим працівникам підприємства, які, незважаючи на дуже несприятливі погодні умови, монтують станцію, яка без перебільшення дасть здоров’я і життя хворим калушанам.

Анатолій Гетьманчук.

На знімку: Микола Гудим разом із заступником начальника цеху РУ Володимиром Футерком та слюсарем-ремонтником цього підрозділу Василем Шевчуком.

19.03.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]