ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Богдан Пеленичка: «Гіпохлорит натрію з «КАРПАТНАФТОХІМу» – один з найефективніших засобів для знезараження приміщень і територій»

Гіпохлоритом натрію, виробленим у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та благодійно наданим Калуській міській раді в необхідному обсязі, сьогодні продовжують активно користуватися в місті для дезінфекції приміщень установ, організацій, під’їздів та сходових кліток житлових будинків, малих архітектурних форм, сміттєвих майданчиків, дорожнього покриття вулиць, міжквартальних проїздів та ін.

Використовують його і в медичних закладах, зокрема в Калуській центральній лікарні та інфекційному відділенні Калуської районної лікарні для знезараження коридорів, відділень, де перебувають і лікуються пацієнти з пневмоніями, підозрою на захворювання коронавірусною інфекцією й лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19.

Про це редакції «НК» в телефонному режимі повідомив начальник Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Богдан Пеленичка.

– Необхідність проведення дезінфекції приміщень, вулиць та інших місць перебування людей особливо гостро постала в умовах недопущення занесення і поширення на території міста Калуша випадків захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, – говорить Б. Пеленичка. – Дезінфекція дає можливість очищати навколишнє оточення від вірусів, бактерій, шкідливих мікроорганізмів. А одним з найефективніших засобів для знезараження приміщень і територій є гіпохлорит натрію. В цьому не тільки я абсолютно переконаний. І благо, що в Калуші є підприємство, де виробляється цей дезінфікуючий засіб, та місто своєчасно благодійно отримало від нього необхідну кількість гіпохлориту натрію. Адже на початку запровадження в Україні карантину з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції в усіх містах і районах кинулися закуповувати засоби захисту, тому навіть дезінфектанти були в дефіциті.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» гіпохлорит натрію в кожній ємності, що відвантажується споживачам для боротьби з коронавірусною інфекцією, досліджується лабораторією підприємства. Відповідно складається протокол випробувань цього дезінфікуючого засобу, в якому зазначається масова концентрація активного хлору, а також лугу в перерахунку на NaOH (гідроксид натрію). З врахуванням цих концентрацій розчин розводиться певною кількістю води і тоді може використовуватися для дезінфекції чи знезараження. На підприємстві також можна отримати рекомендації щодо співвідношення води і відпускного гіпохлориту натрію з конкретними масовими концентраціями при розведенні дезінфікуючого засобу.

  1. PS. Станом на 16 квітня працівники цеху з виробництва хлору та каустичної соди мембранним методом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» благодійно відвантажили у міста Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Коломия, Монастириська, Дубно й інші близько 200 тонн гіпохлориту натрію.
16.04.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]