ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

А за родинним столом вони всі стають залізничниками

На моє прохання про зустріч із такою родиною, де професія залізничника передається з покоління в покоління, начальник залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Микола Хома щиро усміхнувся:

«Знаєте, ваші слова змусили мене задуматися, адже сьогодні таких трудових династій у нас близько десяти. І всі вони заслуговують на те, аби про них дізналися читачі зі шпальт газети. Так, приміром, чимало років працює у колективі залізничників родина Яковинів. Нині цю трудову династію в нашому цеху продовжують сини Володимир і Ярослав, дочка Наталія.

Не менш значимою як за кількістю нині працюючих в колективі, так і тих, хто в попередні роки тут трудився, є родина Сондеїв. Зрештою, всі вони й сьогодні є на своїх робочих місцях і ви можете з ними зустрітися.

Насправді глава сім’ї – машиніст локоматива Микола Сондей здавав зміну, а його дружина – прийомоздавальниця вантажів Оксана Іванівна та їх дочка – фахівець з обліку та диспетчеризації Ганна Луцан (прізвище чоловіка) лише приступали до роботи.

Але зустріч не без допомоги начальника цеху таки відбулася.

– У нашій сім’ї, – розповідає Микола Миколайович, – до трудової династії залізничників належать родичі дружини – Ананевичі. – В ще тоді об’єднаному залізничному господарстві (ОЗГ) «Хлорвінілу», а пізніше «Оріани» працювали її батьки, а також два старші брати. А в мене-лише мама. І хоча дружина та її рідня й нині жартують, що я, так би мовити, прилаштувався до їх династії  залізничників, але як мовиться, до професії машиніста тепловоза мене тягнуло з дитячих років.

У подальшій розмові зі сім’єю Сондеїв вдалося дізнатися, що Микола Миколайович народився в селі Кропивник. І саме близькість залізничної станції, постійне відчуття колії та руху по ній цистерн та вагонів викликали в нього бажання стати залізничником. Тож після закінчення училища в Стрию та служби в армії працевлаштувався в 1988 році в ОЗГ тоді В.О. «Хлорвініл». Спочатку працював помічником машиніста, а коли закінчив заочно технікум у Дніпродзержинську, то став претендувати на посаду машиніста, яким став 15 років тому. А ще саме в колективі калуських залізничників він зустрів свою майбутню дружину.

– І хоча я вважаю себе калушанкою, бо прожила в місті більшу частину свого життя, але народилася на вже не існуючому хуторі Кепське, де нині розташовані фабрика шпалер, «Вінісін» та інші підприємства, – розповідає Оксана Іванівна. – З початком будівництва у 90-х роках югославами фабрики шпалер нам була виділена в Калуші квартира. Там ми й жили, створювали сім’ю. Окрім Ані, в нас ще є син Віталій. Вони обидвоє вже мають свої сім’ї, тож ми тепер з Миколою проживаємо в його батьківській хаті в Кропивнику.

Я закінчила Дніпропетровський інститут транспорту, тому вже наперед знала, що буду розпочинати свою трудову діяльність у колективі, де працювали мої батьки. Коли познайомилася і одружилася, з’явилися діти, то основна моя увага була приділена сім’ї… Заради неї довелося забути про всі свої плани щодо кар’єри й інше. Але сьогодні я зовсім не шкодую, що в моєму житті щось склалося не так. Я – щаслива, бо маю люблячого чоловіка, добрих дітей…

І хоча син, його дружина теж Віталія та чоловік Ані Володимир не мають безпосереднього відношення до роботи колективу залізничників, але з темою їх трудових буднів добре обізнані.

– Ми хоча й не маємо нині великої господарки в селі, – ділиться Микола Миколайович, – але найчастіше всією родиною збираємося саме в Кропивнику. – Полюбляємо на своєму подвір’ї запалити вогонь і засмажити шашлик. Ось тоді ми частенько, як мовиться, всією родиною стаємо залізничниками. Про такі наші зустрічі добре знають сусіди, родичі, тож нерідко заходять, як мовиться, на вогник. Добре нам усім тоді…

Перебуваючи в колі цих щирих і працьовитих людей, подумав, що саме завдяки таким сім’ям і родинам міцніє суспільство, згуртовується нація… І від цього мені теж стало легко і затишно…

Анатолій Гайовий.

10.07.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]