ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Зустріч поколінь ТОВ «КАРПАТНАТОХІМ»: ветерани поділилися своїм досвідом з молоддю

17 грудня в актовому залі Палацу культури «Мінерал» відбувся чудовий захід – зустріч молодих спеціалістів з ветеранами підприємства. Подія й мала таку назву – «Зустріч поколінь ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Захід був організований з метою обміну досвідом між представниками різних поколінь тих, хто працював і працює на підприємстві. Невимушена атмосфера та насичена програма допомогли досягти заявленої мети.

На початку зустрічі з вітальним словом виступив генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Він, зокрема,  підкреслив, що на підприємстві питанням підбору кадрів, підготовки кваліфікованих спеціалістів завжди приділялася велика увага. З технічним розвитком виробництв, їх модернізацією, появи в складі підприємства нових сучасних установок – з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, поліхлорвінілової смоли суспензійної, суттєво зросла значимість того, щоб їх персонал мав і відповідні знання.

Генеральний директор також зазначив, що зараз на «КАРПАТНАФТОХІМі» працюють випускники не тільки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного університету «Львівська політехніка», а й з університетів Дніпра, Харкова. Згадав і про спеціальну програму «Перспектива», яка передбачає ряд пільг для молодих спеціалістів як під час проходження виробничої практики, так і вже при працевлаштуванні.

Опісля відбулося нагородження кращих молодих спеціалістів, яких обирали в кожному підрозділі. Тож нагороди з рук генерального директора отримали:

Василь Кушлик – апаратник полімеризації (етилену) цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів;

Михайло Підсадюк – провідний фахівець відділу із забезпечення допоміжною хімічною сировиною та паливно-мастильними матеріалами;

Микола Барнич – апаратник електролізу (старший) цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом;

Володимир Лутчин – інженер-конструктор ІI категорії проектного відділу;

Микола Дидик – слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (зайнятий ремонтом устаткування цехів піролізу, компримування і поділу пірогазу; з виробництва вуглеводнів) цеху КВПтаА;

Христина Малиневич – лаборант спектрального аналізу (з відбором проб) (з обслуговування цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом) лабораторії з обслуговування виробництва ПХВС і каустичної соди;

Іван Пантелеєв – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (зайнятий ремонтом, профілактикою та обслуговуванням електрообладнання) цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної цеху електропостачання;

Роман Солоджук – апаратник полімеризації (пульта керування) цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної.

Своєю мудрістю та досвідом з присутніми молодими спеціалістами поділилися Юрій Безуглий, Ярослав Корнага, Роман Венгльовський, Ярослав Дмитрів, Ярослав Оленюк, Наталія Статкевич, Марія Процишин, Денис Бабюк, Євгенія Мінькова.

Слово від імені молодих спеціалістів мав голова Ради молоді підприємства Іван Лазоришин, який закликав своїх колег бути більш активними, брати приклад зі старшого покоління та подякував адміністрації підприємства за підтримку діяльності Ради молоді.

Він також провів невеличку інтерактивну вікторину для присутніх на знання історії найбільшого нафтохімічного підприємства Прикарпаття.

Після офіційної частини був організований фуршет та відбулася концертна програма, під час якої спілкуватися присутні змогли в більш неформальній обстановці.

Слід зазначити, що подібні заходи сприяють зміцненню стосунків в колективі підприємства та допомагають забезпечувати зв’язок між різними поколіннями тих, які в свій час працювали та розвивали «КАРПАТНАФТОХІМ».

Ірина САВКА.

24.12.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]