ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Журналісти Прикарпаття побачили, як калуські нафтохіміки виробляють медичний кисень

Дізналися вони й про те, що підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» ось уже рік безкоштовно його надає лікарням Калуша, Прикарпаття й України

10 листопада ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відвідали голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук разом зі своєю заступницею Людмилою Сірко,  керівники інших виконавчих структур обласної держадміністрації, а також журналісти місцевих та всеукраїнських ЗМІ, що акредитовані на Прикарпатті.

Основна мета візиту Світлани Онищук, інших високопосадовців та журналістів полягала у відвідуванні цеху розділення повітря калуського підприємства, де нині виробляється такий життєво необхідний для хворих на коронавірусну інфекцію препарат, як медичний кисень.

На території цеху їх зустріли генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк, його заступники Ярема Рудик та Марія Савка, а також начальник цеху розділення повітря Михайло Кизимишин.

Саме він і познайомив керів-ників області та представників мас-медіа з процесом виробництва цього дуже важливого продукту. Ця своєрідна екскурсія територією цеху проходила з дотриманням як діючих нині протиепідемічних заходів, так й існуючих на підприємстві правил техніки безпеки, які передбачають носіння захисних касок та протигазів. А після завершення знайомства з технологією виробництва рідкого кисню, яке завершилося демонстрацією цього продукту у посудині, журналістам була надана можливість почути вичерпні відповіді з усіх питань на брифінгу голови ОДА, інших керівників області, міста Калуша та ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який відбувся в управлінні підприємства.

Відкриваючи його, Марія Савка відзначила, що рішення про виробництво медичного кисню в керівництва та засновників підприємства визріло рік тому, коли ковідна інфекція стала набувати загрозливого характеру і медичним закладам стало не вистачати цього дуже необхідного медичного препарату для лікування хворих. Але задля впровадження ідеї та реєстрації цього продукту  підприємства як медичного препарату слід було освоїти технологію його виробництва та виконати великий обсяг робіт з отримання всіх дозвільних документів на виробництво та реалізацію як лікувального засобу.

Після цього перед учасниками брифінгу виступила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації  Світлана Онищук. За її словами, сьогодні на Прикарпатті хворих на COVID-19 лікують у 25 медичних закладах. Цілодобово для 75 відсотків із них необхідний медичний кисень, тобто вони є залежними від цього медпрапарату. Задля його забезпечення медзаклади області щодоби потребують до 20 тонн медичного кисню, 14 з яких нам сьогодні благодійно надає товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

– Тому наша сьогоднішня зустріч пов’язана з тим, – зауважила голова ОДА, – щоб поспілкуватися з виробниками цього медичного продукту. А я, користуючись такою можливістю, хочу щиро подякувати генеральному директору підприємства Івану Підсадюку, його заступниці Марії Савці, з якою щоденно спілкуємося з приводу поставки цього медпрепарату, та іншим керівникам і працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу», які докладають зусилля, аби наші медичні заклади були забезпечені медичним киснем.

Перед учасниками брифінгу також виступили з інформацією про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 в області, з рівнем вакцинації населення та про те, які нині заходи вживаються, аби уникнути ще більших ускладнень, директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко, начальник головного управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський, виконуючий обов’язки генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Микола Стовбан та міський голова Калуша Андрій Найда.

Останній, зокрема, зазначив, що Калушу повезло, адже саме на його території є підприємство, яке виробляє і безкоштовно надає лікарням найбільш нині необхідний хворим медичний кисень.

На завершення брифінгу перед присутніми виступив генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Він, зокрема, зазначив, що виробництво рідкого медичного кисню налагоджено на установці, яка була споруджена за участю німецької фірми «Лінде». Її технологія дозволяє виробляти різновид очищених якісних продуктів. І коли минулого року виникла гостра необхідність у виробництві рідкого кисню як медичного препарату, то спеціалісти підприємства в короткі терміни зробили все можливе, аби налагодити його виробництво.

– Сьогодні я дуже радий з того, що в цей непростий час ми маємо можливість допомогти хворим, благодійно надаючи нині цей медичний препарат лікарням Калуша, Прикарпаття, а в окремих випадках й іншим медзакладам України, – відзначив Іван Підсадюк.

Після виступів голови ОДА Світлани Онищук та інших представників керівництва обласних виконавчих структур та підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ» у присутніх журналістів запитань уже не було.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку:

представники  мас-медіа на території цеху розділення повітря.

12.11.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]