ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Залізничники – найкращі грибники підприємства

Змагання зі збирання грибів, що проводяться ФСК «Нафтохімік» за програмою літньої спартакіади серед колективів виробництв та інших структурних підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», завжди збирають чималу кількість бажаючих поїхати в гірські лісисту місцевість на «тихе полювання». Однак до участі у них допускаються тільки по п’ять представників від кожної команди. Інші працівники підприємства та, можливо, їхні дружини, чоловіки, діти, кому вдасться поїхати в гори зі змагальниками, не збирають дари лісу для зважування. Але одні й другі у вихідний день їдуть до лісу, щоб не тільки назбирати грибів, якщо поталанить їх знайти, а й разом відпочити та провести дозвілля в екологічно чистій місцевості.

У неділю, 4 жовтня, погода хоч і не була сприятлива для «тихого полювання», бо падав дощ і дошкуляв холодний вітер, але з Сеничова Долинського району, де відбувалися змагання зі збирання грибів, калуські нафтохіміки таки щось привезли додому. Перше місце з результатом 9 кг грибів посіла команда залізничного цеху. Друге і третє місця вибороли команди управління (4,8 кг грибів) та виробництва етилену і поліетилену (4,5 кг грибів). А четверте місце посіла команда виробництва ПХВСС і КС (3 кг грибів).

Віктор ПАНАСЬКО, інструктор-методист ФСК «Нафтохімік».

13.10.2020

Молоді спеціалісти-нафтохіміки взяли участь у міжнародному забігу

Минулого тижня молоді спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – провідний юрисконсульт Володимир Вінтонів та провідний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту Іван Лазоришин взяли участь у міжнародному забігу Half-Marathon, що проходив на острові Лошин в Ховатії. Своїми приємними враженнями від забігу його організації та самої країни Хорватії Володимир та Іван вже поділилися в соціальних мережах. А ще  молоді нафтохіміки […]

Нафтохіміки поєднали в Старому Мізуні змагання з відпочинком

Минулої неділі було організовано поїздку працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» в село Старий Мізунь Вигодської територіальної громади Калуського району. Власне, тут у мальовничій гірській місцевості, яка приваблює відпочивальників, провели змагання з туризму за програмою літньої спартакіади серед колективів виробництв та інших структурних підрозділів підприємства. Командам, кожна з яких нараховувала по п’ять осіб, запропонували скласти намет на швидкість. […]