ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

З усіма традиціями і звичаями, але сидячи вдома…

Як сім’я нафтохіміків святкувала Великдень в умовах карантину

Цього року християни святкували Воскресіння Христове особливо – в умовах карантину. У зв’язку з епідемією коронавірусу українцям та калушанам зокрема довелося відмовитися від багатьох своїх улюблених традицій та звичаїв.

Журналіст «НК» поспілкувалася з сім’єю калуських нафтохіміків, щоб дізнатися, чи вдалося їм, незважаючи на карантин, все ж по-особливому відсвяткувати Великдень.

– Як і для всіх українців, цього року Великдень для нас був справді особливим, бо святкували його з чималою кількістю обмежень, але з іншого боку ми вперше відзначали це величне свято вже разом із нашим маленьким синочком Дмитриком, що, безумовно, перекриває всі інші неприємні моменти, – розповідає апаратник цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярина Курташ (наразі перебуває у декретній відпустці. – Авт.). – Звичайно, хотілося, як і раніше, піти всією родиною до церкви, щоб освятити великодній кошик, але оскільки всі ми опинилися в ситуації, коли мусимо змінювати свої традиції заради здоров’я та життя людей, то слухали богослужіння онлайн.

– Щодо безпосередньо святкування Великодня, то воно відбулося вдома в тісному родинному колі без походів у гості та поїздок на природу, – додає експедитор транспортний відділу матеріально-технічного постачання та комплектації устаткування ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олег Курташ. – А от звичаї при підготовці до свята змін не зазнали… Мама приготувала пасочки та іншу випічку, також ми традиційно робили власні м’ясні вироби, фарбували і розписували яйця, прибирали домівку й подвір’я та ін.

Більше того, щоб зайвий раз не виходити до крамниці по різні готові прикраси для великодніх крашанок, цьогоріч готували їх ще таким методом, як у дитинстві, – за допомогою натурально-листкової техніки. Самостійно виготовляли і прикраси на паски…

– Долучився до великодніх приготувань і наш синочок, якому нещодавно лише виповнилося півроку, – зізнається Ярина. – Хоч вимішування і випікання пасок справа доволі відповідальна, але бабуся Оля з радістю дозволила Дмитрику взяти в ній участь і докласти свої рученята до вимішування тіста (сміється. – Авт.). Також синочок вперше спробував освячені яйце та паску, і вони йому сподобалися.

Звичайно, карантин вніс певні негативні моменти в наше життя, але водночас він дозволив більше часу проводити з найріднішими, спілкуватися та ще краще пізнавати один одного.

– Найважливіше у Великодні – його духовна суть, адже Воскресіння Христове – це основа всієї нашої віри і всього нашого життя, – підсумовує Олег. – Дотримання народних традицій у підготовці до свята, у виборі страв дозволяють нам пам’ятати хто ми і звідки, берегти свою національну ідентичність.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

27.04.2020

«Цьогоріч будівлі та об’єкти «КАРПАТНАФТОХІМу» підготовлено до зими краще, ніж будь-коли»

З початку року було виконано значний обсяг робіт з підготовки підприємства до належної роботи в осінньо-зимовому періоді. Про це наголосив у розмові з журналістом «НК» начальник відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Стефанюк. – Цього року будівлі та об’єкти підприємства підготовлено до зими краще, ніж будь-коли, – зауважує Володимир Васильович. […]

Корпорація OSTCHEM хоче співпрацювати з «КАРПАТНАФТОХІМом»

Згідно з домовленістю із керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», 10 листопада з ознайомлювальним візитом на підприємстві побувала делегація Хімічного виробництва підприємств мінеральних добрив азотної групи OSTCHEM, очолювана його директором Сергієм Павлючуком. Після проведеного інструктажу з техніки безпеки для представників делегації, у складі якої, крім керівників з центрального офісу корпорації OSTCHEM, були керівники та спеціалісти її трьох дочірніх […]